Sayfa 15 / 65 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon
Toplam 973 mesajın 211-225 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbuldaki arkadaşlar buluşma olursa bana da haber verin. Ben de gelirim. Chopard nerelerdesin yaaa. Özledim seni. Haberleşelim canım...

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer kısmet olursa istanbula gelip tedaviye başlarsak görüşmeyi bende çok isterim.

gnc89 ile de konuştuk, bir toplantı ayarlamayı düşünüyoruz, çok sevinirim gerçekten sizlerde katılırsanız. Ama tabi tarih herkese uymayabiliyor.. illa cümbür cemat olucak diye bir kaidede yok kişisel olarakda görüşmeyi çok isterim. Gerçekten bilgi alışverişine önerilere ihtiyaclarımız var.

CHOPARD, arkadaşım bizim doktorumuz Mehtap Çakır, iyi bir doktor kendisi çok ilgilendi gerçekten. Konyada olsan yardımcı olurdum ama malasef.. Ama eğer arzu edersen Mehtap hanım ile tekrar görüştümüzde istanbuldan bir arkadaşının olup olmadınığını ve bir oi arkadaşımızın aredia tedavisi için yardım istediğini söylüye bilirim?

Üye
    gnc89 Avatarı

Son Giriş
    04.06-2009
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul/şişli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar hepimimiz birbirimizle tanışmak istedimize qöre uyqun bi yer ve zaman belirleyelim...

Üye
    esraata Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    10.01-2012
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA/ MERKEZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba smile ben antalyadan esra ata mesajını okudum bende bu tedavi yöntemini merak ettim uzun zamandır görüşemiyoruz fakülteye geliyor musunuz AREDİA ya başladınız mı ? birde babanız ögretmen mi ? zannedersem kardeşinizi biliyorum GÖRÜŞMEK ÜZERE

Üye
    yigit. Avatarı

Son Giriş
    04.06-2009
    Saat
    21:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar nasilsiniz ben almanyada arastirmalarimi hala sürdürüyorum amerika ve italyadaki doktorlarlada irtibattayim cocugumu kurtarabilmek icin herseyi yapmaya calisiyorum ama emin olun kimse biimle ilgilenmiyor nasil kansere ilac bulup aids e ilac bulup para kazancaklarini düsünüyorlar oi hastalari icin calisan yok bizim doktorumuz almanyada oi hastasi ve cok agir durumda ama cok bilgili yeni cikan tedaviler var ama sadece kas gelistirmek kiriklari düzelmek ve yürümeye saglamak icin yani isin tedavisi falan yok simdi almanyada 1 yildir kullanilan deisik bi serum var daha etkili bütün dengelerini ayarliyor vucudun kemik kalinligi kalsiyum vs 1 yildir biz kullaniyoruz butün degerler normal ama kirilmalara hala care bulamiyorum hala arastiriyorum sorulariniz olursa yazabilirsiniz bana

az önce yine aradim foxtv yayin müdürünü haberi yapan muhabiri bulmam sanirim mümkün diil ama inatla bulana dek ariycam ama müdür arkadas konunun dogru oldugu yönde cok iddiali konusuyor asla yalan haber yapmiyorlarmis gerci umudum yok ama böyle bi tadavide olsa yan etkileri coktur düsünsenize rontgenin etkileri nekadar cok böylebi isik tedavisi neyapar umut yikiciligi yapmak istemiyorum arkadaslar özür dilerim ama hep umut ettik bidaha olmucak diye hep oldu ve olcakta bu kader sanirim yeni haberler aldikca sizlerle paylascam görüsmek dilegiyle

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yiğit merhaba =)

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun, fox tv konusuna değinmek istiyorum, bende senin gibi inanmadım ama araştırdım ve bir kaç arkadaşımın aracılığı ile fox tv yayın müdürünü, ordanda haberi yapan mubire ulaştım. Kesinlikle doğru bir haber ama tedavi %100 değil. Zaten tıpda hiç birşey %100 değil ama yan etkisi nedir nelerdir nasıl bir tedavi olucak..

Bunları öğrenmek için bu hafta babam istanbula gidicek ve doktor ile görüşcek. Bakalim neler dicek, dediklerini aynen sizlerede aktarıcam.. Eğer onay verirse istanbula gelip tedaviye başlıyacağız.

Üye
    kuR3a Avatarı

Son Giriş
    21.07-2009
    Saat
    20:34
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle herkese acil şifalar arkadaşlar en azından umut etmek gerek ben cam kemik hastası değilim ama bi mgliyim ve hep şuna dua ettim yalnız olmadıklarımız için şükretmeli
    birde işin ıssızlık kısmı var çevremiz dostlarımız herkes bir şeyler verir el uzatır ama ruhumuza hiç kimse aynı dertten muzdarip biri gibi dokunamaz çünkü psikolojinizi en ii yaşayan bilir yaşamayan için mükemmelde olsa davranışı sizi incitebilir farkında olmadan onun için birlikte ses olmakta fayda var yalnız değiliz hiç birimiz ..

bizim tedavilerimizde ivig kullanıor sizdede sanırım kullanılmaya başlandı kullanan var mı aranızda bilmiorum ama çok uzun soluklu bi etkisi olmasada direnç sağlıyor yan etkileri steroide nazaran düşük ve yararları çok büyük hücreler bazında kendini yenileyemesede antikorların doku ve organlara zararını önlüyor
    birde HİPERBARİK OKSİJEN TEDAVİSİ düşüneniz ya da öneri almış olanınız var mı bilmiorum ama şimdilerde baya bi popüler tedavi biçimi

daha sağlıklı günlere...

Üye
    edebiyatisyen Avatarı

Son Giriş
    09.02-2015
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar;
    Öncelikle kendimi tanıtayım.1987 Sivas doğumluyum.Sivas'ta yaşıyorum.Cumhuriyet ü.Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıf ögrencisiyim.Google'da tesadüfen buldugum bu sitedeki arkadaşlarla birlikte olmaktan mutluluk duyacagım için üye olmak istedim.Ben de OI hastasyım.3 yıldır aradia tedavisi alıyorum.Dexa sonucum -12 den -4 e düştü.Tabii bunda benim gayretlerim de var.Aradia tedavisi 3 ayda bir ve kişinin kilosuna göre verilir.seruma kaç CC katılacağı kilonun 0.75 le çarpımıyla belirlenir.Fazla verilmesi kulak çınlamasına,kemik ağrısına,baş ağrısına,göz kızarıklığına neden olur.Zaten bazı hastalara eksik verilse de bu bulgular ortaya çıkarsa doktora bildirmek gerekiyor.Bir nevi yan etkileri gibi bir şey.Daha fazla bilgi almak isteyenler foruma yazabilirler.
    Bazı arkadaşlar çok karamsar.Ben hiçbir zaman öyle olmadım.Çok fazla sosyal biri olarak kendimi tanımlayabilirm.özellikle her hafta kız veya erkek arkadaşlarla sinemaya tiyatroya vs.giderim.Tabi bunda üniversite okumamın önemi büyük.Hiç bir zaman kendime dert etmedim.Normal insanlar nasıl yaşıyorsa ben de öyle yaşamaya çalışıyorum.Hobilerim arasında bir günde kitap bitirmeye çalışmak ve kız arkadaşımla sinemaya gitmek vardır.Herkese sevgiler.

Üye
    herşey_sahte Avatarı

Son Giriş
    29.09-2009
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaslarr..sıteye cok fazla gıremıyorum ama takıp edıyorum..buluşma olursa mutlaka gelmek ısterımm sızlerle tanısmayı cok ısterım..bırbırımıze destek olalım bu hastalık konusunda bızı bız anlayabılırız unutmayın..tekrar gorusmek uzere arkadaslar...hepınız hoscakalın..en kısa zamanda bulusmak dılegıyle..

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Forumda konyalı başka bir oi yok sanırım.. Varsa hemen görüşmek isterim.

Üye
    nartsosrikua Avatarı

Son Giriş
    08.05-2011
    Saat
    00:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Osteogenesis Imperfecta ben bu hastalıgı yendim uzun yıllarımı aldı ama sonunda sağlıklıyımm tabiki normal bi insana göre kemıklerim kolay kırılabiliyorr....1987 dogumluyum azminizi kaybetmeyin yeter msn

nartsosrikua@hotmail.com

herkese acil şifalar

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bir haber gerçekten, ama biraz ayrıntılı bir bilgi verirsen çok seviniriz gerçekten, ne tür bir tedavi gördün neler yaptın? nelere dikkat ettin, bunları biz ile paylaşırsan çok daha yardımcı olmuş olursun.. geçmiş olsun.

Üye
    nartsosrikua Avatarı

Son Giriş
    08.05-2011
    Saat
    00:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

C ve d3 vıtamınleri kullandım yıllarca onun harıcınde calsiyum için süt vb. dogal besınlerden uzun yıllar duzenlı kullandımm

2 sene ömür verilen ben doktorlara inat 22 yıldır ayaktayım ve şuan sağlıgım cok iiyi ama genede dıkkat edıyorum kendıme..

Üye
    gülperi Avatarı

Son Giriş
    11.02-2009
    Saat
    22:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam bende OI hasatasıyım inanırmısınız hastalıgımın kısaltmasını yeni ögrendim bu benim hastalıgımı fazla umursamamdan 15 yaşındayım bugüne kadar hayat bana hastane köşelerinde o kadar şey ögrettiki birisi bana yaşımı sordugunda hangi yaşım diyorum yılların yaşımı hayatın bana ögrettiklerinin yaşımı gerçekten ikisininde arasında büyük fark var hastalıgımda duyma engelline bile sorun açacagını ögrendigim gece yatamadım ya bende olursam dedim birden hayatımın yönü değişti çünkü ben müzikle ugraşmayı çok seviyorum o gitarın sesini bağlamanın yürek titretmesini duyamazsam çok üzülürümarkadaşıma dert yandım ve bana söyledigi tek kelime sen buna inanırsan olursun inanmazsan olmaz ki dedi belkide haklı şimdi ben bu olaylara inanmamaya çalışıyorum yani bine bi polyannacılık oynuyorum bazen sanki tek benmişim gibi geliyo ama sitede sadece ben olmadıgını fark ettim neyse benim çenem düştü ilk kez böyle hastalıgım konusunda yazıyorum hemde çok uzun umarım bir gün insanların acıyan bakışlarına magruz tüm arkadaşlarım kurtulur çünkü bu anlatamayacak kadar can yakıyo...

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hastalığı yenmek gibi birşey olacağını zannetmiyorum ben. Benim de 12 yaşımdan beri kırığım yok. Şu an 30 yaşındayım. Ama bu hastalık kanser değil ki ; yenesin ??? Olsa olsa belli bir yaştan sonra kırıkların durması söz konusudur. Risk her zaman mevcuttur.

Sayfa 15 / 65 İlkİlk ... 511121314151617181925 ... SonSon