Sayfa 31 / 31 İlkİlk ... 212728293031
Toplam 462 mesajın 451-462 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    önce 1 soru yunus hocayla ilgisi yok ben sadece siz anlaşılan benim yazılarımı testten okumuşunuz
    yunus hocayla ilgisi bizi 7 kez ameliyat yapıp daha sonra rektör olup ulaşılamaz oluşu ayrıca son ameliyata yapılan DEFLUX un fazla yapılıp inatla karnından delik açalım yoksa böbrekler gider i ısrarla hatta leven hocanın başka yolu yok deyip çocuğu 42 derece ateşe çıkarması bizim acelelye sabah erken saatte izmir ibrahim ulmana 42 derece ateşle postalaması dalgamı geçiyosunuz siz 42 derece ateş ya karından delik yada böbrekler iflas ben ubun anlamayana akıl özürlü derim kim olursa olsun ha ibrahim ulmandan allah razı olsun bi piole septille enfeksiyonu çözdü bizim hastalığımızda enfeksiyon bol olur ibrahim ulman sadece neden siza pieloseptili baştan vermediler mutlaka verilmeliydi bu adamlar ne yapmak istiyo anlamadım dedi ibrahim ulman araştır görürsün zaten kim olduğunu
    ey çok bilen kardeşim zamanın paran çekecek acın varsa bütün yollor senin bak sana bi hasta söyliyim yunus hocanın hastası umut öğüt 25 kez ameliyat git cerrah paşanın kayıtlarına bak al sana belge ben tam iyileşen hasta sayısı 3 ü geçmiyo türkiyede karnından delik demiyorum onu herkes yapıyo zaten bu işi kişisel sen anladın ben sadece iyileşin diyorum herkese (ayrıca ilim fizanda olsa bulun mantığı) anlayan anladı ayrıca yunus hocayla ilgisi olmadığını anladığınızı düşünüyorum inşallah
    ayrıca bu işin duayeni dünyada amerikalı PHILIP REANSLEY onuda bi araştırın bizim gibi geri kalmış ülkelere gidip sağlıklı nasıl ameliyat yapılır öğreten kişi önemli olun şu siz iyleştinizmi karından delik hariç çünkü o da kalıcı bir çözüm değil ayrıca

Üye
    zülal08 Avatarı

Gerçek Adı
    zenep
    Son Giriş
    02.06-2015
    Saat
    16:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki soylermisiniz murat hocaya gidip iyileşen tamamen tek seferde hic bir komplike durum gerçekleşmeden.. Sizden başka.. Hoş sizden başka çok kimse olamaz çünkü 80 90 bin TLyi herkes karşılayamaz... Biz iyilesiyoruz çok şükür karnindan delik olmadan. Siz isler yolunda gitmeyen bir isim vermissiniz. Ya diğerleri.. Ben simdi kendilerine sormadan burda isimlerini veremem ama onlarcasi... Ayrıca sizin hikayenize inanamiyorum ben kusura bakmayin. Yani Cerrahpaşa da hic başka prof. yoktu da sizi İbrahim ulmana gönderdiler çok saçma... Cerrahpaşa da bu ise bakan kaç tane prof. var.. Yani biraz mantikli konusun lütfen. Tam olarak iyileselim özellikle size ulasip anlatacagim durumu merak etmeyin...

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bakın önce gerçek söylüyorum para herkes için sıkıntı bu konuda milletvekili insanlara gidip bu hastalık için devletin daha duyarlı yada bu işin özellikle amerikada tedavisinin karşılanmasın yada ülke içinde en iyisinin/( şarlatanlar hariç) masraflarını karşılanması gerek tiğini anlatıyorum en az 2 millet vekili ile anlattım insanların tıkanma noktasının para olduğunu çook üzülerek söylüyorum hükümetimiz
    suriyeli insanlara yaptığı yardıımı yada afrikada insanlara yapılanın yüzde birini bizim insanımız için yapsa sorun kalmıcak
    evet cerrah paşada çok prf var bu konuda en iyisi yunus söylet fakat netice benim için önemli olan O inşallah iyileşirsin bende bu işin cerrah paşada yapıldığın görürüm şu anda zaten sizin gibi durumu olmuyan insanların iyileşmesi tamamen dileğimiz tek takıldığım inşallah bu iyileşme kaplumbağa hızında olmaz çünkü ben boston çocuk hastanesinide araştırıyorum bilyosunuz dünyada çocuk hastaneleri diye ayrı hastaneler var ama bizde malesef boş işler yapılıyo bu alana hiç yatırım yapan yok neden sizce yeterince sesimizi duyuramıyoruz bence hükümetin tek derdi emekliden bile daha fazla fark yada ilaç payı muayene ücreti bu zihniyet malesef

Üye
    selo90 Avatarı

Gerçek Adı
    Selcuk
    Son Giriş
    11.07-2015
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar Ahmet Bey

Yazışmalarınızı okudum ve gerçekten nefret söylemi kullanarak doktor hakkında konuşuyorsunuz.

Ekstrofi vezikada 5 farklı tür var ve bunlar erkek veya kız vakalarda farklılık göstermekle birlikte tedavileri de farklı.

Defluks denen ilaç zaten tüm vakalarda enfeksiyona neden olduğu için ürodeks vb. ilaçlarla müdahale ediliyor.

Allah size göstermesin fakat üropan kullanarak tedavi sürecini devam ettiren vakalarda var ki bu ilaç gözetim altında kullanılan bir ilaç ateş yükselmesinde veya fazla dozla muhtemel bitkisel hayata sokacak farmakolojik maddeler içermektedir.

Ben şu kesin tedavi bu kesin tedavi diye konuşmazdım yerinizde olsam.

Evet yunus beyin dediği gibi bizim hastalığımız açısından bulunan çözüm bir kaplumbağadan bile yavaş ben. Bunu ne sizin doktorunuz neden zülal in doktoru inkar edebilir.

Varsa bir babayiğit ben kesin çözüm buluyorum diye buyursun.

Dediğim gibi bu hastalık tek tanılı veya tek tedavi yöntemine sahip değil.

Üye
    HayrettinGuler Avatarı

Gerçek Adı
    Hayrettin Güler
    Son Giriş
    08.11-2015
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hastalığın çözümü olmadığını kabullenmelisiniz. İstisnai durumlarda çözüm olabilir onun dışında çözümü yok emin olun doktorlar çözüm için uğraşıyor fakat yok bu kadar basit iş.

Hayatınıza devam edebildiğiniz için şükretmeyi öğrenmek gerek.

Üye
    nhl5066 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese mrb.Öncelikle hepinize geçmiş olsun.Benim kuzenimde 36 yasında epispadias ektra vezika ve son aşamada.Böbreğin biri bitti diğeride yüzde 80 lerde çalışıyor.Yüksek ateşten dolayı bir hafta evinde bir ay hastanede kalıyor.Erciyes üni. tıp fakültesinde tedavi görüyor ama pek işe yaramıyor artık.Doktor değiştirmeyi düşünüyoruz.Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Üye
    hale_24 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba benim kizim 2 yasinda tuvalet egitimine baslamalimiyim erken mi? Siz kac yasinda basladiniz? cok zor olacak biliyorum o yuzdende korkuyorum.neler yapmak gerekir surekli kaciyo zaten bikac kez denedim olmadi bana yardimci olurmusunuz

Uropan kullanmanin zararli oldugunu yazmissiniz biz kullaniyoruz doktor soyledi neye dayanarak soylediniz bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    Lian yu Avatarı

Son Giriş
    15.02-2016
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba

Dün hayatımda ikinci kez dayı oldum. İkinci bir kız yeğenim oldu. Yeğenim ekstrofi vezika olarak doğdu.

Ailesi bursa da yaşıyor. Şu an üniversite hastanesinde ve konuda bursa da bu konuda iyi bir doktor olduğu yazıyor. Şimdi bir kaç sorum olacak yanıtlayan olursa çok mutlu olurum

1- bu hastalık yeğenimin tüm hayatının ne kadarını etkileyecek
    2- kesin bir çözüm olmayacak mı asla
    3- idrar tutma sorunu yaşayacak mı her zaman.
    4- %80 engel almasını sağlayan durum nedir.
    5- bu konuda kaç ameliyat yapılacak
    6- kız çocuklarda daha kolay atlatıldığı doğru mu
    7- bebek şu an 2650 gram. Prof bir yaşında ameliyat olması gerektiğini savunmuş. Siz ne düşünüyorsunuz.
    8- burada ki hastaların hepsi doğar doğmaz ameliyat ile düzelme sağlayıp, hayatlarını devam ettiren insanlar mı
    9- sizin hayatınız bu durum yüzünden ne derece aksadı. Yanlış anlamayın lütfen şu an şükür ile karışık üzüntü içerisinde tüm aile. Yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam öncelikle gaçmiş olsun siz sıralamışsınız bende öyle yapim
    1-elbette etkiliyicek ameliyat lar olacak tabiki
    2-kesim çözüm doğru doktor doğru müdahale ayrıca en önemlisi yapılan müdahelenin doğru olması
    4-düzelme ameliyatlarla tabiki olduğu için engell olayını tam bilemiyorum
    5- şöyle söyliyim genel 4 gibi bu bizim iyileştiren doktorun bize söylediği fakat diceksiniz ki siz o zaman neden 8 kez ameliyat oldunuz
    yani doğru doktor kesinlikle şart
    6-evet kızların daha şanslı olduğunu bizim doktorumuzda söyledi biz erkek çocuğuydu merak tan sormuştuk
    7-zaten hemen mikrop almasın diye bir ameliyat yapıyorlar kapama ameliyatı
    8-doğar doğmaz kapatma ameliyatı sonra diğer düzeltme ameliyatları başlıyor fakat araları var onu zamannı doktor belirliyor
    bu arada kaçırma sürekli oluyor ayrıca en önemlisi idrarın tersine kaçışı yani böbreklere önüne geçilmezse böbrek hasarı ikisi içinde geçerli
    sonuca hiç girmeyelim valla bizde öyle doğmuştuk Allah yüzümüze güldü 19 sene çektikten sonra tamamen iyileştik özellikle söylüyorum tamamen çişini tututo bez falan aslaaa sonda kullanmıyooo ilaççç yokkkk yani sizin benim gibi sanki bu hastalık hiç olmamış gibi Allah bin kere razı olsun prf dr MURAT DAYANÇ den başka ne söyliyimki size diğer yazılarımı okuyun daha açklamalı--- ahmet 1967--üye adım
    inşallah bir an önce sizde iyileşirsiniz bizde sizin adınıza seviniriz başka bilgi isterseniz --ahmet@puntops.com

Askıda Üyelik
    büşra3344 Avatarı

Gerçek Adı
    büşrasıtkımarallar.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    6

mrb ben sağ atrofik böbrek nörojen mesane ve ekstrofi vezika hastasıyım gunde 6 defa tak yapıyorum yıllarca ameliyat ve tedavi gördüm ve hiçbir değişiklik olmadı tabii senın durumunu bilmiyorum acil şifalar dilerim

Üye
    Merve 35 Avatarı

Son Giriş
    24.05-2016
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yani tak ile dewam ediyosunz sizde

Yani sizde tak ile yapiyorsunuz

Bnde gunde 6defa yapiyorum sze doktor ne ddi

Askıda Üyelik
    büşra3344 Avatarı

Gerçek Adı
    büşrasıtkımarallar.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merve 35 doktorun bana söylediği en son ömür boyu bunu kullanacan ve yanında tablet ilaç verdi. bende tedaviyi bıraktım. rapolu ilaçları kullanıyorum.

Sayfa 31 / 31 İlkİlk ... 212728293031

LinkBacks (?)

1. 24.03-2015, 11:35

Başlığın Etiketleri