Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 82 mesajın 76-82 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Cess
    Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Konuyu şöyle bir inceledim de eskilerden kimse yok burada. Umarım hayattadırlar.

Üye
    Canp Avatarı

Son Giriş
    30.03-2016
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Banada 7 yaşımda teşhis konuldu sağ femurda.Daha önce ağrı sebebi ile film çekilmişti ancak doktor hanım görememiş... Çok şükür tedavimi tamamladım şuan 17 yaşımdayım. 12 doza yakın kemoterapi gördüm gibi hatırlıyorum, sağ dizimde uzayabilir protez var. 1 revizyon yaklaşık 7-8 tane uzatma ameliyatı geçirdim. Herkese çok geçmiş olsun sorusu olan banada ulaşabilir elimden geldiğince yanıtlarım. Tek diyeceğim moral her şey bu mücadelede.. Moralinizi ve umudunuzu asla kaybetmeyin .
    İyi günler..

Üye
    Elif agdd Avatarı

Gerçek Adı
    Elif
    Son Giriş
    11.05-2017
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba çok geçmiş olsun bende savaşıyorum ilacı yeni önerdiler bana faydasını gördünüz mü artıları eksileri nelerdir acaba endişeliyim

Merhaba siz nexavar kullandınız mı ?

Üye
    Ugursamii Avatarı

Son Giriş
    07.10-2016
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

osteosarkom hastalığı geçirdim 2 sene öncesine kadar şimdi sanırım akciğerlere atmış durumda hatta 15 gün öncesine kadar ameliyat oldum engelli raporu alma ihtimalim acaba varmı varsa bu oran kaç olur sağ dizimde platin takılı 90 dereceye kadar bükebiliyorum görüşlerinizi bekliyorum )

Üye
    Relaxingle Avatarı

Son Giriş
    12.04-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Sa arkadaslar ben 2011 ocak yilinda bu hastalığa yakalandim.İstanbul/Cerrahpasa hastanesinde tedavi gordum ve Prof.Dr Murat Hız tarafindan ameliyatim yapildi. Ameliyatdan once 6 kur almıştım kemoterapi ameliyattan sonra da bir 7 tane daha alip toplamda 13 kur kemoterapi aldim ve 2011 ocakta baslayan tedavi 2012 ocakda bitmis oldu.Sonra 2012 martda akcigerimde 5mm tümör göründü sonra dediler 'tekrar kemoterapi alacaksiniz'. Sonra bi doktor tavsiyesi ile pet cektirdim bu detayli vücut filmi bt tarzinda ama cok detayli neyse bunun sonucu cikti ve tertemiz akcigerde sorun yok bu olay kemoterapi bitiminde meydana gelebilir siz de kesinlikle pet cektirmeyi unutmayin tumor sicrama belirtisi olur ise.Evet su an 2017 yilindayiz ben 18 yasindayim ve 12 yasinda bu hastalığa yakalandim ve yendim cok sukur sadece bir ameliyat gecirdim ve suan yürümem cok normal kimse anlamıyor bile ameliyatli olduğumu.Ben elimden geldigi kadar birilerine yarari olur diye yazdim olur da sormak istediğiniz bir soru olursa cekinmeyin sorun

Üye
    yalüt78 Avatarı

Gerçek Adı
    TÜLAY
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar ben 2001 yılında bu hastalığa yakalandım sağ üst femur kemiğim alındı ve yerine platin takıldı çivili bu aralar diz kapağımın altında çok ağrım oluyor acaba neden dir bilen var mıdır aşınma olunca belirtileri nelerdir bilen var mı ....

Üye
    Keyan Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    14.05-2017
    Saat
    03:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar Relaxingle,

Nasılsınız? sağlıklısınızdır inşallah. Ben dr Murat HIZ'a ulaşmaya çalışıyorum ama nafile. numaram 530 891 56 58 bana ulaşabilirmisiniz hastalık üzerine konuşmuş oluruz.
    Tesekkürler

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456

Başlığın Etiketleri