Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar ben askerlige elverisli degildir ön raporumu subeye verdim ,ama asil raporun gelmesi 6ay sürermis
    bana bunu askeri subede sivil memur söylemisti , ama sonra sube baskani binbasinada sorayim dedim binbasida 3ay sürer dedi asil raporun gelmesi
    ve senin adresine yoliyacagis dedi ,ama sizin eleman 6 ay sürer dedi dedim tamam o 6 aya kadar sürebilir demistir dedi
    ama bu sene artik asil raporlar cabuk geliyor bize dedi önceden 6ayi bile gecebiliyordu dedi ,

aceba diyorum icinizde bu sene askeriye hastahaneden askerlige elverisli degildir raporu alan varsa size asil raporun gelmesi kac ay sürdügünü, bana buraya cevap olarak yazabilirmisinis ,yazanada simdiden tesekür ederim

ama tek busene alanlar cevap verse iyi olur cünkü bu sene asil raporlarin gelmesi cok sürmüyormus ya, ondan, bakim hem dogrumu diye
    bir soru daha sormak istiyorum
    bu ön rapor nedemek asil rapor nedemek ikisi de ayni rapor degilmi
    tesekürler

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Ertan sen yat rahatına bak ben 1999 da ankaradan aldım 15 günde geldi rapor gelir raporun asıl rapor dediğide normal devlet hastanesinden aldığımız sağlık kurulu raporları gibi rahatsızlıklarımızın yazdığı açıklamalı bir rapor işte fark yok ...

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kafanı takma ben ön raporu hiç götürmedim 20 sene geçti kimseden de ses çıkmadı : : takma kafana o kadar

Üye
    atatetik Avatarı

Gerçek Adı
    atılgan erçetin
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kide daha gelmedi 6 aydan fazla oldu hiç kafana takma gelmezse şubeye git sana iş için ve muaflık için yazı verirler.

Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekür ederim arkadaslar ,iste insan ister istemes kafaya takiyor cünkü subede sivil memur asil raporun onaylaninca gelecek dediler ya
    onunicin biran onaylanip gelsin diye bakiyorum ,cünkü askeri hastane den rapor alanlar bilir nekadar zor ve cileler cektigimizi o raporu alma icin mesela ben 4 hafta sürdü benim heyete girinceye kadar oraya buraya üctane askeri hastaneye süründürdüler su tetkik lazim ama su hastaneye gidcen tetkik yaptirip sonucunu alcan bize vercen geri gelcen ,yapiyorum heyete gircegim hastaneye geri geliyorum simdide bu tetkik lazim bunuda öbür hastane yapiyor bizde o alet yok ,tamam onuda halediyorsun tam biti herhalde derken yine bir tetkik istiyorlar onuda haletim oh be yarin heyet günü yarin kesin girerim derken buseferde heyet fisinde yazan bütün ciktigin doktorlara isletmen lazim hooppaaaa yine üctane hastaneye tek tek heyet fisini isletmeye gidim ve en sonunda heyete girdik ama birde bana sorun o heyete girmeyi, birdaha allah göstermesin
    askerlik yapmis kadar oldum orda oraya sürün buraya sürün ve hemen bitisn diye taxi tutuyordum inanirmisinis 450 lira birtek taxi icin para harcamisim öbürleri haric ,
    onun icin insan korkuyor ya onaylanmasa birsey eksikse yine askeri hastane derlerse diye heyeten askerlige elvirisli degildir ön raporu aldik subeye verdik ama sube de asil raporun onaylandikdan sonra gelecek deyince yine hemen kafaya takmaya basladim yine askeri hastahaneye yolarsalar diye cünkü birdaha yine oralarda 1 ay sürünmek istemiyorum o yüzden biras kafaya taktim
    bu arada bugun subeye gitim sirf denemek icin , dedim bana askerlikle ilisgim kesildigine hahil belge lazim dedim sorun cikartmadan belgeyi verdiler
    belgede söyle yaiyor ,asagidaki acik kimligi olan kisinin askerlikle bir problemi yoktur askerlik iliskisi kesilmesi muhaviyetir askerlige elverisli degildir yaziyor ,hani bagzi arkadaslar soruyor orda hastaligimizin kodlarida yaziyormu diye yazmiyor arkadaslar ,benim kinde yazmiyor kimseninkinde de yazmas herhalde ,subede sivil memurada sordum bunu önceden yaziliyormus ama artik yasak gelmis yazilmiyormus ,ancak devlet isine girdiysenis orasi da msb ye yazi gönderirse ben bu vatandasin neden muhafiyet aldigini bilmek istiyorum diye msb gerekli görürse ancak ozaman hastaligin kodunu söylüyormus ,benimki zaten beli ben dayaklarla geziyorum gözle görübde anlaya bilirler ama bagzi kisilerde ic hastaliklari varya hepatit gibi escinsel gibiler bu kisiler belgede hastalik codunu görükmesini istemiyorlar ya onlar icin de iyi olmus bence bu cod yazmamasi ,insan haklarina aykirigibi geliyordu bana
    birde su raparum onaylanip gelse kafam cok rahatliycak
    vay be bayada yazmisim haaaa

Üye
    muscle museum Avatarı

Son Giriş
    07.07-2013
    Saat
    12:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun.

Ben bugün aldım ön raporu; sivil memur "asıl rapor 2-3 ay sonra adresine gelir, gelmezse kayıtlı olduğu şubeye git" dedi.

Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanada gecmis olsun ,hadi beraber bekliyelim asil raporlari kiminki önce gelirse haber verelim burda,yukardaki arkadasin 6 ay gecmis gelmemis aceba onunki dedigngibi belkide kötügü oldugu subede dir
    öyleyse tel actinmi yoluyorlarmis adrsine gitmene gerek yok memleketine

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Ben 3 sefer ankara gata ya yollandım. sonra heyetten elverişli değildir raporu aldım. asıl rapor 6 ay sonra çıkar olurda asker evınze gelir sorarsa şu heyet raporunu( sanırım sizin ün rapor dediğinz rapor olmalı) gösterirsin dediler. 6 aydan fazla zaman geçti şubeye yakın bi yere işim çıktı bi uğrayım dedım çıkmıştır belki edım. çıkmıştı evt aldım bence sizde dert etmeyın alsanızda almasanızda fark eden bişey yok. bir yıl bekleyın bi gün şube gidip alırsınız.

Üye
    emrah_spr Avatarı

Son Giriş
    22.03-2012
    Saat
    16:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende askerliğe elverişli degildir raporu aldım 02 mayıs 2011'de hala asıl onaylı rapor gelicek bekliyoruz bakalım

Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet baslikda yazdigim gibi,ön rapor heyeten veriliyor ,subeye veriyorus,ama bu asil rapor yine heyete girdigimis hastanedemi hazirlanip msb ye gönderiliyor
    ve niye okadar cok yani 6 aya kadar gelmesi sürüyor ,okadar zormu bu asil raporu hazirlamak ,
    merak etimde

Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaslar kati raporum yani onayli asil raporum gecen hafta geldi ,tam 8 ay sürdü

Üye
    gokhangokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan KARAGÖZ
    Son Giriş
    07.05-2015
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bana da düz tabanlıktan verildi bu rapor acaba neden gelmedi hala kati rapor tekrardan cağarıcaklar mı bilginiz var mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Yazının gelmesi 3-4 ayı bulaibliyor. Evrağı kalumbağanın sırtına koyuyorlar, artık ne zaman varırsa...

Üye
    gokhangokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan KARAGÖZ
    Son Giriş
    07.05-2015
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yalnız benim kati rapor gelmedı 8 ayı geçti acaba sıkıntı mı çıktı ki arkadaşlar?

Üye
    lazim Avatarı

Son Giriş
    07.06-2014
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Askerim F29*organik*olmayan*psikoz?*tanisiyla toplam 6 ay 15 gün hava degisimi verdiler eylul 2014 te.biticek hava degisimi sonunda elverissiz raporu verirler mi?6 ayinin 3 ayini ankara gata 3 ayini istanbul gata verdi.birlige dönüp 45 günüm kaldi diorum göndermiolar.sizce çürük mü vercekler bole.bi prosedur mu var

Sayfa 1 / 2 12 SonSon