Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HALİLSELEK Avatarı

Gerçek Adı
    halil selek
    Son Giriş
    11.06-2014
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb geçmiş olsun aynı durum bizdede var nasıl bi tedavi yolu izlediniz???

Üye
    abdurrahman. Avatarı

Gerçek Adı
    abdurrahman
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erol bey size basıl ulaşabilirim fikirlerinize ihtiyacım var

halil bey görüşme durumumuz var mı bizde de aynı rahatsızlık var

arkadaşlar herkese geçmiş olsun mikroftalmi neticesinde kornea nakli yaotıranlar var mı aranızda varsa bana dönebilir mi aciliyetle görüşmem lazım lütfen yardımcı olun sizlerden mesaj bekliyorum

Üye
    ozlem toprak Avatarı

Gerçek Adı
    ozlem toprak
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 4yasinda kizim bir gozu kucuk gormuyor lutfen beni bilgilendirirmisiniz

Üye
    senemocal Avatarı

Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, mikroftalmi tedavisine bir örnek video ve bilgiler:
    Promed - Göz Protezi, Hareketli Göz Protezi, Protez Yapım Süreci, Bebeklerde Göz Protezi

Ayrıca uzun yıllar üzerinde çalıştığım bir belgeselden bölümler:

umarım faydası olur.
    Konu senemocal tarafından değiştirilmiştir (04.12-2014 Saat 15:16 ). Gerekçe: ekleme

Üye
    Baharumut Avatarı

Gerçek Adı
    Umut
    Son Giriş
    13.01-2015
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oncelikle Rabbimizin bizlere verdigi emanet yavrularimizi dualarima dahil ederek Allahim yar ve yardimcimiz olsun....
    benimde 10 aylik oglum var ismi "Umut" turkiyede tatilde buyuk bir araba kazasi sonrasi ogrendik 7 haftalik hamile oldugumu ... kazayi unutturup bizleri sevindiren yavrumuzun adini bu yuzden "UMUT" koymaya karar vermistik ...malesef 5 mart 2014 te bebegim dunyaya her iki gozude asiri kucuk olarak dogdu...gorme engelli oldugunu ogrendigimizde dunya basimiza yikilmisti fakat dedimki " HER INSAN KADERINI YASAMAK ZORUNDADIR BENIM EVLADIMIN KADERIDE BOYLEYMIS NE MUTLU KI BANA RABBIM ONU BANA EMAMET EYLEDI DEMEKKI RABBIM BANA GUVENIYOR ...diyerek hedefim uzulup aglayip hastalanmak degil aksine daha dinc daha saglikli olmak cunku evladimin bana ve benim gozlerime ihtiyaci var ve oda her evlat gibi yaradanin emaneti ona cok ama cok iyi bakmaliyim...... eger irtibata gecmek isteyen olursa ben hazirim bilgi almaya ve vermeye ...... RABBIM HEM EVLATLARIMIZIN HEMDE BIZLERIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN IN SHA ALLAH...

Üye
    Mustrix Avatarı

Son Giriş
    12.09-2015
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mikroftalmi

41 günlük oğlumuzun sağ gözü sol gözünden küçük ve korneasına gri be bulutlu olarak Doğdu. 3 profesör gördü, en son Kornea konusunda Cerrahpaşa tıp da bulunan Osman Arslan Bey tüm tektikleri yaptığını malesef Kornea naklinin yapamayacağını söyledi. Allahtan dedi. Şimdiki Sıkıntımız ise sağ gözün küçük kalmış olması çocuk 41 günlük henüz sağ göz sola göre az gelişmiş ve sağ gözün ön mercek denilen kısmı be korneası gelişmemiş. Protez veya bu bozukluğu düzeltebilecek iyi bir doktor nereyi tavsiye edersiniz? Saygılar.

@abdurrahman.

Öncelikle geçmiş olsun,Korneasına baktırsın derim ve bu konuda sizi Osman şevki Arslan'ı önerebilirim. Sigortanız varsa Cerrahpaşa'ya gidip Kornea konusunda uzmandır. Protez veya küçük göz konusunda yardımcı olabilecek bir Dr veya Prof önerinizi almak isterim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)

1. 14.11-2011, 01:47