TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 222829303132
Toplam 469 mesajın 466-469 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canbaz78 Avatarı

Son Giriş
    15.08-2020
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 1978 doğunluyum ismim akın bende doğustan bu hastalıga sahıbım ve 90 lı yıllara kadar idrar tutamam sorunu yasadım ancak su ann cok sukur 4 aaate kadar tutabılıyorum birde aktif mesane sorunu cıktı onuda ilaç ile düzene soktum cok sükür. Su an nişanlıyım ve yakında evlenecegım allah nasip ederse.. aranızda evlenip cocuk sahıbı olan varmı boyle hasta olup.. doktorumla konustgumda her hangi bir sorun olmayacagını cocuk sahibi olabilcegımı ve birleşme yasayabileceğimi soyledi..

Merhaba cerrahpaşada bende ameliyat oldum 78 den 92 ye kadar cok sukur sanırım mucize oldu ve normal idrar tutma gereklesti kacırma yok normal işeme ve ayakta yapabılıyorum ki penisim kısa olmasına rağmen rabbim şifa versin ..

Üye
    gülali Avatarı

Gerçek Adı
    Havva Ö
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

Merhaba, facebook grubuna üye girişinizi onayladım, aramıza hoşgeldiniz, evlilik yolunda attığınız adımınız hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin. İçini ferah tut, grupta aynı şekilde bir gönderi paylaşırsan oradaki arkadaşlarımız sana cevap verecektir, evlenip çocuk sahibi olan pekçok arkadaşımız var, iki ektrofili evlenen çiftimiz de var, maalesef gebelik gerçekleşti ama sonra anne karnındayken doğmadan bebeği kaybettiler, onlardan da tekrar güzel haberler bekliyoruz. Grupta görüşürüz🤗

Üye
    Lilis Avatarı

Son Giriş
    05.06-2020
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@gülali

Merhabalr beni de gruba alabilir misiniz

Üye
    Rüzgareseri Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    K. Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar bende oğlumda dolayı bu hastalıktan muzdaribim. Bilgi edinmem gerek benide gruba alırmısınız?

Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 222829303132

LinkBacks (?)

1. 24.03-2015, 11:35

Başlığın Etiketleri