TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789
Toplam 127 mesajın 121-127 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    allegiant Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçmiş olsun sanırım 57 mm demek istediniz. Evet, hastalığın seyri kişiden kişiye değişebiliyor bazısı 35 mm septumla belirtisiz yaşarken bazısı 20 mm septumla zor nefes alıyor. Herhangi bir operasyon geçirdiniz mi ? Septal miyektomi gibi. Tecrübelerinizi önerilerinizi paylaşabilirseniz HKM li arkadaşlar için çok yol gösterici olacaktır.

Üye
    hcm Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    20

Arkadaşlar merhaba, ben 20 yıl önce ameliyat oldum bu olaydan. Benim sıkıntılar son zamanlarda artmaya başladı. Koşuyolu 'na randevu aldım ama günler sonrasına randevu veriyorlar. Üstelik gidince günler sonraya eko randevusu veriyorlar. Sonra sonuç için bir daha gidiyorsun. Geçen sefer sırf bu yüzden muayene olamadım. Acil bir durum olsa işimiz zor. Sizin hızlı bir muayene önerisi var mı?

Üye
    kolera23 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    Ne önemi var
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tsk ederim. Sizlerede gecmis olsun. Hic bir operasyon gecirmedim.kalp pili dahil taktirmadim.
    Bu hastalik seninde dedigin gibi kisiden kisiye degisyor.Cunku doktorun bana dedigine gore konusuyorum 25mm olan bir hastasi surekli bayginlik geciriyormus. Bana dedigi eger senin kalbini alkol ile inceltmeye kalkarsak yine kalacak cunku inanilmaz derecede kalin oldugu icin operasyon sonrasi belkide eski haline gore daha buyuk sikintilar cekecigimi. bagisiklik sistemimin ve kalp adelerimin cok iyi oldugunu bu yuzden bas donmesi ve bayilma sikayeti ile gelmedigimi soylemisti.
    tek sikintim cok asiri derece terlemem bilmiyorum sizde var mi ya da bu hastaliktan mi kaynaklaniyor asiri derecede terliyorum
    isin kotusu saglam gorunuyorsun birde ben kalipliyim adamlar bakiyor senin neren engelli diyorlar boyle sikintilarda var iste

Üye
    hcm Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    20

@kolera23 terleme çocukluktan beri bende de var. Spor zaten yasak. Yaşam standartlarımıza biraz dikkat etmemiz gerekiyor sanırım.

Üye
    allegiant Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

@hcm İstanbul'u bilmiyorum ama Ankara'da bir çok devlet hastanesinde (en azından geçmiş dönemde benim gittiklerim) randevu aldığınız hekimin odasında eko cihazı var yani eko için ayrıca bir randevu almıyorsunuz. Tabi sizi takip eden doktora gitmeniz daha doğru olacaktır.

@kolera23 Terleme HKM ile ilgili olabilir. Ne tarz ilaçlar kullanıyorsun ya da kullanıyor musun ? HKM ile ilintili düşük kan basıncının terlemeye neden olabildiğini okumuştum bir yerlerde. Belki bir hekime görünmende fayda olabilir.

Üye
    OOGG Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun öncelikle. Bende değer 30 mm civarı. Ben de bi operasyon geçirmedim. Koşuyolunda sancılı bir süreç geçirdim tarihleri çok ileri zamana atıyolar. Bende bi müdahale yapılmadı kontrollerime gidiyorum. Benim de sorunum aşırı aşırı terleme. Doktor ilaç kilo hastalık olabileğini söyledi. Şikayetlerim ne arttı ne azaldı hala bayılma falan yaşamadım hiç. Ani bi kalp ritim artışı ya da ani yavaşlama da olmadı uzun zaman. Böyle devam bakalım

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    hkmpli Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hastalıktan dolayı %50 engelli raporu almıştım. Doktor bey pil takılınca %100 oluyor oran demişti. Pil taktırıp rapor alan var mıdır?

Ve %100 engelli olmak çalışmayı engeller mi? Sonuçta kalbimizde pil var ama günlük hayatımıza devam edebiliyor olacağız. Mesela bir kuruma memur olarak atandığımızda, raporda engel oranı %100 iken çalışma durumu kısmında “Çalışabilir” yazabilir mi?

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789