Sayfa 19 / 21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon
Toplam 305 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @yağmur1903 insan kendi şansını kendi yaratır bence. Benimde rahatsızlığım sol kolumda ve bende aynın senin gibi hiç kendimi farklı görmedim. Farklı görüneceğimi düşündüğüm zamanlarda ise hep " pff " dedim geçtim umursamadım. Lise zamanlarımda 3-4 ayda bir kız arkadaşım değişirdi taki 3 yıl bir kız ile uzun soluklu bir ilişki yaşayana kadar. ondan sonra pek kız arkadaşım olmadı, oldu tabi ama sayı ile zaman oranlaması farklılaştı daha yavaş yaşamaya başladım. En güzeli neydi biliyormusun ! uzaktan bir akrabam bizim sınıftaki kızları tanıyor ve zaman zaman bir araya gelip malum öğrencilik dedikoduları yapıyorlar, bizim uyanık kız akraba olduğumuzu söylemiyor başlarda ve benim hakkımda konuşulanları vs. duyuyor hep. Neyse uzatmadan, yılar yılar geçiyor 28 yaşında biz bu uyanık akrabam ile evleniyoruz ve bir gün bana o dönem konuşulanları mevzu bahsin genelde ben olduğumu anlatıyor vs. Yani inan yanlız değilsin farklı değilsin sadece birileri bir yerlerde gizli. Bu söylediklerim kendini yanlız veya soyutlanmış hissetmeminiz için bir örnek sadece, bu söylediklerin sadece insan ilişkilerimizin bile aslında çok normal olduğu olabileceği, korkuları kendi kendimize yarattığımız için var olduklarını bilmeni isterim. Sen kimseyi aramaz sormaz isen kimse seni arayıp sormaz ve ardından " yanlız kalmışlık " hissine kapılabilirsin/kapılabilirsiniz. Bunu yapmayın, arkadaşlarınızla çevrenizle her daim görüşün arayıp sorun ki yanlızlığa itmeyin kendinizi.

Üye
    yağmur1903 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o kadar güzel yazmışsınız ki bütün bu dediklerinizi bende kendime söylüyorum bir süre hayata öyle güzel bakıyorum. ama sonra beklentiler gelmeyince hep bir çaresizlik sarıyor. filmlerde mutlu sonlar geliyor ama gerçek hayatta hiç görmüyorum. siz böyle kendinizi anlatınca demek ki benim yaptığım yanlış birşeyler var. hayata karşı nasıl davranmalıyım bilmiyorum. neyse umarım birgün geçer. yazdıklarınızla güzel şeylerin sadece filmlerde olmadığını anlamış oldum inşAllah birgün benim başımada gelir.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel şeyler gelecektir merak etmeyin, sadece zamanını bekliyor onlar. Zamanı gelene kadar da içinizi karartmayın, hassastır güzel şeyler utanır çekinir göstermezler kendilerini hemencicik

Üye
    fzthsyn Avatarı

Son Giriş
    04.04-2016
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,
    Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde fizyoterapistim. Üniversitede yapılacak olan bir çalışmada,
    Doğumsal Brakial Pleksus Yaralanması olan 5-18 yaş arası çocukların kolları değerlendirip, bilgisayar yardımlı bir sistem ile denge ve reflekslerine bakılacaktır. Herhangi bir maliyeti yoktur. Şu an için sadece çocuk katılımcılar (5-18 yaş arası) alınacaktır.
    Detaylı bilgi almak isteyenler özelden mesaj yolu ile ulaşabilir.

Üye
    skaancakmak Avatarı

Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 13 yaşındayım ve benim de Brakial Pleksus lezyonum var.
    Her yıl 1 ay (genellikle yaz ayları) hastaneye gider ve tedavimi olurum.
    Her geçen gün biraz daha gelişme görülüyor.Ne olursa olsun ben hayatıma devam ediyorum.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@skaancakmak tebrik ederim seni güzel kardeşim. Bu azmini hiç bırakma ve kendini asla farklı hissetme

Üye
    Omerbey7 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2016
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba benimde sağ kolum çoğunuzun da bahsettiği gibi hemen hemen ayni tam açamiyorum tam kaldiramiyorum bileğimi hareket ettirmekte güçlük çekiyorum vs bazı arkadaş ortamlarında tokalaşmadan kaçiyorum resmen ee mâlum sağ kol karşimdakinin elini tam kavrayamiyorum ve insanların dikkatini çekiyorum halı saha maçlarında da aynı şekilde . Yani bilmiyorum biraz alıştık bu duruma Allah böyle şeyleri sevdiği kullarina verirmiş. Bi arkadaş bilek bandından bahsetmiş nasıl oluyor yani bileğimi düz hale getirir mi takınca

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Omerbey7 aynı durum benim sol kolunda var. Kaleye geçtiğim zaman soldan gelen toplar genelde gol oluyor bende kalenin biraz daha soluna duruyorum yani solu kapatıyorum mecbur sağa atıyorlar topu. Ve o an bende manyak gibi atıyorum kendimi yerden yere çok zevkli oluyor. Başkasını degil o anın tadını keyfini düşünün sadece. Ben herşeyde öyle yapıyorum. Kulaç atarak yüzerken biraz da kilomdan dolayı çırpınan balina gibi gorunsemde canı cehenneme, ben zevk alıyorum ya ona bakarım ben

Üye
    Omerbey7 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Denizşahbaz alıştık böyle yaşamaya artık. kader kısmet bundan sonra ki hayatımızda ne olur bilemeyiz. Ehliyet falan onlardan korkuyorum sadece milletin ne düşündüğü umrumda değil

En büyük hayalim de benim gibi biriyle oturup uzun uzun konuşmak gerçekten çok istiyorum bunu önceden sadece benim başıma geldi sanıyordum oysaki yanılmışım

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim ehliyetim var sıkıntı yapma. Otomatik vites araçla sınava girersin alırsın ehliyetini. Hatta düzen bi otursa ötvsiz aracda alırsın kardeşim.

Üye
    Omerbey7 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar bi arkadaşımız bilek sabitleyici bant aldım yazmış nasıl bişey tam ismi var mı ? Bilginiz var mı el bilek ateli aldım hiç bir fark olmadı bilek duz değil ne yapabilirim

Üye
    'Nur' Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Bi ben mi durumuma bu kadar üzülüyorum? Beni psikolojik olarak çok etkiledi kolum. İçinizde benim kadar etkilenen yok herhalde okuyorum yorumları da sanirim herkes mutlu... Ya da bi köşesinden tutunmaya çalışıyo çoğu şeye. Ben başaramamışken siz nasıl başardınız bunun üstesinden gelmeyi?

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@'Nur'

Öyle veya böyle yaşamak zorundayız. Moralinizi bozup hayatı kendinize zehir etmeyin..

XT1254 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    thUnderdog Avatarı

Son Giriş
    28.07-2016
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikla merhabalar herkese, bu benim bu forumdaki ilk yazım...
    Ben de doğuştan sol kolum sakat olarak doğdum.Ve maalesef çalıştırmamaktan hâlâ sakat kolum.Gitmediğimiz doktor kalmadı.Türkiyenin en ünlü Plastik Cerrahi doktoru (yanlış hatırlamıyorsam) oraya bile gittik.Ancak ameliyat durumu kötüleştirirmiş, spor yapmamı istedi.Ben zaten reflekslerim ve boyumdan dolayı Kaleci olmayı çok istemiştim.Ancak bundan vazgeçmek zorundayım.Kolum %100 düzelemezmiş.

Üye
    oflu_musa Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    S.a ben 1 yiıl önce motosikler kazası sonucu sol kolda bp hasarı oluştu kol tamamen felç hiç ümidim kalmadı herşeye alıştımda bu hiç geçmeyen şiddetli ağrılara alısamadım varmı benim durumda olan 😢😢😢herkese çok geçmiş olsun Allah acil sifalar versinn

Sayfa 19 / 21 İlkİlk ... 915161718192021 SonSon