Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pantelis Avatarı

Son Giriş
    25.01-2011
    Saat
    12:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    değerli üye kalem;sanırım sitede böyle bir özellik var ve teşekkürler olarak gösteriyor...ama ayrıntılara takılmamakta fayda var....önemli olan yazdığım şeylerin özü ve karşımdakine bir nebze olsun yardımcı olmam....haklısın dikkat etmekte fayda var,ben kendi adıma özür dilerim türk dil kurumundan ve sizin gibi ayrıntılarla ilgilenenlerden...

djgoldie raporlarına baktım,benimkilerle arasında belirlgin bir benzerlik var...şimdi ikimizde abr testinde 100 db'e kulağın yanıt vermemesini bekleyeceğiz....hayırlısı olsun inşallah....

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    22:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Pantelis ben bu pazartesi giricem abr testine sabah 8 de sen ne zaman giricen ya bide gercek var bu testte vermiyorsa orda niye versinki 100 ds de yani ben kucukken cektirmistim doktor sag kulagin beyne giden sinir damarlari olmus demisti caresi yok benim sag tarafin yani saniyorumki sag kulak sonycu degismez valla doktor abr dede bu sonuc cikarsa muaf olursun dedi bekliyoruz heycanla

Üye
    pantelis Avatarı

Son Giriş
    25.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben çarşamba günü gireceğim saat 8,30da...bende birkaç yerden araştırdım...eğer beyine giden sinirlerin ölüyse cevap alınamaz..ama çeşitli yaptığım araştırmalar sonucu odyo testinde 110-120 db işitme kaybı çıkan hastalarda cevap alınabiliyo...yani odyo testi öznel bir test olduğundan abr ile uyum gösteremeyebiliyo...umarım sonuç istediğimiz gibi en önemlisi hakkımızda hayırlı olanı olsun inşallah

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla pantelis ben sonucu çok merak ediyorum o yüzden şimdi bakırköyde bulunan ENT kulak burun boğaz merkezinden bir bera filmi talebi yapıyorum ancak muayene olduğum medicana hastanesinden istek formu gönderilmesi gerekliymiş onu göndertmeye çalışıyorum

yarın yaptırıcam valla eğer askeri hastanede değişik çıkarsa bunu göstericem valla

bu arada bilgi olmasıamacı ile yazıyorum bera filmi 320 tl dendi uymak lazım ama ben uyuyamam onun için anestezi yapılacakmış oda ayrı para 100 tl dışarıdan doktor gelip yapıyor ve uyanana kadar yanınızda kalıyormuş Allahtan özel sağlık sigortam var ne kadara çıkacağınıda 30 dakika sonra öğrenicem sonucu çok merak ediyorum ne yalan söliyim yaptırıcam yani

Üye
    pantelis Avatarı

Son Giriş
    25.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

djgoldie,sana fikrimi söylemek isterim...
    bende sabırsızım ve bende bera testi yaptırmak istiyorum ama yaptırmamanı tavsiye ederim...nedenine gelince;
    pazartesi zaten teste gireceksin eğer olumsuz çıkarsa zaten itiraz edersin bu bir
    yarın anestezi alacaksın ve pazarteside anestezi alırzsan bu sağlık için iyi olamayabilir araştır derim bu iki...
    tutki yarın bera çektirdin ve sonuç 100 db yanıt alınamadı çıktı,pazartesi askeri hastanede yapılan bera testindede sonuç 100 db yanıt alındı çıktı;sen bırak yarınki bera testinin sonucunu onun gibi 10 tane bera testi sonucu göstersen bi işe yaramaz...sadece itiraz edebilirsin...
    iyi düşün derim arkadaşım...eğer odyoda duyup duymama numarası yapmadıysan zaten sonuç negatif olur....
    kal sağlıcakla inşallah....

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaslar dananin kuyrugu ya kopacak yada yerinde kalacak su an askeri hastanedeyim ve abr odasinin yaninda bekliyorum bakalim ne olucak ellerim titriyo heycandan valla bayilicam ya

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadslar bir saat misil misil uyudujtan sonra raporlarimda sag kulak testi 100 db de sonuc alinsmadi sol kulak icin 50 db sonuc alindi yaziyor sizce muuuafffmiyimmmm ? Hala narkozun etkisindeyim

Arkadaslar bilenler acil cvp yazarlarsa sevinirim elimdeki abr test sonucu sag kulak 100 db de yanit alinamadi sol kulak 50 db de yanit alindi yaziyor sonuc nedir sizce

Üye
    pantelis Avatarı

Son Giriş
    25.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlısı olsun arkadaşım.sanırım askerlik yapmayacaksın.bende çarşamba günü gircem abr testine.anlatabilirmisin,nasıl oluyo?

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İğne yapıp uyutuyorlar arkadaş. Gerisini hatırlamıyorsun, seni dinlenme odasına götürüyorlar ayılana kadar bekliyorsun.

Üye
    pantelis Avatarı

Son Giriş
    25.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iğne yapıp uyutuyorlarsa neden gece uyumadan gel dediler bana...iğne dediğin narkozmu?birde ne kadar sürüyo bu işlem...bir yakınımı götüreyimmi yanımda?

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen mavimsiyesil arkadaşımızın anlattığı gibi oluyor

Alıyorlar seni ilk önce damarına yol açıyorlar anesteziyi yapmak için bekliyorsun çağırıyor sonra doktor eline kir sökücü alıyor kulak arkalarını ve anlını güzelce keseler gibi siliyor acıtıyor adiler

sonra iki kulak arkana ve anlına elektrot bağlayıp bantlıyor sonra hemşire geliyor damara açıkan yere şırıngayla anesteziyi takıveriyor ve azcık bastığında bile hemen başlıyor beyniniz dönmeye kapat gözlerini dedi duyuyorum ama aha buda uyudu dedi açtım gözlerimi yoo uyumadım ama şimdi iyi geceler dedim sonrasını hatırlamıyorum zaten

en son hatırladığım hasta bakıcının askerlerin yattığı koğuş tarzı yatakhaneye götürüp yatırdığı isteksiz olarak ayaklanmaya çalışıyorsunuz ama yıkılıyorsunuz biraz yatıp kalkıyorsunuz

Ben şimdi herşeyimi onaylattım ve heyet için yarın onaylattığım evraklarımı doktora vericem heyet pazartesi çarşamba ve cuma toplanıyormuş bakalım sanırım çarşamba girerim ama korkuyorum umarım sağlam diyip göndermezler..

ABR testimde sağ kulak yapılan ABR testinde 100 db de yanıt alınamadı yazıyor Sol kulak için 50 db de yanıt alındı yazıyor bu veriler ile sizlere sormak istiyorum muaf olurmuyum arkadaşlar

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla kendim yaziyorum okuyorum kendim cvp veriyorum ama neyse boyle bir doneme giren arkadaslarimiza bilgi olmasi amaciyla her adimi paylasmaya dvm edicem

Simdi gumussuyune gittim ve heyet icin evraklarimi verdim cuma gunu heyet icin cagrildim bu arada bu belirsizlik insani strese sokuyor valla ya sonuc ne olucak merak ediyorum bu yakin tarihlerde kulakla ilgili muafiyet alan kimse yokmu forumda acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Güncel bilgiler için teşekkürler djgoldie. Dilerim sonuç olumlu olur senin için...

Not: Emin ol zaman içinde binlerce kişi okuyup bu yazdıkların sayesinde işlerini kolayca halledebilecek. Suya yazıyormuş gibi düşünme...

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaslar su an itibari ile dileklerim kabul oldu ve askerlikten muaf oldum

kbb nin karar bolumunde 19/b/3 e gore barista askerlige elverisli degildir savasta elverislidir yazmislar
    simdi kurul odasina verdim saat bir bucukta burda ol dediler sanirim islemi tamamlayip evragimi vericekler galiba

sonucta karar bolumunde yazdiklrim yaziyor

Üye
    djgoldıe Avatarı

Son Giriş
    26.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rabbim herkesin gonlune gore versin insallah ben basindan beri yazdigim kulak rahatsizligimdan dolayi askerlikten muaf oldum bugun heyete girdik hepsi bastilar imza ve kaselerini goturdum askerlik subeme olay bitti rahatladim valla

İnanin onunuzde hic bir engel kalmiyor rahatliyorsunuz artik planlarimu gerceklestirebilirim

Bu konuda yardima danismaya ihtiyaci olan arkadaslarima kendi yasadiklarim cercevesinde yardimci olup yol gosterebilirim

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon