Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erzurumlı Avatarı

Gerçek Adı
    yasin arslan
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bakın arkadaşlar ben daha 2 hafta önce gata da heyete girdim muaf oldum benim sağ kulak hiç duymuyordu 100 db di sonuç yanımda bir arkaedaş vardı onunda sağ 50 sol 65 db di ona da muaf verdiler ben bile şaşırdım. TAHACAN sen yüzde yüz muaf olursun bundan sonra ki planlarına başlayabilrsin zaten gatada işlemin pek sürmüyor kararı verip gönderiyorlar seni öyle heyecanlanamana falan gerek yok sana sor falan sormuyorlar sen heyete giriyorsun zaten karar belli oluyo o ana kadar heyette sadece askerlik yapacaksın ya da yapmayacaksın diyorlar hepsi ve dediğim gibi sen yüzde yüz muafsın.

Üye
    edmon dante Avatarı

Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

benim çocukluğumdan beri sağ kulağım yok denecek kadar az duyuyor. kasımda askere gittim revire yönlendirdiler oradan da etimesgut hastanesine test için yolladılar. acemiliğim yeni bitti şimdi usta birliğimdeyim.
    etimesgutta odyometri testine girdim sağ kulak hava : 100+ kemik 67 sol kulak hava: 15 kemik 10 çıktı.
    perşembe günü ABR testine gircem. 8 fotoğraf nufus cüzdanı fotokobisi sevk kağıdı istediler benden.

sizce askerlikten bu durumda muaf olunur mu . herkes ayrı birşey söylyor bu konuya hakim olan arkadaşlar varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler.

Üye
    erzurumlı Avatarı

Gerçek Adı
    yasin arslan
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeş senin normalde bile askere alınmaman lazım ama nasıl olmuşlarsa almışlar garip ama şimdi muaf ıolursun eğer ki abr testinde de aynı sonuçlar çıkarsa ya da bırbırıne yakın kesin muaf olursun bundan emin ol.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123