Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    poseidon633 Avatarı

Gerçek Adı
    Elvır Cunti
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Diger konuları tek tek okudum fakat benim dururm biraz farklı.
    Öncesine kadar hiç düşünmüyordum askerliği ama şimdi ciddi bir ilşkim var ve ne yaparsam yapayım askerlik durumu önümde engel olacak bana.
    Askerliği yapıp yapmıyacagıma göre kendime bir yol seçicem.

Benim problemim 10 sene önce gecirdigim bir trafik kazasında çok agır yaralı olarak kurtuldum ailem vefaat etti tek ben kurtuldum. Şimdi sol bacagımda diz ile kalça arasında kalan kemiğin eklem yerindeki kırıktan dolayı 2 tane platin takıldı hala daha duruyor.
    sağ bacagıma diz ve ayak arasında ki parçalı kırık yüzünden ilizarow takıldı şimdi o yok ama sag ayagımda içe dönüklük var. Bunun yanında kazada oluşan akciğer kanaması migde kanaması karacigere su toplama beyinde su toplama kürek kemikleri kırık 2-3 kaburga kırık ve kalca kırıgım vardı.
    Bunların yanında dogustan gelen omuz ve kalça eklemlerimde hassaslık var ters bir hareketimde çıkma riski var ki mesela bir yerde beklerken tek ayağıma yüklendigimde kemigim kalcadan ayrılıyor bir şey taşırken omuzum yerinden cıkıp sarkıyor kolum.

Bu durum benim askere gitmeme engel mi? Nasıl bir yol izlemeleyim bunların hepsini söylemelimiyim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler...

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

günaydın
    kardeşim öncelikle geçmiş olsun.sabırlar diliyorum neden askerliği bu kadar dert ettin ki kesinlikle askere almazlar sen sağlığınla ilgili gelişmeleri takip et ömür boyunca kullanacağın bu vücüdunu iyileştirmeye calış..askere giderken herşeyi anlat seni askeri bi hastaneye sevk edecekler zaten orda gerekli raporu alırsın..insanlar askere gitmemek için 1000 takla atarken senin azmine hayran kaldım

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya millet 30 bin tl veriyor askere gitmemek için.

Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

askere alınacağınıza ihtimal vermiyorum..
    rahatsızlıklarınızın etiyolojisini doktora da anlatın...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım çok geçmiş olsun allah şifasını versin,arkadaşım bukadar sorun yapma kendini germe sıkma,önce bi muayene olacagın zaman nezman onu söyle,herneyse muayene olacagın zaman yanına bütün hastane ile ilgili belgelerini götür muayenede göster şu şu rahatzlıklarım var die zaten orda ilgilenirler gerekeni yaparlar..

Üye
    poseidon633 Avatarı

Gerçek Adı
    Elvır Cunti
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar cok teşşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiginiz için.

En son yoklama lar kaldırıldı diye biliyorum. Artık direk şubeye gidiliyor muş diye duydum. Muayne içinde ilk alie hekimine eger o askerliğe elvelişli degildir diyede rapor verirse devlet hastanelerinin ilgili bölümüne gidip 2 doktorum yapamaz raporu vermesi gerekiyor diye biliyorum.
    Şu an için Elimde hiçbir belge yok ama hastaneye gittigim zaman bana geçirdigim amelyatlar yaşadıgım rahatsızlıklar vs hepsinin belgesini alabilirmiyimalabilirmiyim.