TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 21 / 27 İlkİlk ... 11171819202122232425 ... SonSon
Toplam 393 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thelordlx_0 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar benim adim osman 16 yasindayim sağ kolun doğumsal brekial bleksus bu zamana kadar hic ameliyat olmadim fizik de almadim ama kendi kendime geliştirdim kolumu bu sıkıntida olanlarla konuşmak isterim arkadaş ariyorum kendime bana ulaşabilmeniz için facebook linkini vericem birde telefon numara mi isteyen ulaşabilir https://m.facebook.com/osmanataseve
    05530501505
    Bu arada amasya da yasiyorum

Üye
    alone63 Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    08.10-2018
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamün aleyküm kardeşim bu konuda senle konuşabilirmiyiz detaylı olarak

Üye
    thelordlx_0 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Numaram ve facebook adresim yazdim ulasabilirsiniz

Üye
    Alperçiğdem Avatarı

Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de kardeşim için üye oldum.1 yıl önce geçirdiği motosiklet kazası sonucu sağ kolunda brekial pleksus hasarı oluşmuş, omzunda sadece bir siniri sağlam diğer 4 sinir kopmuş. bu şekilde kaza sonucu kolunu kullanamayan arkadaşlar nasıl bir süreçten geçtiniz neler yaptınız şimdi nasılsınız ne yapmaktasınız. belki yardımınız dokunur

Üye
    mmeliye63 Avatarı

Son Giriş
    16.12-2020
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@trapper

bende de sağ brachial plexus skeli mevcut. prof. dr aydin yuceturke ulaşın.

Üye
    MYA Avatarı

Son Giriş
    07.09-2018
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Bartın
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    17 yaşımdayım ve sağ kolumda brakial pleksus lezyonu mevcut. İsmini 1,5 yıl önce öğrendim ve ilk tepkim isminin ne kadar havalı olduğuydu

Doğumumdan sonra 2 kez ameliyat geçirdim boyun ve sırtımdan parçalar sağ koluma yerleştirildi. Uzunca bir süre de rehabilitasyon gördüm. Faydası da az çok oldu. 2 yıl önce %30 ihtimalle düzelir dediler. Oyun hamurlarıyla oynamamı tavsiye ettiler hareketsiz kalmamasıkalmaması için. Ben de 2 yıl önce kick boksa başladım Sorunsuz şekilde yapıyorum. Tabi hocamın ve ailemin çok desteği oldu. Maçlara da çıktım. Zaferi de mağlubiyeti de tattım.

Anlatmaya çalıştığım şey asla Allaha bu probleminiz yüzünden isyan etmemeniz. Her insanın bir imtihanı olur ve kişinin bu imtihana verdiği tepki ahiretini belirler. Her şükrettiğinizde mutlu sona daha yakınsınızdır. Lanet ettiğinizde ise kötü sürprizle karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Elbette ki en doğru kararı Allah verecektir. Pes etmeyin, sürekli savaşın.

Etrafınızda ne darda olup da şükreden insanları hatırlayın. Kendinize ve kolunuza iyi bakın Tanışmak sohbet etmek isteyenler için facebook hesabım; facebook.com/alperen.erfidan
    Konu MYA tarafından değiştirilmiştir (12.08-2017 Saat 23:34 ).

Üye
    Alpaslan_emir Avatarı

Son Giriş
    20.08-2017
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu rahatsızlık gibi elinin durumu olup ama kolunu hareket ettirebilenler var mi?ve dirsekten itibaren incelik yaşayanlar diğer koluna gore

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    16.07-2018
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Alpaslan_emir

Benim kol hareket etmediği için tabii kaslarda sönme var. Hareket yok omuzdan itibaren 12 sene oldu kaza olalı

Üye
    mehmetalp Avatarı

Son Giriş
    27.06-2019
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Herkese merhabalar.

Bende 2 yaşımdayken geçirdiğim trafik kazası sonucu sol kolumdan brekial pleksus hasarı ile karşı karşıya kaldım. 1996 yılında geçirdiğim bu kazadan sonra yaklaşık 7-8 ameliyat olmama rağmen bir sonuç elde edemedim.

Kaza'da zaten omzumda 5 sinirden 3ü kopmuş 2si de zedelenmiş. Son olduğum ameliyatlardan birinde doktor hatası sonucu daha kötü bir durumla karşı karşıya kaldım.

Şuanki tıbbi şartlarda kaza sonucu bu hasarla karşılaşan arkadaşlara ameliyattan uzak durmalarını öneririm. Kaza sonucu sinir kopması ile ne derece bi düzelme sağlanabilir açıkcası pek umutlu değilim.

Doğuştan bu durumla karşılaşan arkadaşlar için birşey diyemeyeceğim.
    Arkadaş olmak veya bilgi almak isteyen arkadaşlar için numaram :

0534 221 86 54
    https://www.facebook.com/alpyaprakci

Üye
    dyt. Avatarı

Son Giriş
    21.09-2019
    Saat
    08:48
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar malesef bende de aynı rahatsızlık var .Uzun süre fizik tedavi gördüm daha sonrasında çapada Atakan Aydın hocadan ameliyat oldum çok zor süreçlerden geçtim hepiniz gibi.

Malesef bende çok bir ilerleme olmadı kolum kısa ve tam kullanamıyorum. İlerleyen yaşlarda bu durum daha çok etkiliyor insanı.Umarım başka kimse yaşamaz bu hastalığı

Üye
    Erme_baron541 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2018
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende de dogumsal brak. Plek. Var su an 18 yaşındayım bende fazla bir etkisi yok ama size sunu sormak isterim.

Bazi hareketleri yapamiyorum mesela sağ kolumla yemek yiyemiyorum namaz kilacagim zaman sol elimle sagı tutup sag elim yuzumu kavrayana kadar birakmiyorum ve odan parmaklarimla elimi yüzumde yurüterek tekbir aliykrum mesela asker selamı veremiyorum. Ama iki kol arasinda fazla bi kalinlik farki yok birde dirsek tam olarak acilmiyor.

Yakinda fitnesse baslamayi dusunuyorum vücut oranlarim çok iyi sokra zamanla MMA ya kadar ilerlemek istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Hep engel akkima geliyor ve vazgeciyorum ne olucak jereye kadar boyle gidecek hicbir fikrim yok��

Üye
    Hchc Avatarı

Son Giriş
    04.06-2019
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim bende 25 yaşındayım allah bir kapıyı kapatırsa bir kapıyı açar hayatta neysen onun gibi yaşa ben öyle yapmaya çalışıyorum bizler diğer insanlardan sosyal aktivitelerden veya başka şeylerden bi tık geriyiz napalım bizimde sınavımız bu çok dert etsekte yapacağımız bişey yok spor yap neden korkuyorsun millet tek bacağıyla ulaşılmıcak vücutlara ulaşıyor korkma düşünme kız arkadaşı mı istiyorsun yap o engel değil kavgaya mı girmeye çekiniyosun gir en kötü iki yumruk atarsın iki yumruk yersin mücadeleden korkma hayatına engel koyma güçlü ol ben öyleyim çünkü böylede yaşadım

Bazen denize girmek bile istemiyorum veya düğünlere gitmek hadi gel oyna dediklerinde vericek bi cevap bulamıyorum veya kız arkadaşın sana iki elini kaldırıp çak dediğinde veya tokalaşmak istediklerinde eğer oturuyorsam gerçekten sinirlerim bozuluyor yani bunun gibi birçok örnek verebilirim ama bizim sınavımız bu yiğidim yaşın genç spor yap gelişir ve kullanım alanın artar benim kolum belden yukarı kalkmıyordu şimdi ise kafa hizama kadar kalkıyo tabi tokalaşmak yine otururken eziyet oluyor takmamayı öğren takıp yaşarsan o zaman engelli olursun güçlü ol yıl 2017 bpliler selam hepinize

Üye
    Ramazan kiraz Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar benimde sağ kolumda var 27yasindayim askerliktende muah oldum çürük almam raporunda 39.5diye vermişler yuzde40rapor falan alırsak hayatımızda ne gibi değişiklikler olur

Konuyla ilgili bana mail atarsanız çok sevinirim arkadaşlar ramazankiraz096@hotmail.com

Üye
    burakory Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Burak Yazıcı
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhabalar arkadaşlar. 2 eylül 2016 da geçirdiğim motosiklet kazası sonucu ben de sağ kol bp liyim. 21 kasım 2016 da Prof. Aydın Yücetürk'e ameliyat oldum. Almış olduğum raporla haftada 2 saat ücretsiz fizyoterapi alıyorum herkesin bilgisine. Ankaradaki arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Numaram 0533 218 28 01.

Üye
    By.umut Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    11.09-2018
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merhaba ;

Motor kazası sonrası Brakial Pleksus ameliyatı için Prof Dr Aydın YÜCETÜRK'e gittim kendisi ameliyat etti beni çokta yardımcı oldu allah razı olsun ondan gözle görülür ilerlemeler var kendisi çok motive edici iyi niyetli müthiş biri kendisine facebookta sayfasından ulaştım allah razı olsun ondan ömür boyu bu hastalık ile yaşamak zorunda değilsiniz sizde kesinlikle muayane olmanızı isterim kendisine

Birçok doktor fiziktedavi ile geçirebilceni sandı ama en yanlış yöntemlerden biri bilgisi olmadan tedavi uygulamak lütfen sizde dikkatli olun daha kötüye gidebilir

facebook sayfası ;

www.facebook.com/Dr.aydinyuceturk

Sitesi ;

Prof. Dr. Aydın Yücetürk

arkadaşlar

Prof Dr Aydın YÜCETÜRK'e ulaşın yardımcı olacaktır size

Facebook Sayfası
    www.facebook.com/Dr.aydinyuceturk

Sitesi
    www.aydinyuceturk.com

Sayfa 21 / 27 İlkİlk ... 11171819202122232425 ... SonSon