Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyazbulut Avatarı

Son Giriş
    30.04-2014
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben varım

gad82
    Misafir Üye
    gad82 Avatarı

Merhaba, benimde sosyal korkularim var.

gad82
    Misafir Üye
    gad82 Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba

Bu site bana göremi bilmiyorum ama kayitlanip iki üc sey paylasmak isdiyorum.

Bedensel bir rahatsizligim yok ama malesef benim korku rahatsizligim özellikle sosyal korkum var ve uzun bir süredir hicbirsey yapamaz duruma geldim.
    Yardim ariyarak doktorlara ve belediyeye danismisdim ve acikcasi daha kötü etdiler.

Hayatimi bana uygun bir sekilde yasamaya calisiyorum ama cözüm bulamadigim bazi seyler var.

Arkadas cevrem yok. Birtane kiznan tanismisdim kabuz cikmisdi. Is konusunda bana uygun birsey bulamadim.

Ilisgi konusunda iyi tercübem olmadi ve gelecek en az üc dört sene yeni bir ilisgi baslamak isdemiyorum.
    Ama aklimdan gecen ginede su ki güvenilen ve rahatsizliklari kulanmiyan bir es nerden nasil bulunur?
    Cevapda kisaca sudur ki: Hic beli olmaz. Ama belki burda bir terci bulurum diye düsündüm.
    Birde is konusunda bana göre bir yer bulamadim. Baskalari ile az baglantiya girilen bir isyeri ariyorum
    ama ne isi olabilecegini bilmiyorum.

Birde ic güvencimini nasil yükselticegimi bilmiyorum.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123