TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tesekkurler Avatarı

Son Giriş
    04.06-2020
    Saat
    01:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3 sene önce usta birliğinde askerliğimin sürdüğü sırada psikyatrik nedenlerle muafiyet almıştım. Heyetten çıktıktan sonra birliğim beklememe gerek olmadığını eve dönebileceğimi belirtip bir belge ya da söz konusu raporu vermeden gönderdiler.

Şimdi raporun kayıp olduğunu ve tekrar en yakın şubeden sevk almamı ve tekrar rapor almamı söylüyorlar. merak ettiğim konu şu, önceki almış olduğum raporu talep etsem kabul olur mu ve ben bu raporu temin edip sunabilir miyim?

Sıra dışı bir durum farkındayım. Teşekkür ederim.

Üye
    Makiyato Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Stockholm
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    57

E devlette bu rapor görünmüyor mu? Bence bunu yapmaya hakları yok. Bide diyelim yeniden muayene oldunuz ve askerliğe elverişli raporu verildi. O zaman ne olacak?Bu ülkede olmaz olmaz deme olmaz olur.

Üye
    Tesekkurler Avatarı

Son Giriş
    04.06-2020
    Saat
    01:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maalesef E-devlette görünmüyor. Verebilirler de orası öyle gerçekten de. Acayip bir durumla karşı karşıya kaldık. Ki yaşamış olduğum septomları şu an yaşayacağım diye bir kaide de yok hali hazırda. Bakalım valla anlaşılan bir macera beni bekliyor. En azından almış olduğum hastaneye yazılı müracaat edip temin etmeye çalışayım.