Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    medıcıne Avatarı

Son Giriş
    26.12-2015
    Saat
    04:06
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bugun gıttım aıle hekımınde sevkı alıp tekrar askerlık subesıne gıttım. işlemlerden sonra merzıfon askerı hastanesı dahılıye polk. sevk ettıler. askerlık subesı başkanı bana cıkarken senın ole bır kılon yok askere alılar dedı ve moralım bozuldu. bakalım yarın ne olacak çok merak edıyorum.

ben yedek subay adayıyım. dıploma ,transkrıpt, girişte dolduracağın 2 adet form , kimlik ve yaklaşık 14 adet vesıkalık fotğraf lazım oldu.
    1. askerlık subesıne gıdıyosun ve 2 adet form dolduruyorsun.
    2. sonra yedek subay işlemleri yazan otomatık sıra verıcıden numara alıp sıranın gelmesını beklıyorun.
    3. eğer herhangı bır sey soylemessen hıc sormuyolar bı hastalığın veya aşırı kılon var mı dıye. ben de soylemesem askerı hastaneye gıdecem kılomdan dolayı benı kasımda asker yapıyorlardı. soyledıkten sonra beı aıle hekımıe yonlendırdıler.
    4. boy ve kılo olçumu yaptılar elındekı çızelgeye gore askerı hastane dahılıye polk. sevkı uygundur yazısını verdıler.
    6.daha sonra askerlık subesıne gıdıp sevk evraklarını ayarladılar ve 5 gun ıcınde merzıfon askerı hastanede dahılıye polk. muyana olacaksın dedıler.
    surec bu ancak askerlık subesınde ıslemler can sıkııcı. tam 4 saate halledebıldım.
    buraya kadar normal. canımı sıkan askerlık subesı başkanı albay ımzalayıp çıkarken senın kılon yoksenı bu kıloyla askere alırlar demesı. ben de ıcımden bu adam mevzuattan haberı yok galıba dedım. cıktım ama içime de bır kurt dusmedı değil. sonra bırı astsubay bırı de tatbıp yarbay olan bırılerını aradım ve dedım .onlarda askerlık subesı baskanının mevuzat bılmedığını onun ıcın ole dedıklerını solyleyıp benı avuttular. yarın hersey bellı olacak. mevzuat bellı değin gibi ama bakalım yarın ne dıyecekler. buradan paylaşırım. haber verırım.

Üye
    mavidusss Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    29.08-2015
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler bilgilendirme için. umarım yarın işin biter. saat 11 den önce evrakları vermek gerekiyormuş askeri hastaneye

Her Salı ve Perşembe saat 15:00’ te heyet toplanmaktadır. Aynı gün heyete katılmak isteyen hastalar saat 11:00’ e kadar evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir. 11:00’ den sonra gelen hastalar bir sonraki heyete çağırılmaktadırlar.

Üye
    mavidusss Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    29.08-2015
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar aynı durumda olanların bilgisi olması açısından yazıyrum 172 110 kilo bir yıl sevk erteleme

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12