TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onur9393 Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    16.01-2022
    Saat
    06:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 24 saat holter takıldı 144/97 çıktı ortalama bana kardiyoloji yüksek tansiyon nedeniyle 1 yıl 42c erteleme kararı verdi ocağın sonunda heyet kuruluna gireceğim sormak istediğim Kurul bu kararı iptal edermi 2 onaylarsa bu askerlik durum belgesinde öğrencilikte olduğu gibi tecillimi görünecek kurumlara başvuramıyorum askerlik ilişi olmamak ertelenmiş olmak şartları var tecil bitti aralıkta en yakın askerlik şubesine başvurun diyor bu yüzden çıkan ilanlara başvuramıyorum askerlik belgesi uygun değil diye.
    Konu onur9393 tarafından değiştirilmiştir (10.01-2022 Saat 18:30 ).

Üye
    eskiyim ben Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Tecilli görünecek, zaten ertelenme durumu askerlik durum belgenizde yazar. Sorun zaten ertelenme sebebinin yazılması, işveren bunu sıkıntı edebilir. Sürece itiraz ettiyseniz tekrar değerlendirilirsiniz.

Üye
    onur9393 Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    16.01-2022
    Saat
    06:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok hocam polis askerlik gibi kurumlara başvurmayacağım kamu ilanlarına başvuruyorum sağlık yönetmeliği olmayan ayrıca zaten iş yapmama engel bir durum yok bende şok oldum zaten tansiyon nasıl çıktı 40 derece sıcakta beachlerde çalışan biriyim ben kamuda başvuruda askerlik durum belgesi istiyorda ilişiği olmamak diye yapmış olmak ertelimiş olmak muaf olmak şartı varya ondan sordum merak ettiğim buydu teşekkür ederim.