Sayfa 6 / 43 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 642 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    orjinalTR Avatarı

Gerçek Adı
    selim yılmaz
    Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    ordu/ÜNYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba 2005 yılında A.Ü İbni Sina hastanesinde nakil yapıldı...Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin..

Üye
    ozlem- Avatarı

Son Giriş
    23.06-2011
    Saat
    16:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar bende 3 ay oldu nakil olalı ilk zamanlar yeni takılan böbrekte zaman zaman ağrılar olabilirmi benim şuan oluyo bu normal mi sizce nakil olan tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim allah hepimizin yardımcısı olsun şifalar versin işallah

Üye
    sdt Avatarı

Gerçek Adı
    SEDAT KORKMAZ
    Son Giriş
    08.05-2016
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bekliyorum üç yıldır annem vermek istedi ama protein fazla çıktı annemin böbreğinde babada da şeker var kaldık böylece bir haber de yok bekliyorum bakalım sırada

Üye
    arasli05 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehaba,,,arkadaşlar ben samatyanın hastasıyım, ancak orada böbrek nakili yok bu yüzden cerrah paşayı seçmek istiyorum. özel bi hastanede seçe bilirim ancak nakil sonrası için. c. paşa. anamdan olucam ama doku testi henüz başlamadı. annemin şeker tansiyon üre kratin fosfor potasyum. bunlar temiz ben kendim baktım hani biliyoruz ya bunları,, başka bi hastalığı çıkarsa yandık. üstelik diyalize giren hastaların ömrü 14 yıl olduğunu okuduğumda iyice moralim bozuldu, yukarda bıçak parası denmiş. torba yasasında bu kaldırıldı. 184 şikayet edebilirsiniz. hastane seçimimde yardımcı olacak arkadaşlar tafsiyenizi beklemekteyim selamlar...

Üye
    mast Avatarı

Son Giriş
    23.08-2013
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar bende 2008 antalyada nakil oldum daırısı olmayanların basına allahtan sifalar diliyorum. herkese gecmiş olsun arkadaslar

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bu konu açıldığında ilk sayfada benimde yazım var....ozamanlar diyazi giriyodum şuan 8 aylık nakilliyim...inş. bütün organ nakli bekyen herkese kısmet etsin rabbimm.......

Üye
    Pardon Avatarı

Son Giriş
    03.04-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diyalizci;
    Amiin allah tüm diyalizde ki arkadaşlarımıza nasip etsin konu Nakil olanlar konusu tüm mesajları baştan sona okudum ama konuda daha çok nakil olması gereken arkadaşlarımız var çok üzüldüm buna inşallah en kısa sürede onlarda sağlıklı bir şekilde nakil olurlar.

Bu arada ben uyku saatlerine diikkat etmiyorum edemiyorum gece geç yatıyorum bundan dolayı bazen sabahları mide bulantısı olabiliyor sizlerinde tejubeleriniz varsa bu konuda birbirimizi eğitebiliriz.

Üye
    diyalizci Avatarı

Gerçek Adı
    OSMAN
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

pardon arkadaşım isminizi bilmiyorum..bu arada siz nakillimisiniz? gece geç yatım kalkmadan dolayı mide bulantısı olurmu bilmiyorum ama bende sabahları erken kalkarsam ve bişeyler aparatif atıştırmassam bende bulantı oluyo bende üre yüksekliğinden şüpeleniyorum...nakilli yada diyazi giren nakil olmak isteyenler burada yazsınlar bilgisi olan olmayana bilgi sağlasın ...saygılar..

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar
    ben de 12 yıllık böbrek nakilliyim
    Ege üni.ne gidiyorum kontroller için
    bana da annem verdi
    bu konu açılalı epey olmuş ve baştan sona kadar okudum
    genelde nakillilerden çok diyaliz hastası arkadaşlar yazmışlar, konu açılalı uzun zmn olduğu için sorulara cevap vermem abes olur ama şu bir gerçek ki, nakilli olmak, artık kby hastası için ulaşabileceği en zirve nokta... tedavisi ömürlük ama şükür yaşıyoruz, iyiyiz, sağlıklıyız
    sorusu olan arkadaşlara elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım
    organ bekleyenlere acil şifalar, nakillilere de böbrekleriyle uzun ömürler diliyorum

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Icemaker Mesajı Gör
    Bende 8 aydir diyalizle yasiyorum bekliyoruz bakalim bahtimiza ne cikacak hayat böylede güzel herkese acil şifalar dilerim.
    Nakil oldum bende söylemeyi unutmuşum. Dayım verdi sağolsun. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından kontrol ediliyorum. Tüm arkadaşlara acil şifalar dilerim. Ümidinizi yitirmeyin Allah büyüktür.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Icemaker;

geçmiş olsun
    ben de geçen yıl paüye aldırmak istedim dosyamı ama bi sürü pürüz çıkarttılar bi de poliklinik beyin cerrahisi içinde bir odacık bulana kadar başım döndü hastane içinde yaaaaa

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gul2011;
    Geçmiş olsun bende Izmir'de olacaktım ısrarcı oldular bende paüde oldum. Evet biraz sorun olabiliyor. Özellikle nefroloji kısmında mesuliyet kabul etmek istemiyorlar herhangi bir sorun oldu mu bende aynısını yaşadım emin olun. Ama konu sağlık olunca katlanıyoruz haliyle üzüldüm size bu kadar sorun yaşatmalarına.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

çok sorun yaşatmadılar aslında sadece hastanede dönüp dünüp oraya buraya git demeleri yordu o kadar bir de kayıt için dr.a özel muayene ücreti yatırıp dosyamı inceletmem lazımmış yarım saatlik bir görüşme için 120tl istediler ödemek istemiyorsan sadece kan verirsin ama o zmn senin dosyanı okumadığımızdan dolayı, bir sorun karşısında yeterli müdahaleyi yapamayabiliriz dediler yoksa tahlillerini yaptırmanda bir sakınca yok dediler
    ben egeye başvurduğumda dr bizzat kendi ilgilendi sağ olsun, ki o zmn doç idi şimdi prof oldu hala hastalarıyla tek tek ilgilenir, dinler, bnm paüye aldırmak istememin nedeni sırf kan vermek için onca yolu tepmemekti ama olsun napalım bu şekilde de iyiyim şükür

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

120 tl muayene ücretini ben de verdim. Ama gel gör ki pişman oldum. Görüştüğüm doçent doktor maşallah moral vermek yerine böbreği takarız ama ölürsen karışmam yok sen gençsin bakmazsan beni ilgilendirmez takmayalım sen diyalize gir gibi bir ton saçma sapan doktorluk mesleğine yakışmayacak cümleler sarfetti. Zaten bu doktoru kendi personeli öğrencisi de sevmiyor. Neyse önemli olan sağlığımız gerisinin hiç önemi yok.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Icemaker;
    ama böyle bişey yok normalde özel muayene ücreti alacak olduktan sonra özel hastaneye giderdim
    üstelik böyle bir şey yok dediler bana Ege uni.de sen yanlış anlamışsındır vs dediler biz hiçbir hastamızdan böyle talepte bulunmayız dediler nitekim hiçbir şey ödemedim hastaneye bugune kadar

Sayfa 6 / 43 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon

Başlığın Etiketleri