Sayfa 64 / 65 İlkİlk ... 1454606162636465 SonSon
Toplam 964 mesajın 946-960 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerem2014 Avatarı

Son Giriş
    20.10-2016
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    basınız sağolsun çok üzüldümm acınızı deştim çok hassas oldum cocuklara bebeklere hıc dayanamıyorum rabbım obur tarafta sıze şefaatcı eylesinn...

Üye
    samikonca Avatarı

Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    arkadaşlar merhaba, interferon gamma veya imukin isimli bir ilaç hiç duydunuz mu, veya kullanan var mı?

Üye
    nokta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    Doğu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ; bazı dişlerimi ımplant yaptırmak için Üniversitesi hastanesini gittim .IQ hastası olduğumu söyledim . Ancak doktor cene kemiğinin işlemleri kaldıramayacağını, kırılabileceğini söyledi.
    IQ hastası biriyle ilk kez karşılaştıklarından ne yapacaklarını kestiremediler. Acaba aranızda ımplant yaptıran oldumu ? yada bu konuda Hastalığımızın şartlarını bilen bu doğrultuda ımplant diş yapan doktor biliyormusunız? Iyi günler

Üye
    Ömerhan köse Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Selam ben Ömerhanin babasiyim lutfen banada yardim edermisin lutfen((

Arakadaslar benim adim idris Omerhan benim canim evlat ona uzuldugum kadar hayatimda hicbirseye uzulmedim geceleri uyyamiyorum lutfen banada yardim edin cam kemik daha adini bile telafuz edemiyorum Rabbim bizede verdi bunu hepinize cok gecmis olsun Mevla sifanizi versin c pasa hastahanesinde yatiyor evlat uc tane kirigi oldu artik dayanamiyorum nerfedir caresi oraya gidecgim lutfen benim icinde birseyler yazin

Benim numaram 5445661161 burdan ulasin Allah rizasi icin(

Üye
    Lara03 Avatarı

Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Yurt disi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Ömerhan köse

Iyi aksamlar, öncelikle rabbim yavrularimiza sifa versin, ne kadar zor bilirim kizimin basinda 3 ay bekledim ben hastanede, doktorlarin hepsi ölecek dedi ama benim kizim yasamayi secti, cok sükür simdi evimizde yanimizda, hayat tabi hergün toz pembe degil ama zorluklara ragmen yinede cok güzel insallah oglunuzda tez zamanda hastaneden cikar. Benim kizim cam kemik degil daha kötü bir hastalikla mücadele ediyor okadar nadirki, biz fransada yasiyoruz ve bu hastalik sadece 15 kiside var koca ülkede! Degisik bir kemik displazisi ama cam kemigin agir tipine benziyor. Cam kemigin caresini arastiriyorlar isvecli bir doktor daha önceki mesajlarda anlattigim gibi hasta bebeklere hücre tedavisi uyguluyorlar eger isterseniz size doktorun email adresini ve telefon numarasini verebilirim eminim size cevap verecektir. Aslinda cam kemik üzerine en cok calisma yapan ve hasta cocuklara umut olan mucizeler yaratan dünyada tek bir hastane var oda shriner's hastanesi. Kanadada bir hastane tedavi masraflarini hastane karsiliyor eger vize ve ucak biletleri icin imkaniniz varsa oraya götürün bebeginizi.
    Baska sorunuz olursa burdan yazin, rabbim yardimciniz olsun.

Üye
    Ömerhan köse Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@Lara03

Lara hanim cok tesekkur ederim gercekte Allahim senin kizina ve tum bebeklerimize sifa versin rabbim herkese sabir metanet versin Rabbim hicbir evlada hastalik sert vermesin cvp verdiginiz icin cok tsk ederim benim yabanci dilim yok o dediginiz hastaneye gidebilirim yeterki evlatlar iyi olsun Rabbim kizina acil sifa versin lutfen yardimlariniz icin tsk ederim o hastaneyle irtibata gecebiliyorsaniz benim icin gecebilirmisin

Üye
    saliha.dogru.96 Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ömerhan köse öncelikle çok geçmiş olsun Allah hepimizin evlatlarına şifa versin bebeğiniz yeni doğdu herhalde ilk zamanlar çok zor oluyor ama sabırlı olun şuanda bu hastalığın kesin tedavisi yok ama üniversite hastaneleri gerekeni yapıyor bazı ilaclar veriliyor bu ilaçlar kırıkların azalmasını saglıyor hepimiz sabırla bekleyecegiz. inş en kısa zamanda hastalıgın tedavisi bulunur

Üye
    Ömerhan köse Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    6 aylik oldu hepimize gecmis olsun evet cok zor saolun tesekkur edelim insanin cani aciyor cok

Üye
    Kerem1234 Avatarı

Son Giriş
    22.12-2016
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    Balikesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabaa arkadaslar oncelikle butun hasta kardeslerime acilll sifalar diliyorum
    Ben keremin annesiyim oglum uc yasina girecek dogdugundan beri tedavi goruyor tipini bilmiyorduk ogrendik oglumun tipi ostegenesis imperfecta tip 11 mis
    Ayricaa keremin butun genlerine baktirdik baska bi hastalikdanda supheleniyorlardi
    Cok sukur baska bi hastalik cikmadiii sadece oi tip 11 ile uyumlu cikti malasef bole bi hastaligimiz var rabbim butun evlatlara sifa versin
    Tip 11 duyan var mi
    Bilgisi olan var mi
    Veee cogunluk incilen kirilan belli bi yerler oluyomuuu benim oglumun kollari hassas kollarinda incinmee oluyo
    Hepinize acil sifalar diliyorum....

Üye
    kardelenn_32 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2017
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    5

Merhabalar bende 26 yaşında dogustan osteogenezis imperfecta hastasiyim 14 yaşıma kadar çok kez kırıklarım oldu çok kez ameliyat oldum ama çok şükür şimdi biraz daha iyiyim eskiye göre koltuk değneği ile yürüyüyorum kendime dikkat etmeye çalışıyorum çok zor Rabbim yardımcımız olsun hepimizin inşallah ��

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar selamlar

Herkese iyi yıllar, Kızından fırsat bulamadığım için uzun yazamıyorum. Ben de Fransa da bir doktorun bu hastalık için kendisinin bir ilaç yaptığını ve çok iyi geldiğini duydum. Sağlığına kavuşan biri olmuş. Bu bilgiyi bir doktor cam kemik bir arkadaşıma söylemiş. Bilgi alırsam buradan yazamasam da isteyene ozel den bilgi veririm. Ancak kendim tecrübe etmedigim için kimseye ümit ya da garanti vermek istemem. Kendime de ümit vermiyorum zira.

Üye
    nükleer_başlıklı_kız Avatarı

Gerçek Adı
    EcE
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    10

iyi haberlerini bekliyorum @akasya

Üye
    saliha.dogru.96 Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar arkadaşlar inş herkes iyiydir. benim kızımda iyi şükür akasya hayırlı haberler bekliyoruz senden en kısa zamanda bu hastalığın tedavisi bulunur diye ümit ediyorum

Üye
    grayland Avatarı

Son Giriş
    22.03-2017
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar.
    Cam kemik hastası olup ta Skolyoz (Omurilik) düzeltme ameliyatı olan var mı acaba?

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Grayland maalesef ben de çok ağrı çekiyorum. Benim de ihtiyacım olabilir ama daha önce görüştüğüm doktorlar ameliyatı önermemişti. Riskli bulmuşlardı. Umarım bu ameliyatı yaptıran biri vardır da bize de umut olur. Bu arada randevu almak çok zor ve epey pahalı ama bu konuda çok tecrübeli olan Azmi hocaya da fikir mi danışsanız ?!?

Sayfa 64 / 65 İlkİlk ... 1454606162636465 SonSon