Sayfa 28 / 48 İlkİlk ... 1824252627282930313238 ... SonSon
Toplam 711 mesajın 406-420 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sertac06 Avatarı

Gerçek Adı
    Sertaç
    Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    profiline baktım flört ediyor ilişki arıyor falan yazmışsın ondan sebep dedim.Ama savaşçı sen hemen oraları değiştirmişsin. Ailen varsa da dediklerim değişmez.bana sorduğum konu hakkında akılcı bir cevap vermeyeceksen boşa bu muhabbeti uzatma.ne duvar kirlensin ne sözler.

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Bazılarının yanlışı için ben neden savaşayım . Düşün evlisin cocukların var sıradan bir insansın savaş çıktı vatanını seviyorsun aldın başını gittin , diğer tarafta zengin adam parası var aldı ailesini yurt dışına kaçtı , senin çoluğun cocugun ne olacak üvey babamı ,eşin ne olacak , diğer şartlar ne olacak ?

Kimin için savaşacaksın vatanımıza saldırı biz adamları oradan kaçanları silahlandırıp tekrar suriyyeye savaşa gönderiyoruz neden adamlar karşılık vermesinki?

Osmanlıda değiliz hak hukuk için kolsuz bacaksız gidip savaşalım bunlar gerçekler haybeye savaş çıksın , kimin için savaşacağımız belli değil , kimin taşoronluğunu yapacağız.?

Obanınmı , natonunmu,avrupanınmı, davamız nedir ortadoğu lideri diye çıkardılar bizi yola artık geri dönemiyoruz .

Obama ilk geldiği zman herkes sevinmişti amerikanın başıan türk asıllı biri geldi . Adam müslümanların kanını emmekten dudakları mosmor olmuş

Zaten bizi bölemeye çalışıyorlar ve başardılar .

Herkes vatanını sever ama .

Sen gitme ben gitmiyim kim gidip ölecek orda bu işin espirisi tabi

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla dedigim gibi arkadaşlar herkesin düşüncesi kendine görüş farklılıkları elbet olcak oda herkesin kendi sorunu ilk vuracıkları yer ankaradır saten şavaş cıkarsa evimde yatarak ölcegime savaşarak ölmek bana daha mantıklıdır

Üye
    idrs Avatarı

Gerçek Adı
    idris
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sonsuz sevdam
    arkadaş sen geç kalmışsın hemen suriye sınır kapısına koş orada muhaliflere zaten eleman lazım zaten cephane taşımak için eleman lazım dı
    orada bizi çok iyi temsil edeceğine gercekten inanıyorum vatan millet sakarya falan yaşasın obama hırıstiyan lobisi
    seni cephede hayal edebiliyorum sırtında amarikan bayrağı hunharca ve bilinçsizce çarpışan bir türk genci, nato seninle gurur duyuyor
    beni soracak olursan 50 binliraya bulgaristan veya yunanistana yerleşir savaşın bitmesini beklerim

Üye
    sertac06 Avatarı

Gerçek Adı
    Sertaç
    Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7-8 mesaj yukarıda sorduğum soruya bak lafın geldiği yere bak.işte bu bizi yıkıyor.ağzı olan konuşuyor ama hiç kimse gerekli olanı söyleyemiyor..genel manada toplumun sorunlarından biri de bu..Eğer hala ilgilenen varsa asıl soru dediğim gibi yukarda 7-8 mesaj öncesinde...

Üye
    ENfER Avatarı

Gerçek Adı
    Ener
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Esk.-Erz.-Ant.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sertac06;

gerçekten içimi cok rahatlattin moralim altüst olmustu cidden. böyle içimde bi yanma hissi sanki nefes darligi gibi bişiy var 1-2 gundur mide desem mide deil nefes darliği desem o deil çözemedim gitti :S yarin sabah işe başlıyom hayırlısıyla inş. atlatirim bu mide kasintilarini da ciddi manada panik olmama sebep oldular.

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lone;

doğru yorumlara ne denilir ki....

Üye
    27 mart Avatarı

Gerçek Adı
    HEKTOR
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimkisi korkudan değil ama benim de aklıma gelir hep öyle bir şeyler ...Diyalizdeyken de ya deprem olursa diye düşünürdüm Çok büyük çapta savaş çıkarsa yapacak bir şey yok bu zaten dünya savaşıyla mümkün olur.O zamanda bile güçlü ve dışa bağımlı olmayan devletler sağlık hizmetlerini bir ölçüde sürdürür.. onun dışında suriyeyle felan savaş olmaz olsa da felaket derecesinde olmaz..Yani bizi sıfırlayacak çöküşe götürecek kadar...Savaş yorumum: Suriye ve Araplar için kılımı kıpırdatmam..Eğer bir gün 90 yıl öncesinde olduğu gibi birileri ülkemin bağımsızlığına kastedecek olursa vatanını seven her ülke evladı gibi bir saniye bile düşünmem.

Üye
    sertac06 Avatarı

Gerçek Adı
    Sertaç
    Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

27 mart;

Zaten soru da korku ile sorulan bir soru değildi. sadece öylesine sorulmuştu.Hayırlısı olsun bakalım..Herkese geçmişler olosun..

Bir de Ankara medicana da kontrollerine devam eden arkadaşlara bir sorum olacak. Cem SUNGUR büyük ihtimalle ordan ayrılacağını söylemişti yakın zamanda.öyle bir durumda orda kontrollerine devam eden arkadaşlar devam eeceklermi yoksa yeni arayışlara mı girecekler acaba..

Üye
    27 mart Avatarı

Gerçek Adı
    HEKTOR
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hangi amaçla sorduğunuzu çok iyi anladım diyorum ya benim de aklıma gelir.. Ama öylesine yani geniş düşündüğüm için korku kelimesini de vurgu olsun diye kullandım yoksa hepimizin sonu belli değil mi iyi geceler ..

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar,
    bu konuda ne olur bilemiyorum biz sağlığımzla ilgili zorluklar yaşadığımızdan mıdır nedir, hep işin kötüsüni düşünüyoruz maalesef
    ben de diyalizdeyken deprem olmuştu üstelik evde yapıyorduk düşünün halimizi makineye bağlıydım üstelik... 3 gün sokakta arabanın içinde diyaliz yaptım hassasiyetlerinizi öyle derinden anlayabiliyorum ki...
    ama olumlu düşünmek lazım kötüyü çağırmayalım değil mi?
    en kötüsü olsa bile bizim diyaliz şansımız var ya kalp nakilli karaciğer nakilli napsın
    Allah göstermesin elbette, hep iyi ve sağlıklı yaşayalım inşallah

Üye
    alpyyy Avatarı

Son Giriş
    09.03-2014
    Saat
    13:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,

15 gündür kimse yok, nerdesiniz, nasılsınız ne haldesiniz. Bir süre yoktum. Kolumdan ameliyat oldum. Ulnar sinir sıkışması dediler. 3 yıldır takip ediyordum. sağ el küçük ve yüzük parmağım uyuşuyordu. Önce prograf dan dediler. Fakat ben 2 kere EMG ( Elektro miyografi ) yaptırdım. Sinir sıkışması olduğunu tespit ettim. sonra baş parmak ve işaret parmağının arasındaki kas erimeye başladı. Sonucunun pençe el olacağı söylendi. Ameliyatta iyileşme şansı %5 dendi. Fizik tedavi Profesörü, Nefroloji Profesörü, EMG Profesörü ve Ameliyatı yapan cerrah dahil olmak üzere hepsi önce ameliyatı önermediler. yaran iyileşmez kapanmaz başımıza daha büyük işler çıkar dediler. Ama ben şansımı denemek istedim. Daha sonra tek tek görüştüm ve bu şansı bana verdiler. Sağolsunlar. Ameliyat oldum. yaram iyileşti. İyi oldum mu bilmiyorum. Çok az da olsa uyuşma devam ediyor. Ancak ameliyatı yapan Cerrah çok deneyimli bir hoca bana ilerlemeyi durdurduğunu söyledi. Umarım herşey iyi olur. Sizler nasılsınız. Yeni arkadaşlar var. Hepinize geçmiş olsun.
    selamlar

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alpyy hoşgelmişsin tekrardan,
    ayrıca geçmiş olsun inşallah dilediğin gibi iyileşmişsindir
    bizler buralardayız işte...
    yazan olursa yazıyoruz

sayfamıza bekleriz arada ordan paylaşım yapıyoruz burayı fazla meşgul etmemek adına...
    Böbrek Nakilliler Platformu | Facebook

Üye
    alpyyy Avatarı

Son Giriş
    09.03-2014
    Saat
    13:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam gul2011

işyerinden facebook'a erişim yok. bu sebeble hafta sonu sayfayı ziyaret etmek istiyorum. Örgütlenmek adına çok iyi bir başlangıç olmuş. Aslında bir sürü sorun ve baskı yapılması gereken yerler var. Hayırlı olsun.
    selamlar

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam sana da alpyy
    aslında amaç toplanıp ortak durumumuz olan böbrek nakliyle ilgili daha çok paylaşım yapabilmek
    burada kısıtlı oluyor
    durum aynı nakilliyiz ama farklılıklarımız da var, bir amacımız da o farklılkları da paylaşıp benzer sorun yaşayanlara ışık olmak inşallah birlikte başarırız

Sayfa 28 / 48 İlkİlk ... 1824252627282930313238 ... SonSon

Başlığın Etiketleri