Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YagmurduasI Avatarı

Son Giriş
    21.01-2008
    Saat
    14:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba. ben askerden hepatit b gerekçesi ile savaşta askerlik yapar barışta yapamaz diye rapor aldım. "Çürük Raporu" Sağlık kurulu raporum elime geçmedi. Bugünlerde gelmesi lazım. Benim sorum elime geçecek olan bu raporu tekrar karaciğer Biopsisi olmadan yüzdeye çevittirebilirmiyim.. ve rapor %40 geçtiği taktirde özürlüler yasasından yararlanabilirmiyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    938
    Verilen Beğeniler
    1.231

Denemekte fayda var, ama zannetmiyorum ki o rapor iş yaşamınızda bir işe yarasın. Prosedür, vergi indirimi için defterdarlığa müracaat etmenizi ve oranın sevk ettiği hastaneden yeni bir rapor almanızı gerektiriyor. Hastanede biyopsi yapmayıp varolan raporunuzun/tetkiklerinizin yeterli sayılması zor gibime geliyor. Yani bu ülkede işler o kadar iyi gitmez diye düşünüyorum! İlla bir yerden uğraştırırlar...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Askerlikten muafiyet raporunu iş yaşamında kullanamazsın.Eğer bir işe girmek istiyorsan İŞ-KUR il müdürlüğüne başvuracaksın.Seni Hastahaneye sevk edecekler.Sağlık Kurulunun sana verdiği özür grubuna işlere başvuracaksın.özürlü maaşına gelince vergi dairesine başvuracaksın.