TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789
Toplam 131 mesajın 121-131 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    allegiant Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun sanırım 57 mm demek istediniz. Evet, hastalığın seyri kişiden kişiye değişebiliyor bazısı 35 mm septumla belirtisiz yaşarken bazısı 20 mm septumla zor nefes alıyor. Herhangi bir operasyon geçirdiniz mi ? Septal miyektomi gibi. Tecrübelerinizi önerilerinizi paylaşabilirseniz HKM li arkadaşlar için çok yol gösterici olacaktır.

Üye
    hcm Avatarı

Son Giriş
    21.10-2020
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    22

Arkadaşlar merhaba, ben 20 yıl önce ameliyat oldum bu olaydan. Benim sıkıntılar son zamanlarda artmaya başladı. Koşuyolu 'na randevu aldım ama günler sonrasına randevu veriyorlar. Üstelik gidince günler sonraya eko randevusu veriyorlar. Sonra sonuç için bir daha gidiyorsun. Geçen sefer sırf bu yüzden muayene olamadım. Acil bir durum olsa işimiz zor. Sizin hızlı bir muayene önerisi var mı?

Üye
    kolera23 Avatarı

Son Giriş
    05.09-2020
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    Ne önemi var
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Tsk ederim. Sizlerede gecmis olsun. Hic bir operasyon gecirmedim.kalp pili dahil taktirmadim.
    Bu hastalik seninde dedigin gibi kisiden kisiye degisyor.Cunku doktorun bana dedigine gore konusuyorum 25mm olan bir hastasi surekli bayginlik geciriyormus. Bana dedigi eger senin kalbini alkol ile inceltmeye kalkarsak yine kalacak cunku inanilmaz derecede kalin oldugu icin operasyon sonrasi belkide eski haline gore daha buyuk sikintilar cekecigimi. bagisiklik sistemimin ve kalp adelerimin cok iyi oldugunu bu yuzden bas donmesi ve bayilma sikayeti ile gelmedigimi soylemisti.
    tek sikintim cok asiri derece terlemem bilmiyorum sizde var mi ya da bu hastaliktan mi kaynaklaniyor asiri derecede terliyorum
    isin kotusu saglam gorunuyorsun birde ben kalipliyim adamlar bakiyor senin neren engelli diyorlar boyle sikintilarda var iste

Üye
    hcm Avatarı

Son Giriş
    21.10-2020
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    22

@kolera23 terleme çocukluktan beri bende de var. Spor zaten yasak. Yaşam standartlarımıza biraz dikkat etmemiz gerekiyor sanırım.

Üye
    allegiant Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@hcm İstanbul'u bilmiyorum ama Ankara'da bir çok devlet hastanesinde (en azından geçmiş dönemde benim gittiklerim) randevu aldığınız hekimin odasında eko cihazı var yani eko için ayrıca bir randevu almıyorsunuz. Tabi sizi takip eden doktora gitmeniz daha doğru olacaktır.

@kolera23 Terleme HKM ile ilgili olabilir. Ne tarz ilaçlar kullanıyorsun ya da kullanıyor musun ? HKM ile ilintili düşük kan basıncının terlemeye neden olabildiğini okumuştum bir yerlerde. Belki bir hekime görünmende fayda olabilir.

Üye
    OOGG Avatarı

Son Giriş
    08.10-2020
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun öncelikle. Bende değer 30 mm civarı. Ben de bi operasyon geçirmedim. Koşuyolunda sancılı bir süreç geçirdim tarihleri çok ileri zamana atıyolar. Bende bi müdahale yapılmadı kontrollerime gidiyorum. Benim de sorunum aşırı aşırı terleme. Doktor ilaç kilo hastalık olabileğini söyledi. Şikayetlerim ne arttı ne azaldı hala bayılma falan yaşamadım hiç. Ani bi kalp ritim artışı ya da ani yavaşlama da olmadı uzun zaman. Böyle devam bakalım

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    hkmpli Avatarı

Son Giriş
    23.10-2020
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu hastalıktan dolayı %50 engelli raporu almıştım. Doktor bey pil takılınca %100 oluyor oran demişti. Pil taktırıp rapor alan var mıdır?

Ve %100 engelli olmak çalışmayı engeller mi? Sonuçta kalbimizde pil var ama günlük hayatımıza devam edebiliyor olacağız. Mesela bir kuruma memur olarak atandığımızda, raporda engel oranı %100 iken çalışma durumu kısmında “Çalışabilir” yazabilir mi?

Üye
    nasip17 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2020
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar herkeze geçmiş olsun. Bende yaşadıklarımı ve tecrübelerimi anlatayım belki faydası olur. Istanbul da kosuyulunda prof dr cihangir kaymaz var tavsiye ederim. Çok iyi bi hoca ve yardımcı oluyor. Ankarada atila iyisoy hoca var bu işin piri. Bendeki kalınlık bazıları 14mm ölçüyor bazıları 18 mm anlamadım gitti 4 mm lik bi fark var. Artık onu kafaya takmıyorum. Terleme çocukluktan beri ben de de var ama kimse bu hastalıkla alakası vardır demedi. Bence terleme insan vücudunda bulunan ter bezleri ile alakalı herseyi bu hkm bağlamamak lazım. Ben 4 yıldan beri istanbul da gitmedigim doktor kalmadı. Ama bu hkm de atila iyisoy un cevapları beni tatmin etti. Bende 33 yaşında öğrendim tansiyonum yok beloc kullanıyorum sabah akşam sorusu olan olursa numaramı bırakıyorum istediği niz zaman arayabilirsiniz rapor konusunda bilgim yok 05541354599 bu arada sosyal medya ile arası iyi olan facebook ta bi grup kursa orada da böyle örgütlensek birbirimize yardımcı oluruz allaha emanet olun

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Emircan74 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@hkmpli
    Selam ben vergi indirimi emeklilik için başvurdum halen Ankaradan okey bekliyorum henüz 3 ay oldu.
    Benim Devlet hastanesinden aldıgım raporda % 100 ve (hiç bir işte çalışamaz) ibaresi var araştırıp soruşturdum herhangi bir sgk lı işte çalışamazmışım neyse senin aldıgın rapor % 50 ise raporu hastalıgimdan dolayi yukseltigim % 100 olsun diyorsan raporun bir yerinde benim ki gibi (hiç bir işte çalışamaz) olabilirde olmayabilirde.Eger % 50 rapor işin icin yeterliyse oranını yükseltmek için başvurma derim tabiki karar senin kardeş

Bu arada herkese geçmiş olsun.

Üye
    Sarsılmaz Avatarı

Son Giriş
    04.10-2020
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    10

Bende doğuştan aynı hastalığa bağlıyım 200 mg block zox alıyorum aşırı derece kışın dahil terliyorum stend pil ablasyon geçirmedim arada sadece göz kararmam oluyor yürürken yokuş yukarı nefes nefese kalıyorum oda sigaraya bağlı diye düşünüyorum ama bırakamıyorum geçmiş olsun herkese tatlı geceler

Üye
    nasip17 Avatarı

Son Giriş
    14.10-2020
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkeze ıyı gunler uzun bır zamandan berı hastalığımız hakkında kımse yorum yapmamış. Umarım herkez ıyıdır. Ben korono vıruse yakalandım. Doktoruma fılyasyon ekıbının verdıgı ılacı sordum kullanmamami soyledı. Cok sukur atlattım. Bır sıkıntım olmadı. Eskıden agrılarımdan cok sıkayet edıyordum sıvas ta bır doktora anlattım durumumu onda ecopırın ıle vastarel dıye ıkı ılac basladı zaten eskıden berı sabah beloc 100 aksam 50 beloc alıyordum. Bunlara ılave bu ılacları basladık allahıma şükür agrılarım % 70 azaldı. Sorusu olan numaramı daha once bırakmıstım herzaman arayabılır. Tekrar herkeze gecmıs olsun allahtan acıl sıfalar dılıyorum

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789