TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.139
    Verilen Beğeniler
    912

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @gkn6435
    Her zaman söylüyoruz,hava değişimi sürecinde tekrar hava değişimi için sivilden uğraşmayın diye.
    Hava değişimi bitiminde birliğine dönüp komutanlar seni sevk etselerdi şimdi muaftınız.
    Sabır diye bir şey yok.sizleri çok iyi anlıyorum,ancak sabretmek lazım.
    3.Hava değişiminde genelde muafiyet verilir.o yüzden söylemiş olabilir yoksa başka bir şey olmaz.
    Hem teslim olmamışsın,size nasıl yardımcı olalım?
    Diyeceklerimi söyleyip konuyu kapatıyorum.
    Birliğine döndüğünde birlik amirine git.o sana kıta işlevsellik formu yazsın.askerlik yapamaz şeklinde olursa muhtemel muaf olursunuz.
    3 kez hava değişimi almışsınız,daha fazla uzatılacağını sanmıyorum.siz biran önce birliğinize dönün.

Üye
    gkn6435 Avatarı

Son Giriş
    25.02-2020
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    Usak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OğuzHan112 Son Kez birsey Soracagim Memleketimde bulunan askerlik subesine gitmistim sevk aldim psikiyatriye gittim oraya anlattim Çürük almak istiyomusun dedi evet dedim disarda 15 dakika bekletti beni ve odasinda Cagirdi bana burdan veremem dedi askeriyeye gitmelisin filan dedi ve benim elime Kagit verdi kagitta soyle yaziyor ;
    Kisi 12/10/2019 Tarihinde basvurdu Uşak Banaz askerlik subesi baskanligindan getirdigi 10/12/2019 tarihli yaziya istinaden degerlendirildi daha once 3 defa üc hekimli hava degisimi raporlar aldigi ogrenildi yapilan ruhsal muayenesinde duygudurum olagan Afekti Olagan Işlevselligin düzeldigi psikotik bulgusu be suisid homisid fikrinin olmadigi saptandi ( Burayi Anlayamadim Abi burayi bana Aydinlat ) Daha õnce duzenlenmis sertralin tedavisini kullanmadigi beyan editor kisinin mevcut Haliyle kitasina katilmasi be nihai karar icin kita anket formu ve askeri işlevsellik formu ile birligin en yakin psikiyatri klinigi bulunan hastanede degerlendirilmesi uygun oldugu tibbi kanaatini bildirir.

@OğuzHan112 Yani Abi Bu Doktorun Yazdiklari Benim Muaf Olmama Engel mi Iyi birsey mi yazmis

Yasaklı Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.139
    Verilen Beğeniler
    912

@gkn6435
    Ben artık bu konu için yorum yapmasam diyorum,zira üzülmenize sebep olabilir.
    İlâ cevap istiyorsanız;raporda açıkça yazılı işlevselliğiniz düzelmiş.herşeyin yolunda olduğuna kanaat getirilmiş.
    Son karar için birliğinde kıta ve işlevsellik formu ile hastaneye sevkine karar verilmiş.
    Ordan sonuç ne çıkar bilemeyiz.
    Muafta olabilirsin olmayabilirsinde.

Üye
    gkn6435 Avatarı

Son Giriş
    25.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Usak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

S.a tekrardan 3 defa hava degisimi almistir 2 si askeriyeden 1 tanesi memleketimden Hava Degisimim Bitti 1.5 ay oldu yaklasik birligime Katilmadim memleketimde psikiyatriye ciktim anlattim durumumu Amateme yatiralim seni dediler Sorum Şu Firarim Suan ; Amateme Yatsam Muafiyet Yonunden Faydasi Olurmu
    @OturanBoğa @OğuzHan112

Üye
    heyyahey Avatarı

Son Giriş
    23.02-2020
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaç günlük firar durumundasın 7 günü geçmedi ise firara düşmüyosun geçti ise de verecekleri ceza 1 güne 7 gün koyuyolar ama muhtemelen mahkeme dosyası açmazlar. açıp askerliğini uzatırlarsa başımıza bela olur derler 3. hava değişimini aldığın için . memleketinde psikiyatriye çıkman yanlış olmuş rdm subayı göndermeli seni sana tavsiyem birliğine geç olmadan katıl ve hastaneye çık ve doktordan seni yatırmasını işte muhtemelen sonra çürüğe çıkarsın cikmasan bile hastanede yattığın günler askerlikten düşer

Üye
    gkn6435 Avatarı

Son Giriş
    25.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Usak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaklasik 2.5 Aydir Firarim Mahkeme Acildi Diye Biliyorum Memleketimdeki doktor Amateme Yatiralim Dedi Ne Yapacagimi Bilmiyorum @heyyahey.

Üye
    heyyahey Avatarı

Son Giriş
    23.02-2020
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@gkn6435
    kardeşim sana yardımcı olayım askerliğinin ne kadarı kaldı

Üye
    gkn6435 Avatarı

Son Giriş
    25.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Usak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @heyyahey. Oradayken 98 sayiyordum 3 defa Hava Degisimi Aldim Uyum Bozuugundan ben size Numarami Birakayim Buraya Siz Bana Whatsap Uzerinden Ulasin Lutfen
    0542 429 4116

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12