Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    19.03-2017
    Saat
    21:16
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eniştem koah hastası,,ataklarla seyrediyor hastalığı...kimi zaman evde kimi zaman hastanede bakıma alınıyor makinelerle...çok sigara içiyordu gençliğinde...bu hastalığa sahip olanların hemen sigarayı bırakmaları şart....ve kimyasal kokan yerlerden uzak durmalrı gerekiyor...işyeri,endüstriyel alanlar vs...

Üye
    ethem_006 Avatarı

Son Giriş
    22.12-2015
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bundan dolayı malulen emekli olan varmı

Üye
    ysmslck Avatarı

Gerçek Adı
    YEŞİM
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    10:40
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba 4 gün önce koah hastası olduğumu öğrendim. dünya başıma yıkıldı. eve geldim işe gidemedim. oğlum 2.5 yaşında daha onu gördükçe sinirlerim bozuluyor sürekli ağlıyorum. onun okula gittiğini büyüdüğünü görmek istiyorum aklıma geldikçe yine ağlıyorum. yaklaşık 1 ay önce 2 doktora gittim ciğer röntgeni falan çektiler, gribal enfeksiyonla beraber gelişmiş bronşit dediler ikisi de ve iyileşebilirsin deyip ilaç verdiler birde foster verdiler bronşları genişlettiği için. ancak ben halsizlik hissettiğim ve arada nefesim tıkandığı derin nefes alma ihtiyacı hissettiğim için Yedikule göğüs hastalıkları hastanesinden de randevu almıştım daha iyidir diye. neyse gittiğimde yine hastaydım zaten akşamında acile gittiğimde üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiğimi söylediler. sft testim 83'lerde çıktı. günde 7-8 adet kadar sigara içiyorum, ama bünyem zayıf zaten. şuan sigarayı bırakmaya çalışıyorum bırakacağım da ancak çok zorlanıyorum. 2 gündür yarım içip attım bir kaç kere. şuan hem bu üzüntü mutsuzluk hem sigarayı mecburiyetten bırakmak beni tamamen hayattan zevk almaz hale getirdi diyebilirim. bitkisel yollar arıyorum daha çok aslında kaç gündür. yulaf samanı falan iyi diye okudum ama bilemiyorum. lütfen okuyup hasta olan varsa yazabilir mi ? çok güçsüz ve umutsuzum. teşekkür ederim.

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kizginligimdan sildim.
    Konu gaziantep27 tarafından değiştirilmiştir (03.01-2016 Saat 14:55 ).

Üye
    ysmslck Avatarı

Gerçek Adı
    YEŞİM
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim ilgini için Gaziantep27 ben dün bu kürü gördüm ancak işe yarar mı yaramaz mı bilemediğim için cesaret edemedim açıkçası. ama deneyeceğim ve buraya da yazacağım iyi gelirse. zaten 3 gündür çaylar gıda bitkiler ballar baya para verdim. şifa olacaksa pahalı olması dert bile değil. sağlık olursa çalışırız paramız olur yoksa oda olmaz. inanın 1 ay sonra kontrolüm olacak alıp kullanacağım. çok dua ederim size her zaman. allah razı olsun ilgilendiğiniz için.

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kizginligimdan sildim.
    Konu gaziantep27 tarafından değiştirilmiştir (03.01-2016 Saat 14:54 ).

Üye
    ysmslck Avatarı

Gerçek Adı
    YEŞİM
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz bu hastalığı yaşayan birisini mi tanıyorsunuz kullanıp şifa bulan. nadiren 2 3 kişi atlattığını belirtmiş internette ama tam olarak nasıl olduğunu yazmamışlar. hafta içi kesinlikle arayacağım allahın izniyle. inşallah şifa olur.

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kizginligimdan sildim.
    Konu gaziantep27 tarafından değiştirilmiştir (03.01-2016 Saat 14:55 ).

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@gaziantep27

niye aktardan almasında illa o adamdan alsın o adamla berabermi çalışıyorsun bu işleri yapan çoğu dr adı altındaki kişileri tvlerde görüyoruz yapmayın insanların umutlarıyla oynamayın
    şuraya bak adamdaki koah kürünün fiyatına bak 047-Koah Bitkisel Kürler profsaracoglu ne güzel reklamını yapıyorsunuz bu adamların nasılda kesin konuşuyor reklamcı(Ve illetten kurtulun ) adamda koah kürü 122 tl be el insaf

yeşim kardeşim sen bu otçuların uydurdukları icatlara bakma zate hep başka hastalıklara aynı otu değişik isimlerle sunuyorlar koah için önce sigarayı bırak ben 2 , 3 günde bir samanyulafının suyunu içiyorum yemene dikkat et iyi beslen, drlarını ihmal etme dua et şifa ALLAHTAN

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Muntana kardes guldurdun beni allahta seni guldursun. Yazdiklarimi iyi oku. Toplanmasi hasat zamani vs neyse iyilik yap denize. At kullanip kullanmamasi kiseye kalmis herkese gecmis olsun.

Bende sigarayi birak diyorum zaten sen samanyulafi demissin bu ot degilmi

Neyse senle fazla diyologa girmiyecegim. Tekrar söyluyorum kullan veya kullanma kardes ben 2.5 yasinda cocugum var dedin uzuldum yazdim yoksa umrumda deil herkesin durumu

Bide diyorsunki birak bu otculari. Samanyulafi suyu iciyorsun.gercekten komiksin @muntada al sansar

Her bitkinin cesitlerii vardir.1 yil dan fazla kalan aktarlardaki urunler. Sifa vermezler.alin dememin nedeni bu idi baska birsey degil herhangi bir çıkarım yok

Üye
    ferhan akkuş Avatarı

Gerçek Adı
    gariban
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:43
    Yaşadığı Yer
    odunpazar
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    5

bunun tedavisi yok kardeşim.yalnız rahatlatma var..her geçen yıl bi önceki yılını aratacaktır .ben 5 yıldır bu hastalıkla ugraşıyorum.allah şifa versin..

bu hastalıktan yürüyemiyecek duruma geldiysen oksijen tüpü.. yanından ayırmıyorsan emekli olabilirsin..bence bu hastalıktan vergi ind..faydalanarak emekli olun,,

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

gaziantep27 kardeş bende o adamın reklamını yaptığını ve bu adamlar aynı otları başka isimlerle başka hastalıklara sunduklarını söyledim bak o reklamını yaptığın adamın linkine koah kürü 122 tl diyor samanyulafının ot olduğunu bizde biliyoruz ama bu otçular gibi bi ota 50 tane isim takıp farklı hastalıklara şifa demiyoruz , sonra aktardan niye almasın sorar taze ise aktardan alır reklam kokan hareketler bunlar , fazla gülmede çene kaslarına zarar gelmesin

BD6Ajp - KOAH (Akciğer Hastalığı) hastası olan kim var?

Üye
    kendihalinde Avatarı

Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Babam 63 yasinda hem kan kanseri hem koah hastasi hem baska hastaliklarida var 50 yildir sigara iciyordu sigarayi birakti. Neyin pesindesiniz yok sigarayi birakamadim yok cocuguma baktim agladim vs bi şükredin halinize ölmüş gibi konusmayin o can oyle tatli ki mecbur birakcaksiniz sigarayida

Üye
    gaziantep27 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam kardes herkesin allah yardimcisi olsun. Ben lafimi geri aldim. Kusura bakmasin kimse acil sifalar herkese. Aktardan alsin.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gaziantep27 kardeşim 5 tly aktardan alacağın samanyulafını adamlar allayarak pullayarak böyle 122 tlye çıkarıyorlar 5 tl nerde 122 tl nerde ,sonra zate hemem hemen her ilacın içinde bitki var bunlar sanki hiç bilinmiyormuş gibi bi otu 50 değişik isimle 50 ayrı hastalığa iyi geliyor diyerek piyasaya sürüyorlar , mesela senin yukarda reklamını yaptığın çok meşhur adamın soğan kürü varya bi gün acile gitmiştim bi hasta geldi mide ağrısıyla drlar ona sordu ne yedin ne içtin diye soğan kürü kullanıyordum diye anlattı hasta, drlar hem kızdılar hem serum bağladılar kimseyle sorunum yok illa şu adamdan al bu illetten kurtul lafı çok ters formdaki arkadaşların başını ağrıttıysak affola

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon