TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eyuboo Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Abi heyete girdim bugün 1 ay hava değişimi verdiler tekrar kontrole gelecek miyim diye sorduğumda hayır birliğine teslim olacaksın dediler. ben bu psikoloji ile askere geri dönmek istemiyorum hava değişimi kağıdı ile askerlik şubesine gidip başka hastaneye gidemez miyim ? veya gidip tekrar hastaneye yatış yaparsam ne olur ?

@OğuzHan112

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.901
    Verilen Beğeniler
    1.546

Hayır karar verilmiş,
    Hava değişimi sonrası birliğine gidiyorsun, orda birlik amirleri görüşü ile birlikte hastaneye sevk alırsın, artık oradan devam edeceksin ,

Muaf olma işlemleri birliğinden daha kolay olur,prosedür gereği hekimler bunu uygun görüyor, yani birliğine yönlendiriyorlar.sivilden muafiyet biraz zor...

2 kez hava değişimi sonrası 3. de muaf tutuluyor, sabırlı ol @eyuboo

Sağlıcakla...

Üye
    eyuboo Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OğuzHan112

Abi ben tekrar hastaneye yatmayı düşünüyorum. peki hastaneye yatarsam durumum ne olur ?

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.901
    Verilen Beğeniler
    1.546

Artık yorum yapamam, bu kadar yeterli.

Forum kurallarını ihlal edemem,siz nasıl isterseniz öyle yapın. Ben yorum yapamam daha,sıkıntıya girerim...

Üye
    eyuboo Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 1 Eylül'de rahatsızlığım nedeniyle izne geldim. sırtımda doğuştan kanat skapula hastalığı var. ortopedi ve psikiyatriye sevk aldım. ortopedi beni nörolojiye sevk etti. nöroloji de başka bir hastaneye sevk etti zamanım olmadığı için gitmedim. sonra psikiyatriye çıktım psikiyatri bana 1 ay hava değişimi verdi. bende hazır elimde zaman varken ortopediye tekrar kayıt açtırdım. bugün hastaneye gittim. ortopedi doktoru beni fizik tedaviye sevk etti. fizik tedavi doktoru da seni bu halde askere almamaları lazımdı deyip nörolojiye sevk etti. nöroloji doktoru bugün yoktu. bende hazır hastaneye gelmişken heyete uğradım. orada bir yetkiliye durumu anlattım. yetkili bana sen neden kafana göre iş yapıyorsun biz sana hava değişimi verdik. sen daha önce ortopedi işlemin bitti. niye tekrar muayene oluyorsun dedi. bende durumu anlattım. boşuna muayene oluyorsun biz seni bir daha heyete sokmayız dedi. bende geçen hava değişimi kağıdımla askerlik şubesine gittim tekrar sevk almak için şube hava değişimi bitimine kala gel biz seni hastaneye sevk edeceğiz dedi. bu durumu da anlattım. bana öyle şey olmaz dedi. biz hava değişimi kararına " birliğine teslim olabilir " kararı verdik dedi. şubeyi arayıp konuşacağız dedi. eğer ararlarsa şube tekrar hastaneye sevk vermekten vazgeçer mi ? ve yarın nörolojiye çıkacağım. nöroloji elverişli değildir verirse ne olacak ? durumum çok kötü lütfen yardım edin eğer firar edersem mahkemeye çıkıp mahkeme kararıyla hastaneye sevk alamaz mıyım ? veya gidip psikiyatri kliniğinde yatış yaparsam muaf ederler mi ?

Üye
    eyuboo Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1 Eylül'de izine geldim Hakkaride askerim psikolojik travmalar geçirdim. arkadaşlarım Faaliyetle karakola giden araçla mayına bastılar takla attılar. ben o sıra hastanedeydim. hastane de olmasam bende o aracın içinde olacaktım. bir kaç gün sonra da dağlıcaya giden bi arkadaşımın araçlarına saldırı oldu. her gün bizim karakola saldırı oluyor. her gün bir olay oluyor. Korkuyorum artık öleceğim diye helikopter geçtiği zaman felan psikolojim bozuluyor. sürekli halüsinasyon görüyorum geceleri bağırarak uyanıyorum başımda annem bekliyor bazen. artık sokakta yürürken bile korkuyorum her an bir şey olacakmış gibi hissediyorum. geçen günde birlikten bir arkadaşım intihar etti kafasına sıktı. eğer ben bir daha oraya dönersem kafama sıkarım. Bu yaşananları psikiyatriye anlatmadım 1 ay hava degişimi almıştım tekrar sevk aldım bu sefer her seyi anlatacağım.

@OğuzHan112 @OturanBoğa

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12