TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lider63 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2020
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar

Sol gözümde makine 4 numara olarak algılamış, hipermetrop var 19 yaşındayım geç gittiğim için tedavide geç kalmışız göz tembelliği oluşmuş doktor harfleri okuttu sen iyi görüyorsun ama göz tembelliği var ben sana 2.50 yazıyorum dedi şuan sol göz 2.50 sağ göz 1 gözlük kullanıyorum.

Bir de sağ kolumda doğuştan sinir zedelenmesi var küçükken kolum yarıya dahi açılmıyormuş, 11-12 yaşlarında fizik tedaviye gittik kol birazdaha açıldı yukarı kaldırmadığım zamanlar tam açabiliyorum ama bileğimi sağa sola çeviremiyorum tam açtığımda yukarıda baş hizasına gelemiyor kaldırdığım zaman çürük verirler mi? Askerlik durumum ne olur, bilen birileri varsa bilgilendirirse sevinirim teşekkürler. Şubeye gidince herşeyi öğreneceğim zaten ama ön bilgi almak istedim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.725
    Verilen Beğeniler
    3.220

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @lider63

Gözden muafiyet verilmez. Koldaki kısıtlılık içinse hareket düzeyine bağlı. Zor, ama küçük de olsa muafiyet ihtimali olabilir.

Üye
    lider63 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2020
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kolda brakial pleksus varmış seferde görev yapar barışta muaftır raporu aldım.