TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Karaomer Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1991 dogumluyum liseden sonra askerligi 2yil teci ettirdim daha sonra raatsizlimlarim basadi okb rahatsizligiyla hastanelerde tedavi gordum ve 2014 yilinda intihar edip gata hastanesinde yattim daha sonra askerlik icin basvurdugumda saglik kuruluna cikip 1 yil erteleme verdiler ertemem 2016 yilinda bitti ve ben f29 organik olmayan piskoz tanisyla surekli tedavimedevam ettim darbeden sonra askeri hastaneler kapandi ve ne yapacagimi bilmiyordum zaten sizofren tadavisi gordugum ici evden cikamiyirdum disariya halen tedavim beytepe murat erti eker hastanssinde devam ediyor ve ben bakaya kaldim bununla ilgili ne yapabilirim muaf olurmuyum yoksa askerlik yaparmiyim

Üye
    Ahmet T Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Erra
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    33

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    askerliğe çağrılsan bile tahminem silah vermezler sana

Üye
    Karaomer Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2013 yilindan beridir psikolojik tedavi goruyorum yasadigim pikiyatrik rahatsizliklardan intihar ettim ve gata askeri hastanesinde tedavi gordum sonrasinda askere gitmk icin muracat ettigimde cevremin tavsiyesi ile hastaneye sevkimi istedim gata askeri hastanesine sevk edildim ve bana 1 sene erteleme verdiler ertelem bittiginde 15 temmuz darbe olayindan onra askeri hastaneler devlet hastanesine cevrildi ve ben trafik kazasi gecirerek kaburgalarimi kirdim sonrasinda psikiyatrik tedaviye tekrar basladim suan ertelem biteli 2 3 sene oldu ve ben bakaya kaldim sizlere sorum sudur.BEN ŞUAN BEYTEPE MURAT ERDI EKER HASTANESINDE PSIKIYATRIK TEDAVI GORUYORUM DOKTORUM BANA f29 organik olmayan psikoz tanimlanmamistir ŞEKLINDE BIR TESHIŞ KOYDU SEN SUAN SIZOFREN TEDAVISI GORUYORSUN DEDI VE BANA BASLANGIC OLARAK INVEGA6MG ILAC YAZDI SONRAKI AYLARDA INVEGA 9MG VE AKINETON 2MG LIK ILAC YAZDI ben suan ani ofke patlamasi halisulasyonlar hatta uyanikken ruya gorme akliniza gelecek butun agresif davranislari yapiyorum askere gitsem duzelirmiyim veya muafmi tutulurum...

Üye
    rosary Avatarı

Son Giriş
    19.10-2019
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

e devlet üzerinden askerlik işlemlerinizi başlatıyorsunuz.önce sağlık ocağına gidiliyor.orada şizofreni olduğunu söylersin.sağlık ocağı seni hastaneye sevk eder.sevk ettiği hastaneye tedavi gördüğün hastaneden alacağın epikiz belgelerini götürüyorsun.sağlık ocağının sevk ettiği hastanede sağlık kuruluna gireceksin.sağlık kurulundan çıkan sonuca göre askerlik durumun belli olur.

not:bende şizofreni hastasıyım askerlikten muaf tutuldum

Üye
    Karaomer Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben psikiyatrik rahatsizliktan dolayi 1 yil erteleme aldim ertelemem bitti suan tekrar askerlik islemleri ve hastaneye sevkimi isteyecegim nereye basvurmam gerekiyor once aile hekiminemi subeyemi yoksa e devlet uzerindenmi baslatiyoruz

Rosary simdi ben hangi yollari izleyecegim hastneye sevkimi isteyecegim tahmini kac gun surer nasil basliyacagim nereye basvurcagim

Forum Moderatörü
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    975
    Verilen Beğeniler
    256
    Blog Mesajları
    1

@Karaomer mrb
    Tekrar askerlik şubesinden başlayacaksız
    İşlemleri aynı şekilde tekrar tūm işlemleri yapacaksınız.

Üye
    Karaomer Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Testtene gibi sorular cikiyor ne gibi cevaplar verilmeli

Üye
    Ahmet T Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Erra
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    33

rahatsızlığın nedir doktorun bilmesi için o sorular yardımcı olsun diye o sorular

Üye
    süngerbob_07 Avatarı

Gerçek Adı
    bekir
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    4

raporlandır kardeşim engelli raporu all hastaneye ilaçlarınla başvur kmlik çıkart sen özel birisin unutma

Üye
    Karaomer Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporlandı derken ben bu işleri hiç bilmiyorum Eğer raporlanır sen bana ne gibi faydaları olur

Önce takıntı rahatsızlığı ile başladı sonra birtakım ilaçları kullanmaya başladım daha sonra es29 organik olmayan psikoz tanımlanmamış diye Doktor Tes İş koydu