Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxyyy06 Avatarı

Son Giriş
    08.04-2010
    Saat
    00:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    peki bi belge verıyolar mı hastaneye yatışta nasıl dıyım memurum kuruma belge vermemız gerekıyo hastaneye yatış için bırde telefon kullanıyozmu aıleyle nasıl görüşcez

Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    09:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxyyy06;
    hastaneden içeri girişte telefonları alıyorlar telefon yasak ama sokan gördüm ben fazla göze batmak istemediğim için hiç denemedim bile içeride kartlı telefonlar var iletişimi onlarlada kurabilirsin

ben senelik izinimi kullandım yattığım surede ama yatarkende çıkıştada askerlik durumu dısında bir belge vermediler

Üye
    xxxyyy06 Avatarı

Son Giriş
    08.04-2010
    Saat
    00:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benım senelik izinde yok ne yapcam onuda bılmıyom ortalama en fazla kaç gun yatırıyolar bılıyormusun dıyabet için sen nerde çalışıyorsun

bende rapor aldım askerıyeden bana dırek muaf verdıler neden acaba bırde askerlık şubesıne evragı göndereceklerın dedıler bana da bı belge verdıler sanırım raporun aslı sonra gönderılecekmış bılgısı olan varsa yardımcı olur mu dıyabetden ılk kez yattım

Üye
    rafeta Avatarı

Son Giriş
    12.01-2016
    Saat
    01:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar öncelikle.
    Herkeze tekrar tekrar geçmiş olsun
    Size sormak istedigim bir konu var benım gibi olanlarda vardır elbet.
    Ben Şeker hastasıyım ve daha cok yenıyım 6 aylık kadar ve suan 2010nun 10nuncu aynına kadar tecilim var. inüsilin olarakta :
    Sabah : 5
    Öglen : 5
    Akşam : 5
    Gece : 15
    Vuruyorum ve şimdide bu askerlik için son durumum ne olucak onu merak ediyorum tecil olacaksa biran önce tecil ettirip egitim hayatıma yurt dısında devam ettırmek ıstıyorum bunun için askeriden "Askerlik durumu muafttır" alma şansım varmıdır.??

Çünkü sonuçta bu vatanı görevimiz er veya geç yapmamız lazım yapamayacaksamda gercekten üzülürüm ama sonucta sağlık bu şakaya gelmez bircok seyı kaybedebilirz vatanımızada askerlik yaparak vatanı görevimizi tamamlamış olmuyor esas görev vatanımız için işimizi dürüst ve dogru yapmaktır mantıgındayım ben..

Şimdiden cevap verecek arkadaslara tesekkur ederım..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Şurada arkadaş detaylı şekilde yazmış: http://www.engelliler.biz/forum/aske...dar-surer.html
    Günde 4 kez insülin iğnesi olan kişi bence askerlikten muaf olur. Askerlik şubesine gidip askeri hastaneye sevk almalı ve tetkikler sonucunda muafiyet belgesi almalısınız...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tahtagurusu Avatarı

Son Giriş
    18.12-2014
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sugaremro merhaba,
    ben de tip 1 diyabetliyim ve maalesef ben askerlikle ilgili işlemlerimi yaptığım dönemde doktorların istediği şekilde ölçümlerim takibim yapıldığı halde 1 sene erteleme alarak, ertesi sene muafiyet aldım. ki benim gittiğim dönemde tip1 olan ve 3. kez erteleme alan bir kişiyle karşılaşmadım da değil...
    yani herkese aynı şekilde rapor verilmiyor. gittiğin hastanedeki doktorlara ve senin o zaman çıkan değerlerine göre hareket ediliyor ve tamamen doktorların insiyatifine bağlı oluyorsun....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bilgilendirme için teşekkürler tahtagurusu.

Diabet olup yakın zamanda askerlik işlemi yapan arkadaşlardan deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    free Avatarı

Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1997 samsun askeri hastanesıne gıtmıştımben orda endokrın dr ızınlı olduğu ıcın ankara gataya sevk ettıler orada 14 gun yatmıştım gatada yattığım sure tam bır işkenceydı resmen hastalığım bellı ama yıne tahlıl kontrol muyanesı falan fılan derken 14 boşu boşuna gözlem altında kalmıştım ozamanlarda 2 defa 3 defa gelenler vardı hem tıp 1 hemde tıp 2 hastaları 2 sene 3 senedir gelenler vardı. dr 1 sefer heyete gırdığımde dosyayı elıne aldı baktı baktı manalı manalı sekreter burada hata yapmış bunu düzelt gel dedı neydı hatalı olan dıye kırmızı kalemle çizdım dedı bı baktımkı işaretlı yere sadece hata nokta koymamış ve virgülde hata yapmış ınana bılıyormusunuz bu ne buyuk hata dedım kendı kendıme öylece bır perşembe daha beklemeye başladık ıkıncı heyet gununde tekrar dosyayla gıttık aynı işler uğraştıkdan sonra bu seferde buraya vırgulu koymamış burayada ve yazması gerekıyordu kımmış bu sekreter söyleyınbana azarını yedıkden sonra benı azarlayarak dışarı çıkarttı bu işlemler sadece bana yapılmamıştı belırteyım benım gıbı orada yatan dığer bı kaç arkadaşa yapmıştı. ve sonradan öğrendığıme göre o dr emeklı olacakmış tek sıkıntısı oymuş o yuzden böle yapıyormuş bı baktıkkı bıze gelen bılgıde malulen emkelı oldunuz dedıler koşa koşa belgelerımız alıp terhız olmuştuk bızımraporları onayladıkdan sonra emkelı olmuş dr

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12