Sayfa 18 / 21 İlkİlk ... 81415161718192021 SonSon
Toplam 305 mesajın 256-270 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imdatusta Avatarı

Gerçek Adı
    imdat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bendede bu pulekous var saga sol bacakta saga bacak 5cm. kisa polio sekeli saga kulakta ileriderece isitme baybi toplamda yuzde 47 rapor aldim

Üye
    'Nur' Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Yahu bi whatsapp grubu oluşturulan ya da ne bileyim face de bu BP lu yetişkinler için ayrıyetten bi grup açılsa ordan fikir alışverişinde bulunulsa keşke. Şu siteye giremiyorum ben her seferinde ve çok da aktif kullanabildigim söylenemez. Marto1 arkadaşım sanırım siz daha iyi kullanıyorsunuz bu grubu bi el atsaniz da face girdiğimizde gruptaki bu üyelerin daha rahat iletişim kurabileceği bi grup oluşturabilsek.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

@'Nur'

Nur merhaba facebook tan bir grup kurdum "brachial pleksus farkındalık grubu" diye taratırsanız herkese yardımcı oluruz gruba ne kadar çok katılım o kadar çok bilgi

Üye
    Bad_girl Avatarı

Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bnde 15 yaşındayım. Ebenin hatasından dolayı bnde sağ kolumu kullanamiyorum. 4 ameliyat geçirdim. Ameliyatlarda önceden kolumdaki bir işlevi yerine getirebiliosam daha snra getiremedm yanı bi yeri düzeltmeye çalışırken diğer yeri mahvettiler. Bende fizik tedavi gordum uzun sure pekte yararı olduğunu söyleyemem. Önceden kolumun kısa durmasını olduğundan fazla kafama takiyordum ama yaşım ilerledikçe kolumun diğerlerinden farklı olmasının o kadarda kötü olmayacağını düşünmeye başladım. Sonuçta bizden daha kötüleri var yinede çok sukur. Ben ilk defa kolumdaki rahatszligi arastrdm. Ve bu siteyi buldum. Benim gibi olan kişilerle konuşmanın bana iyi gelebileceğini dusundum cunku cevremde bnm gbi kimse olmadığı icn beni bitek benim gbi olanların anlayacağını dusunuyorum.

Üye
    dilek uzun Avatarı

Gerçek Adı
    dilek uzun
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    GİRESUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurcuğum hiç takma böyle şeyleri bunlar hayattan malesef hiçbir şey öğrenemeyecekler...Mesajın kimin yazdığı silinmiş evet aydınlatalım onu...Mesela evimizde ampul değişeceği zaman sandalyeye çıkıyoruz ama takamayınca inip birini çağırıyoruz o takıyor biz ona dua ediyoruz...Mesela soba falan kurarken de öyle tutamıyoruz boruyu..Hatta ben bayan olduğum için kolumu yüksek bir yere koyup öyle topluyorum saçımı...Ve biz bütün bunlara rağmen yine de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz... Mesela biz o kadar insanız ki senin bu mesajına rağmen Allah seni de bizim gibi yapsın demiyoruz...Niye biliyor musun biz bu durumu çok iyi biliyoruz... Ve kurban olduğum Rabbim sana hastalıkların en büyüğünü vermiş zaten. Ama tavsiyem sadece biraz insan ol... Bak bizim kesin tedavimiz yok ama sen psikologlarla görüş bence geç kalmadan.

marto1

Nur merhaba facebook tan bir grup kurdum "brachial pleksus farkındalık grubu" diye taratırsanız herkese yardımcı oluruz gruba ne kadar çok katılım o kadar çok bilgi

Ben bu grubu bulamıyorum

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

@dilek uzun

facebookta çok fazla grup oldugundan grubu kapamak zorunda kaldım
    Bilginize

Üye
    smlrkc Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar balıkesir il sınırları içerisinde %40 ve üzeri rapor alabilen varmı?

Üye
    aynrkdrcnr Avatarı

Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    ÇANAKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@smlrkc

Ben ilk başta edremit den aldım % 25 verdi, itiraz edince önce balıkesir Atatürk D hast den % 59 a yükseldi, sonra hakem hastane olarak Balıkesir Devlet Son raporu onayladı 2013 de

Üye
    smlrkc Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@aynrkdrcnr

Bende once edremit devlet hastanesine basvurmustum %31 verdiler itiraz ettim beni burhaniyeye gonderdiler ordada ayni oranda kaldi uzerinden 1sene gecti tekrar deniycemde fikir almak istedim edremitte sorun var orani fizik tedavi verdi noroloji yerine askeri hastanede de fizik tedavici koluna yapilacak hicbirsey yok norolojinin sorunu dedi

Üye
    mehmet 1996 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    03.01-2016
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    k.maras
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar öncelikle selamunaleykum

ben tam 1 sene önce motor kazsı gecırdım cok şükür kurtuldum ama sol kolum felc kaldı ve sürekli amaliyat oluytorum. biri 11 saat ve yeni oldum 9 saat sürdü.
    bildiniz gibi kol için ıkı hıs siniri 5 tane motor sınırı vardır bende 5 de kopmuş ve suan kolumu kullanamıyorum solu ve korkudan ölmek üzereyim bir ara intihar etmeyi bile düşündüm ve hala piskolojım bozuk düşünüyorum cünkü gelmeme ihtimali cok yuksek

ben bir elektronık ustasıyım yasım küçük olmasına ragmen cok ıyı bir usta oldum ama lakın yapıyorum genede bir sekildse yaparımda allahı n iznıyle ama agır geliyor bilirsınız ewlilik iş guc ileriki hayatımda böyle kalırsaöm naparım bilmiyorum
    ama hayırlısı demek sadece dilde yasdamak istemiyorum

mesajlarınızı bekliyorum

Üye
    mıhcı Avatarı

Gerçek Adı
    mıhcıoğlu
    Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    03:58
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mehmet 1996

kardeşim bende 12 yaşında sol 27 yaşında da sağ kolumu kaybettim ama hayat devam ediyor...

Üye
    dilek uzun Avatarı

Gerçek Adı
    dilek uzun
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    GİRESUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet 1996
    Kardeşim lütfen böyle düşünme evet malesef bazen hepimizin aklımıza gelir böyle şeyler...Ama yanlış düşünsene ya ayaklarında olsaydı yatağa mahkum kalsaydın sana başkaları bakmak zorunda kalsaydı ya da gözlerimize bunlar olsaydı hep başkalarının bakımına muhtaç kalacaktık...Ayrıca yapabileceğimiz işlere gireriz...Bizi böyle kabullenen insanlarla evleniriz...Elbet herşeyin bir yolu vardır ama isyan ederek kendimizie birşey yaparak sevdiğimiz insanları üzmemeliyiz...Allah büyük bize böyle bir sınav yazmış...Herşeyin arkasında elbet bir kolaylık vardır.

Üye
    haggarx3 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar eçirdiğim trafik kazası sonucu sağ kol dirseğim kırıldı her ne kadar fizik tedaviye gitsemde kolum tam açılıp kapanmıyor. Kolda hareket kısıtlılıklarında neye göre engelli rapor oranı belirleniyor

Üye
    mindar Avatarı

Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    22:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar benimde doğum felci sizler gibi ebe hatası
    Çocukluk ortaokul lise ve üniversite zamanlarında çok zorlandım sosyal hayata karışmak yönünden onlara okadar değil de evliyim 2 çocuğum var onları koltuk altlarından tutup havaya hiç fırlatamadım ona çok üzülüyorum
    insanların bakışları da çabası ; çocuklarını sevmiyor bakışları

Üye
    yağmur1903 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese merhabalar. bende de mağlum doğuştan sol kolda sinir zedelenmesi mevcut. bugün 23 yaşındayım ve kendim gibi kimseyle karşılaşmadım. önceden bu mevzuya çok takılmazdım çünkü ailem diğer insanlardan farkım olmadığını söyleyerek büyüttü beni ve bende Allah tan gelene hergün şükrettim ve ediyorumda. geçtiğimiz yaz üniversiteyi bitirdim ve birden kendimi çok yanlız hissettim. okul yıllarım çok güzel geçti, çok iyi arkadaşlıklarım oldu ama sizlerde bilirsiniz kendisinde olmayan sizi asla tam olarak anlayamaz. o yüzden bende benim gibi olan insanlar var mı diye bakarken aslında çok fazla sayıda olduğumuzu gördüm. ben bu olayı tamamen kabullenmiştim, belki doğuştan geldiği için belki insanların ilk gördüğünde anlamadığı için bilmiyorum işte iyiydim yani. bazılarınızda olan çekingenlikler bende hiç olmamıştı. taki insanların aslında beni farklı olarak değerlendirdiğini anladığım zamana kadar. o zamandan beride yalnızlık korkusu sardı beni. sanki bir ömür yalnız kalacağım gibi hissediyorum. bunun böyle olmayacağı hakkında umut verebilecek birileri var mı? sanırım benim gibi olan birilerinden iyi şeyler duymaya ihtiyacım var.

Sayfa 18 / 21 İlkİlk ... 81415161718192021 SonSon