Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 74 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahim79 Avatarı

Son Giriş
    10.03-2014
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, geçmiş olsun bende siteye yeni üye oldum hipertrofik obs. kardiyomiyopati hastasıyım 2006 yılında teşhis konuldu ilaç tedavisiyle başladım daha sonra septal alkol ablasyon denilen işlem uygulandı kalp duvarı biraz inceltilmişti, fakat sonradan dahada ilerledi şu an beta bloker kullanıyorum ameliyat olmam gerektiği belirtiliyor, sürekli yorgunluk halsizlik v.s. Ateksoy ameliyat olduğunuz cleveland clinic hakkında bilgi alabilirmiyim orada böyle bir ameliyatı olmak için neler gerekli, ne kadarlık bir bütçe lazım ilginize şimdiden teşekkürler

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

13,11,12 aort kapak mitral kapak aort koku greft takildi. 25,11,12 tekrar amelyat oldum tamponat. hayatim tam duzene gırdını dusdugum anda eskıden olan carpıntılar ve nefes kesılmesı basladı su an hastanedeım uc hafta oldu gecen cuma ablasyon oldum nefes kesılmesı duzene gırdı fakat rıtım 130-170 arası devam edıyor yarın sabah tekrar ablasyon olacam

Üye
    zafer001 Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    20.01-2016
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hamza kardesım oncesınde allah yardımcın olsun bende dıyarbakırdayım telefonum 05055418958 . ayrıca bende aynı hastalıktan muzdarıbım,anakara da bır hastanede ve burada yanı dıcle unıveversıtesınde muyanede Hipertrofik Kardiyomyopati tanısı kondu bana spor yapmamam gerektıgı ve beloc denılen bır hap tavsıye edıldı bunlara ragmen ben yıne spor yapıyor ve hapıda bazen ıcıyorum sonu nereye gıder bılmıyorum hayırlısı bakalım .... ama telefonumu verdım ararasan bu konuda oturur konusuruz . tekrar herkese acıl sıfalar dılerım....

Üye
    YUNUS51 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus
    Son Giriş
    19.09-2013
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın ateksoy verdiğiniz bilgiler için tşk. Ederiz. Sizdem ricam bu tedavi için nasıl bir yol izledinin maliyeti nedir . Telefon no vereirmiziniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için

Üye
    vatan_60 Avatarı

Gerçek Adı
    vatan
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese selam arkadaşlar bende HİPERTROFİK KARDİYOMİYOPATİ - HASTA SÜNÜS VE I.DERECE AV BLOK VAR kısacası var oğlu var üç sene önce tanıştım sevgili hastalığımla. ICD pil taktılar üç senede üç defa pil ameliyatı geçirdim kısacası bende bağımlılık yaptı işin tekniğini kaptım artık bundan sonra kendi işimi kendim yapacam bir neşter bulursam işimi görür. Tabiki şaka yapıyorum maalesef bu hastalık üç yıldır hayatımı ızdırap ötesine çevirdi üçüncü ameliyattan sonra pisikolojim,sinir sistemlerim tahrip oldu birde panik atak başladı daha ne diyim artık evde tek başıma kalmaya korkuyorum en çokta 3 yaşında bir oğlum var ona üzülüyorum. Sevgili arkadaşlar biliyorumki maalesef bu durumda olan sadece ben değilim bu hastalıkta piskoloji ve moral çok ama çok önemli eğer mümkün mertebe bizler bir araya gelip birbirimize destek ve moral motivasyon verirsek bu hastalık bizi yıldıramaz benimgibi düşünen arkadaşlarım varsa lütfen paylaşssın bir birimize ulaşalım ALLAH HEPİMİZE ÖMÜR VERSİN vatan_ertan@hotmail.com

Üye
    vatan_60 Avatarı

Gerçek Adı
    vatan
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm yüzde yüz raporu nasıl ve hagi kuruldan aldın biraz acarsan sevinirim

İbrahim amelıyat oldunmu olduysan faydası oldumu bilgi verirmisin kardeşim

Üye
    CEREN16 Avatarı

Gerçek Adı
    gamze
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde doğuştan kalp sorunum var 3 kere ameliyat oldum tanım TGA+VSD+PS pulmoner hipertansiyonum da var...normal insanlarda pulmoner hipertansiyonu 20 iken bende 80 hatta bazı durumlarda 110'lara kadar fırladığını bilirim bana da %100 rapor verdiler ...çok ciddi bir sorun olsa mutlaka verilir istediğiniz rapor

Üye
    ibrahim79 Avatarı

Son Giriş
    10.03-2014
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vatan merhaba ameliyat olmadım şükür, ucundan döndüm Alkol ablosyon yapıldı haziran ayı gibi Allah'a şükür şu an için iyiyim operasyon rahatlattı beni açıkcası

Üye
    vatan_60 Avatarı

Gerçek Adı
    vatan
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senin adına sevindim kardeşim bende ablasyon yaptırdım 2011 yılında ama bende pek bi değişiklik olmadı

Üye
    oktay745 Avatarı

Gerçek Adı
    OKTAY KAÇMAZ
    Son Giriş
    20.02-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Türkiyenin en uzman kadrosu , Kardiyolog PR.DR Sanem Nalbantgil , devamında ihtiyaç olursa Kalp damar cerrahisi Uzmanı PR DR Tahir Yağdı, Mustafa Özbaran , PR.DR Çağatay Engin Bu ekıbe mutlaka gorunun.Ege üniversitesi Kardiyoloji ve Kalp damar cerrahisi

Üye
    arıtmı Avatarı

Gerçek Adı
    KENAN
    Son Giriş
    28.08-2014
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abı thomas adlı uye abı lutfen su hacettpedekı doktor ısmını yazarsanlutfen kudret hocamı bu lutfen abı hastaqlıgıma teshıs konmadı oncelıkle duzensız kalp atısları ıle basladı bı turlu teshıs koyan yok sımdı artık cok kucuk eforda bıle nefes alamyorum gogsumde sol kolumda agrı oluyor halsızlık bır katı bıle zor cıkar oldum abı lutfen su doktor ısmını yazarsan cok sevınıcem hastalıgım 2.5 ay oldu cok fenayım saygılar abı

Üye
    mustafatiftik50 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    13.12-2016
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bende aynı rahatsızlığa sahibim 2008de ameliyat oldum yine tekrarladı yine ameliyat olmam gerekiyo korktuğum için olmuyorum

Üye
    gül_45 Avatarı

Gerçek Adı
    halime
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam herkese geçmiş olsun
    banada hipertrofi kmp teşhisi kondu ve bu hastalıkla ilgili bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

raporu hangi hastahaneden aldınız ve hangi tedaviyi uyguluyorsunuz beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

Üye
    ttggccee Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğçe
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese Merhaba. Bende Hipertrofik Kardiyomyopati hastasıyım. Benim ki ne yazık ki genetik. Annemden miras kalan bir hastalık. şuan 21 yaşımdayım. Bu hastalık önce bayılma il 16 yaşımda ortaya çıktı. 1 gün içersinde yüz civarlarında bayılma ve bilinç kaybı yaşamışım tabi kendimde olmadığım için daha sonra arkadaşlarımdan ailem ve doktorumdan duyduklarımı aktarıyorum. Benim tam 3 kez kalp pilim değişti şuanda ıcd+pilim var ve buna rağmen hala çarpıntı göğüs ağrısı tansiyon nabız düşüklüğü ya da ani tansiyon ve nabız yükselmesi yaşıyorum. İlk krize girdiğim zaman 4 kez ex olmuşum şanslıyım ki bunun sonucunda felç kalıp beynimi yitirmedim. Doktorum Gata da görev yapıordu subaydı ve Türkiye üzerinde pil üzerinde gelmiş geçmiş en iyi doktorlardan biridir. Rapor sonuçlarımı gören bir çok doktor yaşamamın imkansız mucize gibi bir şey olduğunu söyleip durdurlar. En son benim üzerimde uyguladığı köprü kurma tedavisiyle hem ıcd hemde pili başarılı bir şekilde yerleştirdikten sonra profosör oldu. Kendisi şuan medipol üniversitesinde. Prof. Dr. Fethi Kılılçarslan.

Üye
    vatan_60 Avatarı

Gerçek Adı
    vatan
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tuğçe fethi hoca hakkındaki düşüncelerine katılıyorum çünkü benimde doktorumdur Fethi hoca. Benim pil dede düzensizlik vardı gecen sene en son revizyonu Fethi hoca yaptı KABLOLARINI değiştirdi ayarlar falan yaptı su an çokta iyi ol masamda idare ediyoruz çok şükür köprü kurma nedir onu hiç duymamıştım biraz açıklarsan sevinirim.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon