Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kayseri'den GATA'ya sevkim yapıldı. Ben zaten %57 özürlü kas hastasıyım gidip gelmekte çok zorlanacağım yanımda refakatçıyada ihtiyacım var. Ancak Askeri hastane sadece bana tren bileti veriyor. Bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ben acemi birliğim için izmirden antalyaya gidecektim,o zaman bile bana tren bileti parası vermişlerdi ben kendilerine izmirden antalyaya tren yok ki dediğimde,o sizin sorununuz biz sadece tren parası verebiliriz demişlerdi,yani anlayacağınız askeri prosödürde sanırım sadece tren bileti parası veriyorlar

Üye
    umut38 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tren biletinin parasını bile vermiyolar sadece bir kağıt veriyolar onunla gidip bileti alıyosun. Doktor sevki yapıyor nasıl gidersen git gerisini hiç düşünmüyorlar. Sadece tren biletiyle olup bitecek bir işmiş gibi sanki. Benim Gataya gidebilmem için yanımda refakatçı olması lazım zaten kas hastasıyım otobüse dolmuşa binemiyorum önümde bir sürü engel var. Devletin verdiği hastalık raporlarınada inanmıyorlar illa Askeri Hastaneden olacakmış.Çok zor işler hayırlısı ile şu işlemlerimi bitirip kurtulurum inş.