Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    oguz.han Avatarı

Son Giriş
    23.02-2016
    Saat
    10:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şimdi atandığım yerde benden askerlik durumu gibi şeyler isteyebilirlermiş ben 1993 lüyüm internette araştırma yaptım yoklamalar 31.ekime kadar sürüyor ama atandığım kurum bu askerlik durumunu isterse ne yapıcagım yani şimdi hemen askerlik şubesine gidip yanımda neler götürüceğim evrak olarak.

özetle sorum:Kas hastasıyım hastalıgım sürekli yüzde 60 oranım var bu askerlik işini nasıl halladebilirm hangi belgeleri götürmem gerekli ne yapmam lazım yoklama kagıdım daha gelmedi ama atandıgım kurum isterse askerlik durumunu ne yapıcagım.

Üye
    mrdmrd Avatarı

Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    10:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence askerlik şubesine git.Durumunu anlat.Onlarda seni muayene için askeri hastaneye sevk etsin.Çürük raporunu al,kurtul...

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    10

Oğuzhan 19 yaşında memur olmuşsun öncelikle seni tebrik ediyorum hiç vakit kaybetmeden askerlik şubesine git hallet uzun sürüyor bu tarz işlemler kimilk fotokopisi ve baya bi resim isteniliyordu son 5 ay ait ben aldığımda

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nereye atandın

Üye
    oguz.han Avatarı

Son Giriş
    23.02-2016
    Saat
    10:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gıda tarım.kılavuzu okudum C.ym hatta siz diyince gözden kaçırdığım bişey var mı die baktım ama dikkatimi bişey çekmedi.Şimdi şubeye giderken yanımda 6 fotoğraf kimlik sağlık raporu diploma(aklıma gelenler) bunlar ama şöle sağlıklı kişilerinkine baktım verem savaş taraması falan nüfus huvuviyeti öle bişeydi böle şeylerde var yada hiç abartmadan direk gidiyim ya tecrubesiz olunca sıkıntı yapıyorum şu süreç içinde bi hallaosa .daha kurumda acıklama yapmadı ama genelde istiyorlarmıs diyor memurlar.netde.
    not:morto1 cok teşşkkur edrim tebriginiz için saolun