Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erhankucuk Avatarı

Son Giriş
    06.10-2012
    Saat
    15:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese iyi günler benim odyo sonuçlarım
    saf ses ortalaması
    sağ kulak ----hava :94 db kemik:69 db
    sol kulak------ hava 25 db kemik 22 db

haziranda tecilim bitiyor bana bu sonuçlarla askerliğe elverişli değildir raporu verirler mi ve izlemem yol nedir
    yönlendiri seniz çok sevinirim
    bu arada yedek subay adayıyım ...

Hepinize teşekkürler

Üye
    omer19 Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sol kulak 40 desibel ve üzeri olsaydı %100 "Askerliğe elverişli değildir" raporu verirlerdi.Kesinlikle raporun verilmeme durumu olmazdı.Benim devlet hastanesinde her iki kulak (bilateral) 68 desibel çıkmıştı.Askerdeyken Eskişehir Askeri Hastanesinde sol kulak 53 dB, sağ kulak 58 dB çıktı.ve bana "Askerliğe elverişli değildir" raporu verildi.Sizin sol kulak 25 dB.Bu sebepten kesin birşey söyleyemem.Ancak sağ kulağınız benim ölçülerimden yüksek.88 dB ileri derece kategorisinde.Hatta çok ileri kategorisinin eşiğinde.Bu sebepten size büyük ihtimal rapor verilebileceğini söyleyebilirim.

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok karışık bir konu !
    kafanı karıştırmak istemem ama , askerlik tarihim belli dediğine göre sülüsünü almışsın demekki( kesin askersin o tarihten itibaren ).
    benim bildiğim acemi birliğine gidince, ordaki yapılan muayenede hastaneye sevk istemen yönünde, sülüs tarıhınde teslım olmazsan bakaya kaçak düşersin. git birliğine ordan işlemlerini yap.

Üye
    caner85 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2011
    Saat
    14:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eğer sülüsünü almamışsan ki bence almamış olduğunu tahmin ediyorum, hastaneye sevk isteyebilirsin, benimde son yoklama kağıdımda sevk tarihi 30/11/2010 yazıyor ama gittim hastalığımı anlattım(tip 1 diabet) ve temmuzda gel askeri hasteneye sevkini yapalım dediler.. Böle bir şansın var yani.. Ama sülüsünü almış olduğun halde böle bir şansın var mı bilmiyorum..