TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    -Tekin- Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Şuan askerliğimi yedek subay olarak yapıyorum ve 2 ayımı doldururken kıta'ya çıkmadan psikiyatriden hava değişimi aldım ve eve geldiğimde 10 kiloya yakın kilo kaybım olduğunu farkettim. Normalde zaten "Kilo Alt sınırı" ile askere gitmiştim ancak şuan o sınırın neredeyse 5 kilo altındayım. Misal alttaki tablo'da 1.80 boy ile alt sınır 53 iken ben 48 kiloyum. Sürekli halsizlik, hantallık ve ayakta çok duramamak gibi sorunlarım da var.

Hava değişimi bitince düşük kilo'dan muaf olabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor?

askerlik boy kilo muafiyet - Askerdeyken kilo alt sınırının altına düştüm. Durumum ne olur?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.603
    Verilen Beğeniler
    3.069

@-Tekin-

Hastaneye sevk aldığında muhtemelen 1 ay istirahat vereceklerdir. Eve çıkıp kendini toparlar, birliğine dönersin. Eğer bir gelişme olmazsa 1 ay daha verirler. Zaten askerliğin de sonu yaklaşır heralde o arada... Çok zor değilse sık dişini ve bu süreçle bitir derim.

Üye
    -Tekin- Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa

Yedek subaylıkta askerlik 12 ay hocam ve şuan psikolojim de ilaç kullanmama rağmen iyi değil + iştah da olmayınca yavaş yavaş eriyip bitiyorum. Aslında herşey en başında iyiydi. Gönüllü geldik vs. ama psikoloji elvermedi ve birnevi herşeyi yadırgamaya başladım. Şimdi bu psikoloji ve beden sağlığı ile askerliğime devam edebileceğimi düşünmüyorum.