Sayfa 24 / 48 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon
Toplam 711 mesajın 346-360 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul medicanada oldum doktor parasiz gelin dedi 5 kurus odemeyeceksiniz ama cikistami giristemi hatirlamiyorum 125 tl idi boyle bir ucret odedik . Ameliyat sonrasi ise galiba ilk ay para odemedim ondan sonra her ayda bir 50 tl veriyodum @slinda bu yasal degildi tv lerde cikti bunida kestiler su an medicananin bir cok bolumunde ucretsiz muayene de olabiliyorum ve tahliller icin ucrette vermiyorum

Samsung Mobile

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    07:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende bobrek nakiliyim 2008 senesinde akdeniz üniversitesi hastahanesinde nakil oldum ameyliyatım çok başarılı geçti şu an dört senelik nakiliyim değerlerim çok iyi diyalize giren bütün arkadaşlarında bir an önce nakil olup sağlığına kavuşmasını dilerim..

Üye
    arasli05 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende medical park ı öneririm, ben orda oldum 5 yıldızlı otel misali hiç ödeme yapmadım. göztepe medical park ist ameliyatlar burada yapılıyo..şahit oldum ispanyadan dr lar geldi çapraz nakili öğrenmeye..üstelik hiç boşlamıyolar seni sürekli konrol altındasın....

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarın hastaneye yatıyorum allah izin verirse ankara medicana olcam bakalım ameliyat nasıl geccek

Üye
    yakamoz2106 Avatarı

Son Giriş
    25.06-2014
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Günaydın , geçmiş olsun inşaallah iyi olur Recep Allah yardımcınız olsun.
    Herkese sağlıklı yıllar diliyorum...

Üye
    sertac06 Avatarı

Gerçek Adı
    Sertaç
    Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sonsuz sevdam Mesajı Gör
    yarın hastaneye yatıyorum allah izin verirse ankara medicana olcam bakalım ameliyat nasıl geccek
    Şimdiden geçmiş olsun ve gözün aydın.Herşey iyi olacak.

Üye
    HEXE06 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    11.06-2017
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    AYDIN -Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cok gecmıs olsun bnde medicanada oldum guzel ekıbı var basarılı dualarımız senınle arkadasım

Üye
    sertac06 Avatarı

Gerçek Adı
    Sertaç
    Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar bir sıkıntım var.medicanaya kontrole gittim. kreatin crp falan normal çıktı önceki değerlerimle aynı genel olarak. ama idrarda biraz kan var dediler,bir önceki kontrolde de idrar da seyrek lokosit görülmüşdü.bu sefer tahlil sonuçları nı telefonla öğrendim.ürolojiye çağırdılar idrar tahlilleri falan istenecek sanırım. bende de idrara çıkma çok arttı,çıkmazsam mesanede baskı hisediyorum. nerede ise her 2-3 saatte bir idrara gidiyorum gece gündüz farkedtmiyor fazla ama gece biraz daha çok idrar miktarı oluyor.. acaba çok sıvı mı tüketiyorum bilemiyorum onuda.acayip tedirgin oldum. bu konuda bilgisi olan varmı acaba.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ben de gece kalkan biriyimdir artık bu benim hayatımın bir parçası olduğundan sanırım yadırgamıyorum
    suyu çok içtiğimden dolay olarak wc ihtiyacı da sık oluyor
    bazen bende de lökosit çıkıyor ama dr normal sorun yok diyor

Üye
    yakamoz2106 Avatarı

Son Giriş
    25.06-2014
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Günaydın , idrarda kan ve lokosit normaldir. Arada olur bende de oldu çünkü, kontrolde konuştuğum çoğu arkadaşta da oluyormuş bence buna fazla kafanı takma sorun yoktur inşaallah. Sık idrara çıkma konusu ise , ben çok su içip çok çıkmaya başlamıştım bununla birlikte zayıflama ve halsizlik eklendi meğer şekerim çıkmış , benim buna bağlıydı yani şekere takiplerine devam et umarım geçici bir durumdur.
    Hoşçakalın , tüm arkadaşlara selamlar..

Üye
    turanalpertunga Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bende 2009'un kasımında böbrek nakli olmuştum. tersiyer hiperparadiodi nedeniyle tiroid ameliyatı oldum ve kraatinim 4-5 lere dayandı. yurtdışında böbrek nakli olmak istiyorum. çapa tıpda nakil olduğum sırada hindistanda nakil olmuş bir bayan vardı. kratini 1.2 lerdeydi. meraktan sormuştum kendisine iyi değil diyolar demiştim hindistanı.. Oda bana nakil yapan hastaneyi çok met etmişti. çok memnun kalmış, yeterki parayı toparla demişti.. merdiven altı organ nakli yapan yerler varmış demiştim. kesinlikle nakil olduğu hastanenin dünya standarlarında olduğu günde 1-2 nakil yaptığını enfeksiyona karşı çok iyi tedbiller alındığı söylemişti.. bende 2009 nakil olduğum için nakil olduğu hastanenin telefonu almamıştım..
    şimdi arkadaşlar hepimiz böbrek hastasıyız ben nakil olmadan önce 5 yıl diyalize girdim, dializin ne kötü bişey olduğu çok iyi bilirim. bana yurtdışında nakil olan arkadaşlar varsa lütfen benimle irtibata geçsin(tel:05363057278)..unutmadan bi kamu kuruluşunda memurum. acaba devlet böbrek hastası olan çalışanlarına madi yardım yapıyor mu? şimdiden teşekkürler...

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben medicanadan cok memnun kaldım ekibi cok iyi ve nerdeyse günde 3 tane nakil yapıyolar elleri alışmış adamların dikkat etmek bize kalıyo sadece devlet hastanelerinde akdeniz tıptan başka yerde nakil olmayın gerisi beceremiyo bu işi yurt dışına gelince bana göre evine yakın bir hastanede ol devamlı kontrollere gitceksin devamlı yurt dışınınamı cıkcan bence ameliyat oldugun hastanede yaptırmalısın tetkitlerini özel hastaneler nakil olcak hastalardan para talep etmiyolar medicana 6 sonra ücret alıyodu çarşamba görüştüm toplantı olmuş artık o hastanede nakil olan hastalara ömür boyu nakille ilgili yapılcak tetkitler ücretsiz olmuş buna cok sevindim

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

yeni gelen arkadaşlar hepinize geçmiş olsun diyorum
    Turan arkadaşımız, neden yurt dışında nakil olmak istiyorsun ki? emin ol ülkemizde çok iyi nakil işlemi yapan hastaneler mevcut, 30 yıllık bana göre amca diyebileceğim bir bey vardı Ege Üni.de olmuş gayet de dinç ve sağlıklıydı maşallah. Ben de yurt dışında oldum ama benimkisi görev icabı gidişti yoksa İstanbul Çapa'da olacaktım tüm tetkiklerim hazırdı ama görev için gidilince 6 ay daha bekledim
    çok iyi bir hastane olmasına rağmen şu dikkatimi çekti, kesinlikle maske kullanmıyorlardı ben periton diyalizi yapıyordum evde annem pansumanımı yaparken ikimiz de maske takardık hassas davranırdık ama orada kesinlikle maske kullanımı yoktu hatta bir Türk dr vardı dedi ki "bu maske kullanmama yüzünden devamlı enfeksiyon kapıyorlar siz devam edin Türkiye'de öğrendiğiniz gibi"
    ben Avrupa'da oldum bana nakilden sonra kısıtlama yapmadılar ama ben tuz yemedim şekeri azalttım ona rağmen kilolarımla hala uğraşıyorum ama burda olsaydım eminim şu an çok daha zayıf olurdum
    yani bence siz kendinizi doktorlarımıza emanet edin onlar da dünya standardında yapıyorlar nakilleri... üstelik Hindistan'ı kesinlikle tavsiye etmem, hadi hastane iyi diyelim, ama orada belli bir yaşam kurmanız gerekir ki öyle kalabalık ve temizlik konusunda çok hassas olmayan bir toplumun içinde illa ki zorluk yaşarsınız
    ben Hintli olan çok insan gördüm oradan biliyorum
    sakın sağlığınızı riske atmayın, bir de devlet memuruymuşsunuz en azından işiniz konusunda da kolaylık yaşarsınız ücretsiz izin alıp falan... ama yurtdışında gelişebilecek herhangi bir komplikasyonda hem sağlığınızdan hem de işinizden olma riskiniz var bunu iyi göz önünde bulundurun
    herkese geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum
    saygılar...

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakın yutdışında nakil olmaya kalkmayın. İntihar gibi bir şey olur. Benden söylemesi.Benim param var ama kesinlikle yurt dışına gitmem.

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...an-var-mi.html

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dıe another day;

onu ayrı konu accaksınız burda nakilli hastaların konusu ayrı konu acarsan daha cabuk yardım alırsın

Sayfa 24 / 48 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon

Başlığın Etiketleri