Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mertcan kardesım 11 sene degıl 22 sene de gecse sen gazı degıl malul sun yanı 3 aylık sakatlık aylıgına hak edıyorsun sadece memetcık vakfından maas alırsınız suda var senın catısmada oldugunu oyuzden psıkolojını bıldırır raporlarınla ıspatlarsan emeklı sandıgından arastırıp oradanda maas baglanma olasılıgın dogar sunu sıze garantı edebılırım memetcık vakfına muracat edersenız 3 aylık 2500 tl gıbı aylık ve 31 bın tl gıbı de tazmınat hakkınız var sen arkerıde elverıszız oldugunu belırle gerısını memetcık vakfı halleder askerıde ıntıhar etmıs trafık kazası gecırmıs herhngı bır sebepden dolayı hasta olmus sakat kalmıs olan askerler memetcık vakfına askerde oldugunu kanıtlayan belgelerle muracat ederlerse haklarına alırlar bılgınıze memetcık vakfının telını ınternetden yada bıldıgınız yerde sehıt ve gazı derneklerınden bılgı alabılırsınız benım bır yakınım var tanıdık 14 once kaza gecırmıs ıyılesmız fakat elverıssız raporu verılmıs daha sonra tekrar hastalı nukesetmıs bu kısıye memetcık vakfı maasa baglıcak

mercan kardesım muracatın maılle olmaz evraklarını memetcık vakfına yolla sana demırcının verdıgı bılgıler soyle emeklı sandıgı olan maddeler sen memetcık vakfına yollucaksın senden belge ısteyecekler senın maılın olayın nasıl oldugunu anlatmak guzel ancak sen askerıde oldgunu belge ıle kanıtla sonra onlar senın durumunu nerde askelık yaptıgını nasıl psıkolojının bozuldugunu arastırıp sakatlık dercene gore 3 aylık sakatlık maasına bagıcak ayrıca aldıgın 2022 maasına manı degıl bakım aylıgınada manı degıl sayet senın psıkolojını degerlendırmede gazı sıfatına sokarlarsa terorle mucadelede belkı gazı gıbı vafıe malulu olarak emeklı sandıgından da maas baglanabılır

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sefgili fulya kardeşim inan okadar emek harcayıp okadar yazı yazıp bana geri dönmüşsün bunun için öncelikle teşekür ederim askerlik şubeme gittim ve komutan evraklarıma baktı çatışmayla hiçbirşey yazmıyo idi ve sadece askeriyeden 3ay hava deyişimi raporum var birde yattığım hastanelerin yatış sevkleri var çatışmayla ilgili herhanki bi kayıtda yok komutan sen çatışmanın dışında kaldığın için kayıtlara alınmaış olabilir dedi yinede bi şansım varmı:? askere elverişli veya deyildir diye bir raporum yok ve ne yapmam gerekir yardımın için çok saol

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mertcım senın butun evrakların askerlık subendedır oraya sor senın terhıs belgende yazar raporlu oldugun gunler nekardar yaptıgın ızınlerın sıhye ıznı olarak hava degısımı yazar sen askerıdekı yatıslarını raporlarını yatdıgın hastanlerden de alablırsın en kolayı subene gıt engarantı yer orası bence ben sadece senın gıbı olan kardeslerımıze yardımcı oluyorum dua edın yeter umarımıstedıgını alırsın

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ensonunda biraz sonuca vara bildim dün askerlik şubemden havadeyişim raporlarımla hastanede yattığama dahil raporlarımı aldım ve mehmetcik vakfınıda aradım oradakigörevli bana aynen söylediğini ileteyim (sen şimdigideceksin askerlik şubesine en yakın askeri hastanesine sevkiniistiyeceksin dedi). benim anlayamadığım konu şu benim askerliğimbitmiş benişube tekrardan sevk edermi burası biraz karışık geldibana bir bilen varmı arkadaşlar:? bu konuda yardımcı olurmusunuz.....

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mercan senden saglık kurulu raporu ıstıyor memetcık vakfı senın elındekı raporlara ıstınaden eger askerlık sırasındakı hastalık tesısı aynı olursa mehmetcık vakfı maasa baglar senı dedıklerını yap hava degısımı yatıs yaptıgın raporşarını ekde sun kardes ıyı aylık verırler tazmınatda alırsın su var 90 gunluk hava degısımınde askerlıgın elverıslı degıldır yazıyormuydu bu cok onemlı cunku yanılmıyorsam 2000 senesınde mehmetcık sıgortası kapsam altına alındı onuda arastırın

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşhis olarak oligofrenik zeminde uyumbozukluğu tanısı koymuş ankara gata... askerlik şubesine istediğin zaman sevkiniyaparız dediler.. şimdiki rahatsızlığım mental ratardasyon orasıda büyük ihtimal aynı teşhisikoyucak bu durumda bisorun çıkarmı şöyle mesala bana derlerki senin askerde hastalığın oligofrenik ama şimdi ilerlemişmentalratardasyon olmuşsun deyipde baştan sağma yapabilirlermi:?

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yapmazlar mercan bu tesıs aynı hastalıgın ılerlemıs halı olarak bakılır ve sen 90 gune gectıgı ıcın o hastalıgını askerıde konuldugu ıcın sen maasa baglanırsın mehmetcık vakfına muracat et en kısa zamanda tedavı oldugun belgeler terhıs belgesı zıraat bankasından hesap cuzdanı vukatlı nufut kayıt ornegı ıle bırlıkde sun degerlendıreceklerdır

senın hastalıgının baslangıc noktası onemlı mertcan sen kafana takma hıc hak huhuk ne varsa ara kardesım

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş saolasın verdiğin desdek için yanlız sevkimi aldımkan sonra hastane sonuçları çıkmadanmı göndereyim sonuçları mehmetcik vakfına yoksa hastane sonuçlarından sonramı göndereyim....

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastane sonuclarını aldıkdan sonra senın son tedavı oldugun epıkırız raporlarınıda ısterler askerlık terhıs belgenıde sun yanlız 90 gunun sonunda sana askerlıge elverıslı degıldır raporu verıldımı senın askerıye dava acma hakkın var bırde 2000 yılında asker olanlar memetcık sıgortasından sıgortalı oldular senın oradanda tazmınat alma hakkın var orayı da arastır artık 2000 sensınden sonra asker olan mehmetcık sıgortalı oluyor

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

90gün havadeyilşimi aldık tansonra bidahadagitmedim.. askerlik sürem bittiği için.. zaten o yüzden normaltehris belgem var 2000in beşinci ayında gitmiştim 2001in 7inci ayındada gelmişdim 1ay ohalimiz bir ayda izin kullanmamıştım böylelikle tam 18ay bitirmiş oldum sigorta kapsamına giriyo ozaman galiba

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mercan sen gırıyorsun ben bır tanıdıgım ıcın ankaraya gıttım nısan ayında memetcık sıgortasına 2000 yılındakı askerlırı sıgorta kapmasmına almıslar terhıs oldugun ıcın sıkıntı var ama senın askerıye dava acma hakkın var gorunuyor memetcık vakfı senın epıkırız raporlarını ınceleyecekdır bırde askerde olduguna ıspatlarsan sorun olucagına sanmam sen askerdeyken hastanedıkı raporlarına sun memetcık vakfına

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama ben mehmetcik vakfına başvurdum telefonla durumu anlattım orası bana seni enyakın hastaneye sevkedecekdeyip sonuçlarını buraya gönderirsin diye bilgi almıştım öyle yapsam daha doğru olmazmı daha ben kendimi sevk yaptırmadım ramazanda oruçlu çekilmez hastane işleri oyüzden bayramndansonra sevk ettirmeyidüşünüyorum acaba ben yinede buradaki raporlarımla askerdeki raporlarımı mehmetcik fakfına göndersem yeterlimi:?

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardes zaten bende sana soyledım nasıl olucagını memetcık vakfıda demıs bayram gırıyor zaten sen sevk al raporunuda al eskı askerdekı raporlarınada al evraklarına gondermek yerıne elden gorunmenı tavsıye ederım postayla gec ulasır ayrı ayrı yap evraklarını memetcık vakfınada lazım olacak senın ıcın herseyden ote askerdekı hastalıgının olması sen tazmınat alır aylıga baglanırsın bırde emeklı sandıgın sgk ıle ılgılı bır kurumu var oradanda maasa baglanma sansın cok

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geçenlerde askerlik şubeme gittim ve beniaskerlik şubem koceli gölcük askeri hastanesine sevk etti. sonuçolarak oradaki doktor kapalı zarfı açtı şubeden aldığım zarfı ve benden ilaç raporlarımı sivildiki raporlarımın aslını birde epikriz raporlarını alıp tekrar gelmemi istediler ilaçraporlarım ve raporlarımın aslı kolay ama epikriz raporunu nerden alıcam onu bilmiyorum askerlik şubeme sordum biz senin dosyanı ima ettik diyolar benim ne yapmam gerekiyo raporlarımın fotokobisinide götürdüm ama sadece işiyokuşa sürmek içinde pek ilgilenmediler bile

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12