Sayfa 25 / 31 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon
Toplam 462 mesajın 361-375 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    21:11
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok geçmiş olsun ahmet1967 bu duygu çok güzel bende tamamen iyileştim artık çok şükür inşallah herkes bu duyguyu yaşar. dikiş izleri dışında bi takıntım kalmadı

Üye
    zülal08 Avatarı

Gerçek Adı
    zenep
    Son Giriş
    02.06-2015
    Saat
    16:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Havva hanım gelişmeleri bekliyoruz eğer Murat Dayanç ile irtibata geçerseniz bilgimiz olsun biz gitmeyi düşünüyoruz ama biraz daha araştırmalıyız eğer ingilterede kesin çözümü varsa oraya da gideriz. Cerrapaşadaki hocalar yurt dışındaki aynı yöntemler burdada uygulanıyor dediler Geçenlerde bir tanıdık vasıtasıyla Hacettepede bağırsakçı bir prof. bayanla görüşme imkanı buldum uzun uzun konuştuk meseleyi ama türkiyede bu işte bir numara cerrahpaşa diyor. Kafamız karma karışık kızı 4.5 yaşında tek ameliyat oldu yanlış müdahaleler yapılmasından korkuyoruz..Tekrar edeyim Murat Dayanç ile başka görüşenler varsa bekliyoruz lütfen gelişmeleri yazın...

Büşracım geçmiş olsun en kısa zamanda arayacağım seni.. Darısı inşallah bize..

Üye
    gülali Avatarı

Gerçek Adı
    Havva Ö
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese selam,Dr. Dayançla görüştüm, net bişey söyleyecek olursam benim oğlumu değerlendirmek adına bir takım filmler istedi, onları yaptırdıktan sonra söyleyecek bişeyleri olacağını sanıyorum. Görüşmede çıkan sonuç şuydu: "cerrahpaşada iyileşen kim var mesane ekstrofili, Cerrahpaşa ısrarınızla çocuğunuza iyilik mi kötülük mü yapıyorsunuz? " bence bu tespit doğru aslında. İyileşen bir yana, son zamanlarda hocaların kaçışıyla asistanların takip hatalarından kaynaklı pek çok böbrek kaybı da duyumlarım arasında. Hocamızla bir görüşme yapacağım, ona göre karar vereceğim. Bizde şu anki en büyük sorun, bizim oğlanın ergenlik dönemi havalarından hiçbir değişikliğe açık olmayışı, bezinden memnun olduğunu söylüyor, böbrek kontrolleri de yolunda, kimseye kendini elletmeye niyeti kesin yok. Eskiden olsa kucağıma alır götürürüm, şimdi bu olamıyor, Dayanç hocayla görüşmede hiçbirşey konuşmadı, görüşme bittikten sonra da o filmleri yaptırmam dedi, kestirip attı. Keyfini bekliycez, bakalım Ramazan bitsin de hayırlısı inşallah. Herkes için hayırlısı. Sevgiler

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeynep ablacım konuşamadık uzun süredir ben kurtuldum inşallah artık darısı sizin başınıza

Üye
    ahmedenes Avatarı

Son Giriş
    30.03-2014
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba oglum ekstrofi vezika ile dogdu mesane disarda sekilde yarik fln degilmis ama kapali olarak dogdu 24 saat olmadan ameliyat oldu capada su an durumu iyiymis sondayla idrarini yapiuo su an mesanede sorun yok diolar 5gun oldu ameliyat olali eger mesane buyurse baska ameliyata gerek olmayacagi sadece pipi estetik olacagi soyleniyo burda yazilanlardan sonra aklim cok karisti buyumezse bagirsaktan yama yapacagi soylenio burda ki arkadaslardan bazilari boyle ameliyat olmus bazilari ise olmamis en son bi doktor isimden bahsetmis bi arkadas o ne gibi degisik bi yontem uyguluyoki acaba kesin kurtuldum yazmis yardimci olursaniz sevinirim .

Üye
    selo90 Avatarı

Gerçek Adı
    Selcuk
    Son Giriş
    11.07-2015
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun güneş'cim... Rabbim tez zamanda diğer kardeşlerimize de şifa versin. Senin adina çoook sevindim...

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim selo90 amin inşallah kim varsa bu hastalıkta Rabbim kurtarsın artık inşallah

Üye
    mustafa388 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    28.08-2016
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben de aynı hastalıkala mucadele ediyorum sizinle bi telefon görüşmesi yapabilirsem çok iyi olur ben 14 yaşındayım 05339296570

Üye
    burhansabri Avatarı

Gerçek Adı
    burhan sabri
    Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar;
    oğlum şu an 5,5 yaşında ve extrofi vezika hastası 25 gün önce epispadias onarımı yapıldı ameliyatı prof.dr.ibrahim ulman yaptı ameliyat başarılı geçti çok şükür.oğlum geceleri 9-10 saat (uyurken) çişini tutabiliyor fakat gündüzleri çok hareket etmesse 1-1.5 saate kadar kurukalabiliyor ancak ne zaman oynamaya başladı ne zaman hareket etti kaçırmalar başlıyor.üropan ilacına başladık 2 gün önce doktor mesane boynu sıkılığı iyi dedi ve mesane kapasitesi normal insanın 3 te 2 si kadar o da güzel dedi idrarı normal insan gibi her seferinde fışkırtarak yapabiliyor.ama bu kaçırmalar devam ederse doktor ya enjeksiyon yada mesane boynunu sıkma ameliyatı yapabilirim dedi.bilgisi olan arkadaşlara soruyorum üropanın etkisi ne zaman görülmeye başlar yani tutmaya yardımcı olma sanşı varmı birde enjeksiyon faydalı olabilir mi?fikri olan arkadaşlar lütfen bilgi versin.hepinize allahtan şifa diliyorum.....
    bu arada bu 3. ameliyatı biri doğar doğmaz mesane onarımı,ikincisi leğen kemiklere ve mesane onarımı yapıldı,üçüncü epispadias.

Üye
    emin90 Avatarı

Gerçek Adı
    emin can
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bir ekstro vezikalı olarak merak ediyorum benim gibi uzun yıllardır bu durumda olan ne kadar insan var

Üye
    burhansabri Avatarı

Gerçek Adı
    burhan sabri
    Son Giriş
    04.11-2013
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

günes idrarını tutma sıklığın konusunda bir bilgi verebilir misin?birşey kullanmadan mı ihtiyacını giderebiliyorsun.tamamen iyileştim demişsin.ne mutlu sana.allahım tüm hastalara bunu söylemeyi nasip etsin.

Üye
    09akon Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ege üniversitesinde benim ameliyatlarıma da girdi ibrahim bey.İyi bir doktordur.üropan bende kullandım düzensiz kullandığım için sıkıntı verdi.kullanamadım bıraktım.17 yaşıma kadar bi gelişme olmayınca mesane boynunu kapattılar.kanal açıldı tak yapıyorum artık.allah şifa versin.

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burhansabri;

idrar konusunda sıkıntım yoktu zaten normal bi şekilde çıkabiliyorum çok önceleri ufak tefek sorunlar vardı sadece biraz sık çıkıyordum tuvalete ama büyüdükçe geliştikçe o sorunlarda yok oldu bazen 6 saat filan idrara çıkmadığım anlar oluyor bi sorun yok yani çok şükür şu anda hiç bir konuda sıkıntım yok

Üye
    emirim Avatarı

Son Giriş
    28.12-2014
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sizin mesaneniz normalden küçük müydü bizim öyle 1 aylık bir oglum var 48 saat içinde mesanemiz kapatıkdı iz nasıl başar

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 14 yaşıma kadar geceleri altımı ıslattım ayrıca arada sızıyordu 10 yaşıma kadarda çok sık idrara çıkıyordum ve ufak tefek sızıntılar oluyordu ama gelişim ve ergenlikle tüm şikayetlerim bir bir yok olmaya başladı şu an gayet iyiyim. benim durum farklı biraz çift mesane varmış ilk doğduğumda birisinin çürük olduğunu söyledi ali avanoğlu onu aldık dedi diğer mesanende ise delik vardı onuda kapattık dedi delik kapatılınca mesanede haliyle küçülme olmuş ama zamanla kendi kendisi normal hali almış. ayrıca o zamanlar yemek borusu ile nefes borusunun arasında da delik varmış sırf bu yüzden doktorlar yaşamaz uğraşmayın demiş ama işte öldürmeyen Allah öldürmüyo hiç bir operasyona gerek kalmadan delik kendiliğinden kapanmış. ayrıca bende kalça açıklığıda varmış bacaklarım arkaya doğru dönük yürümekte zorluk çekiyormuşum onlarıda düzeltmişler kasıklarımda hep izleri mevcut onlarında rahim çift onun operasyonunuda 2 sene önce geçirdim sol kulağım duymuyor sol gözümde biraz problem var ama çok şükür halimize Allah istedikten sonra herşey oluyor karşıdan baktıklarında neren engelli diyorlar bende kaporta sağlam iç çürük diyorum Allah herkese acil şifalar versin inşallah

Sayfa 25 / 31 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 24.03-2015, 11:35

Başlığın Etiketleri