Sayfa 24 / 31 İlkİlk ... 14202122232425262728 ... SonSon
Toplam 462 mesajın 346-360 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asil_bozkurt Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    08:38
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun korkmanıza gerek yok ben 40 günlükken 3 kez yattım bıçak altına şimdi tıp fazlasıyla ilerledi ve ayrıca 1 yaşını beklemelisiz dokuların kendini yenilemesi gerekli ameliyat için şimdiden acil şifalar

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    21:11
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

25 mart a ameliyat günüm alındı çok şükür inşallah son ameliyatım olacak

Üye
    asil_bozkurt Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hadi hayırlısı bakalım hakkında hayırlısı neyse o olsun allaha emanet ol.

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amin inşallah dualarınızı eksik etmeyin biraz korku biraz heycan bolca sevinç var şu an içimde inşallah herşey umduğum gibi ilerler Rabbim herkesin yardımcısı olsun.....

Üye
    asil_bozkurt Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amin cümlemizin yardımcısı olsun ama korkma bukadar gelir geçer hepsi ben bile hatırlamıyorum artık inşallah iyi olur takma

Üye
    mehmet 25 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    11.04-2013
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese hayırlı geceler. bir suredir yazamadım. durumumuzda herhangi bir gelişme yok, salı gunu kontrole gidiyoruz. dualarım guneş senin için, iyi haberlerini bekliyorum

Üye
    gunes90 Avatarı

Gerçek Adı
    GÜNEŞ
    Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bitti artık çok şükür sonuncu ameliyatımıda oldum herşey bitti çok şükür Rabbim bu hastalıkta olan herkese bu duyguyu yaşatsın Allah herkesin yardımcısı olsun ))

Üye
    45CİHAN45 Avatarı

Gerçek Adı
    Cihan
    Son Giriş
    27.12-2014
    Saat
    14:34
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Abilerim, Ablalarım uzun zaman sonra aranıza katılmaktan dolayı mutluyum Yaşım oldu 21.. 22 den gün alıyorum Üniversitemi bitirdim de geldim.. Allah'a çok şükür hiç ama hiç bir sıkıntım yok. Sağlık konusunda çok güzel günler geçiriyorum bir kaç yıldır. Buradan abi'lerime ablalarıma küçük kardeşlerime dualar ediyorum. El ele verip, dualarımız ile birlikte Allah'ın da izniyle bütün zorluklardan geliriz. Bizler Allah'ın seçilmiş insanlarıyız. Aslında zor zamanlardan bu günlere geldik fakat her şey bizler için.. İnşallah tıpta geliştikçe çok güzel günler bizim olacak.. Ben eklemek isteyenler MSN : cihanelden45@hotmail.com --- Facebook : http://www.facebook.com/cihan.elden.7 ---- Twitter : https://twitter.com/CihanElden

Hepinize saygıyla selamlıyorum. Dualarım sizinle..

Üye
    gülali Avatarı

Gerçek Adı
    Havva Ö
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Forumumuzun "Güneş"i geçmişler olsun sana, şifalar diliyorum. Herşey gönlünce olsun, sıkıntılarının bittiğine çok sevindim.Sevgili Cihan, Abi'lerine Ablalarına kardeşlerine söylediğin iyi dileklerine teşekkürler, üniversiteyi bitirdiğin için tebrik ediyorum; darısı bizim oğlana Sevgiler. Bu arada diğer forumumuz Mesane Ekstrofi adında olana bir mesaj gelmiş, Ahmet1967 den. Ekstrofili aileleri bir gözatın derim, irtibata geçmek için kendisine e-mail attım gelişmeleri burdan yazacağım.Herkese Sevgiler

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam cihan 45 bizde mesane extrofiliydik bir zamanlar diyebiliyorum artık bizde kök hücre araştırmasıyla yola çıkmıştık fakat mesanesi tamemen bitik yada olmayan gibi insanlada tedavi yöntemi olduğunu öğrenidik bizim ----içinse mesane ne kadar küçük olursa olsun orjinalini büyüterek başrının daha kolay ve kesin yöntem olduğunu doktorumuz murat dayanç-0532 232 64 39 mutlaka bir çözümü var kesinlikle- sayesinde öğrendik daha önceden cerrah paşada 7 kez ameliyat olmuştuk sonuç kacırma ve hep enfeksiyondu sonun cu ameliyatımızı murat dayanç yaptı ve olay bitti sanırım mesane exrfisi doğupta tamamen düzelen biziz biliyorum çünkü yorumlarda hep tak falan gibi sonuçlar okuum üzüldüm açıkcası şunu özelikkle belirteyin türkiyede bu hastalığın tedavisi kesin var sadece doğru adım doğru doktor tek çözüm bu ankadaşlar daha fazala bilgi isteyen olursa ahmet@puntops.com gelin hep birlikte bu hasttalıktan kurtulalım

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

selam bizde iyileşenlerdeniz tüm teminnim herkesin bu hastalıktan tamamen kurtulması bilgilerimizi paylaşalım tedavi sürecinde olanlara bi faydamız olsun en azından

Üye
    volkan1978 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed ali özcan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    13:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ahmet abi iyileşen biziz derken ne kadar iyileşmeden bahsettin.çocuk tak yapmayıp normal yoldanmı idrarını yapıyor.bizimkinede mesane büyütme yapıldı.böbreğe kaçak yok ama idrarı tak ile yapıyoruz.pipidende sızıntı oluyor.daha detay verirsen seviniriz.

Üye
    asil_bozkurt Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam volkan arkadaş ben daha bu konuda iyileşeni duymadım ben 2004 de ameliyat oldum fakat aynı sorun bendede var tak yapıyorum ama yinede hala sızıntı var fakat ben artık son çare olarak oldum bu ameliyatı 7 kez yattım bıçak altına diycem oki bunada şükür biliyorsun bu ameliyattan sonra artık geri dönüş mümkün değil.

Üye
    ahmet1967 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet erzincanlı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Volkan kardeşim biz tamamen iyileştik hiçbir şeyin yardımı olmadan tamamen pipisini kullanarak idrarını yapıyor. yanlız eğer mesane kalın bağırsaktan büyütülmüşse karından sonda yöntemi mitronofof denilen sistemi uygulamak zorunda kalıyor hastalar çünkü kalın bağırsak esnemeyen mesaneye uyum sağlamayan bir organımız ve sürekli mukos denilen bir salgı salgılıyor bu yüzden kalın bağırsakla büyütmede mitronofof zorunlu fakat Levent te mesane ince bağırsak ve genişleyen böbrek kanallarından alınan parçalarla yapıldı ince bağırsak zamanla mesaneye uyum sağlıyor sadece ameliyat sonrası günde bir kez pipisinden yıkama yaparak mukosları dışarı atmasını sağlıyoruz buda sadece 6 ay sürecek ve 3,5 ayımız kaldı sonra birdaha oda gerekmeyecek , Bilmeni isterimki hastalığımız aynı olsada farklı ellerde farklı operasyonlar geçirdi çoçuklarımız her hastanın çözüm yolu farklı olabilir fakat Murat hoca Türkiyede bu konuda tek birçok dr geçti bizim hayatımızdan kimse bizi bu noktaya getiremedi Murat hoca nın bu konuda ki hiçbir hastası çözümsüz değil biz bunu görerek yaşayarak tecrübe ettik kendisi ile iletişime geçmeni muhakkak tavsiye ederim 19 yılın sonunda onun sayesinde biz normal bir hayata kavuştuk ve artık istiyoruz ki aileler ve çoçuklar bu konuda artık ne maddi ne manevi çile çekmesin birileri duysun ve herkes bir şekilde bu uzun soluklu hastalıktan tamamen kurtulsun keşke ona daha önce ulaşabilseydik muhakkak hastanın durumuna göre bir çözüm yolu var Murat hocanın. gelişmelerle bizide haberdar edersen seviniriz özellikle yeni doğanlarda yada az ellenen hastalarda tamamen iyileşmelerini sağlıyor geçmiş olsun

Harbi kardeşim merhaba geçmiş olsun , inan oğlumuz tamamen iyileşti artık idrarını tamamen pipisinden yapabiliyor ne aşamada olursanız olun bence hocamızla muhakkak iletişime geçin derim .

Harbi kardeşim merhaba geçmiş olsun , inan oğlumuz tamamen iyileşti artık idrarını tamamen pipisinden yapabiliyor ne aşamada olursanız olun bence hocamızla muhakkak iletişime geçin derim .

Üye
    volkan1978 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed ali özcan
    Son Giriş
    29.11-2015
    Saat
    13:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba Ahmet abi .. adınıza sevindim Allah bizlerede şifa versin .. ancak yazdıklarınızı okuyunca aklıma sorular takıldı . tamamen iyileşti demişsiniz bu nasıl olabilir ki benim bildiğim hastada sinirler olmadığı için idrarını tutması mümkün olmuyor. acaba sızdırmada olmuyor mu yani idrarı pipisinden istediği zaman mı boşaltıyor bezde mi kullanmıyorsunuz ? mitrofonof hiç yapılmamışmıydı ? siz bu doktora hangi aşamada gittiniz ? Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilere ..

Harbi sanada geçmiş olsun , bizde çok araştırdık hiç iyileşen duymadık o yüzden Ahmet abinin söyledikleri ilginç geldi inşaAllah doktorla konuşmakta fayda var.

Sayfa 24 / 31 İlkİlk ... 14202122232425262728 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 24.03-2015, 11:35

Başlığın Etiketleri