TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cüneyt 74 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar.2018 nisan ayı itibariyle Sarkom (yumuşak doku kanseri) teşhisi konuldu.Tutulum olan karin kasları ve 2 kaburga alındıktan sonra bu yil akciğere metasdas yaptı.Acik akciğer ameliyatı, kemoterapi, radyoterapi derken bu hafta başı 3. Ameliyatı olarak bugune kadar geldik cok şükür.Ayni süreci yaşayan arkadaşlar ile bilgi ve deneyimlerimizi paylasabiliriz...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    rhalit Avatarı

Son Giriş
    12.10-2019
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar Cüneyt bey,
    Anneme de leiomyosarkom teşhisi kondu rahim bölgesi tamamen alındı. Ama amliyettan sonra akçüğere sıçrama yaptı. Bu süreçte kemoterapide kullandık. Metastazı önlemek için herhangi bir tavsiyeniz var mıdır?

Üye
    Cüneyt 74 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun keşke öyle bir şey olsa...Kendi adıma üzümçekirdeği yağı,çörekotu yağı,polen,propolis ve zerdeçal ekstresi kullanıyorum günde 1 er doz olarak.Onkoloğuma sordum sakıncası varmı diye kullanabilirsin dedi.Bunun dışında zaman ve ekonomik olarak müsait olursam Fitoterapi uzamanları var.DR.Elif Güveloğlu na gitmeyi düşünüyorum bir ara lakin bunun için İstanbula gitmem gerekiyor.Tekrar geçmiş olsun