Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sessiz adam Avatarı

Gerçek Adı
    MUSTAFA
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bende akondroplaziyim 2006 da aldım raporu %40 lise 1 terkim 7 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum şimdi konumum personel müdürü + muhasebeye de bakıyorum

Üye
    lerakts Avatarı

Son Giriş
    15.10-2014
    Saat
    19:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar boyum kısa 17 yaşındayım ama yaşıtlarıma göre çok kısa boyluyum bu benim çok zoruma gidiyo sizce boy uzatma gibi önerileriniz varmı böyle olmak iste
    miyorum ???? çok uzun zaman olmuş konu açılanı ama ben cvp gelir die umuyorum simdiden tşk...

Üye
    sessiz adam Avatarı

Gerçek Adı
    MUSTAFA
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende akondroplazi hastasıyım ve %40 raporum var boyum 1,22 12.08.2006 iş başı tarihim arkadaşlar aklınızı kullanın imkansız diye birşey yoktur azim edin yılmayın ben 11 sefer kurula girdim artık sağlık kurulu üyelerinden bilgili oldum ( dalımızda) yardımıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olurum saygılarımla

Üye
    00_00 Avatarı

Son Giriş
    29.07-2015
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben sunu solemek istiyorum kimse kusura bakmasin ama ben akondroplazi olabilirim bu benim icin seker hastaligi kalp hastaigi gorme bozuklugu gibi birsey ben engelli falan degilim obezite bir insana gore parende atabilirim takla atabilirim vs vs ben kesinlikle engelli degilim boy kisaligi engellilikse ve sirf bu is para icinde umarim en kisa zamanda paralarinizi verirlerde bu zavalli durumdan kurtulursunuz . Gidin okuyun okuma imkaniniz yoksa gidin calisin kimse size bakmak zorunda degil cunku siz engelli falan degilsiniz boyunuz kisa sadece tabikide araba da engel problemi bende yasadim ve cok rahatsiz oldum acikcasi umrumda degil indirimi ozel park izni falan ben engelli degilim ve beni bu sinifa sokan kimler varsa allah hepsini bildigi gibi yapsin ben suanda bir universite ogrencisiyim ve kendime guveniyorum devlete degil yada herhangi biseye degil iyiki kendi ayaklarim ustunde durmusum hayat evet bize zor insanlarin bakislari hayat mucadelesi ama bunlar asilmicak seylerde degil

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12