Arkadaslar 2014 yilinda askerlikten ankastiye bozuklugu nedeniyke 1 sene erteleme aldim. Daha sonra saglik sorunlari nedeniyle istihatteydim. 2018 yilinda beytepede psikiyatrik tedaviye basladim doktor bana invega ilaci yazdi ve 5 aydir halen tedaviye devam ediyorum tum recetelerimde f29 organik olmayan psikoz tanimlanmamis yaziyor ve ilacin dozunu arttirdilar 8 kasim da tekrar askrrlik subesine gittim. Askerlik durumun bakaya dediler ve ankara egitim ve arastirma hastanesine sevk ettiler islem kisminda 3. Son islem diye yaziyor. Hastanede tedavi gordugum hastaneden askerlik durumuna iliskin yazi istediler beni tedavi eden doktor sen bu sekilde askere gidem3zssin dedi ve tedavi gordugum hastaneye gittim beni tedavi eden doktor oradan ayrilmis baska bir doktor askerlik durumuma iliskin su sekil bir yazi yazdi hastanemizde tedavi aliyor askerlik icin c dilimine uygundur diye ve bana seni askere gondereyim aslin basina gelir dedi azarladi vs tekrar sevk edilldigim hastaneye geldim psikiyatir doktoru benim sizofren tedavisi gordugum yerde ankastiye bozuklugu diye tani koydu isin ozu saglik kuruluna hic girmedim koltukta oturdum yazdilar cizdiler askerlige elverisli karari cikarttilar karara itiraz hakkim var nasil bir yol izlemeliyim