Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aydın_41 Avatarı

Gerçek Adı
    aydın
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kauda ekida rahatsızlıgı olan arkadasımız varmı

Üye
    mırmırmır34 Avatarı

Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba

ben 2 ocakta belfıtıgı ameliyatı oldum ameliyattan önce İdrar yapmamaya başladım. Ameliyattan sonra da bu durum düzelmedi. Sakral Sinire ödem yapışmış traşlama ameliyatı yapalım yoksa böyle kalır dediler ama sakat kalabilirsin dediler. Vazgeçtim. Çünkü %15 menenjit olma riskim varmış.
    Bazı doktorlar ödem olmadığını orada fıtık parçası unutulmuş olabilir ama ameliyat ederken bunu anlayacaklarını söylüyorlar. Ama ameliyatı tavsiye etmiyorlar. Sol kalça hiç hissetmiyor. Çok yürüyünce sol bacak uyuşma başladı.

Henüz dört ay oldu. Cinsel fonksiyon kaybı, İdrar ve büyük abdesti yapamama, cauda equina sendromu rahatsızlığım var. %kaç rapor alırım.

Bel mr çok kötü çalışma demişti bir doktor.. Bazı doktorlar iki yıl içinde geçmezse böyle kalırsın dediler.

İki tak arası ne kadar sıvı tüketmem lazım.. 5 yerine bazen 6_7 tak oluyor. Mesane kapasitesi 670 çıktı enfeksiyon yok.

Mesane felci cauda equina sendromu olan arkadaşlar paylaşımlarınıza ihtiyacım var

Üye
    yuukorot Avatarı

Son Giriş
    07.07-2015
    Saat
    19:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ben yaklaşık 8 ay önce bir trafik kazası geçirdim l5 transvers proses kırığım vardı ve sakrum kırığı sonucu geç de olsa kauda equina teşhisi kondu ve cerrahi müdahale yapıldı
    şuan sağ ayağımda güç kaybı mevcut aksayarak yürüyorum spor yapmama rağmen güçlenmiyor.
    sorun şu bu kaslar tekrar işlevsel hale gelir mi egzersiz yapmam işe yarar mı geri dönüşü olan şeyler mi bunlar merak ediyorum