TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    03:37
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar kısa dönem askerim 8 yıldan beri psikolojik olarak tedavi görüyorum ,şimdiye kadar paxera ,selectra ,aripa ,lustral ,ketya gibi onlarca anti depresan kullandım ,acemi birliğinde psikoloğa gittim anksiyete bozukluğu tanısı koydu ilaç verdi 1 ay sonra kontrole çağırdı ,kontrole gittim hastaneye yatırdılar 8 gün psikiyatri kliniğinde yattım heyete çıkardılar

heyet F42 -OBSESİF-KOMPULSİF BOZUKLUK SMK lı olarak 30 günlük hava değişimi verdi ,hava değişiminden 10 gün sonra kontrol yazıyor raporumda şuanda hava değişimin son günü sıkıntılarım devam ediyor ,askerlik şubesine birliğe sevk işlemi için gideceğim askerlik şubesinin hastaneye sevk etme yetkisi var mı ,10 gün bekleyecek durumda değilim ,

panik atak var ,anksiyete bozukluğu ve obsesif kompulsif bozukluk var aşırı temizlik hastalığım var aile bireylerimden bile anlamsız yere tiksiniyorum günde 30-40 kere elimi yıkıyorum ,birlikte ağlama krizi geçirdim ,sürekli kulaklarım çınlıyor ,elimde temizlik hastalığımdan egzama çıktı ,huzursuzum ,mutsuzum ,kalbimde çarpıntı oluyor ,aşırı derecede sıkıntılıyım şuanda 100 mg lustral ,100 mg ketya ve 10 mg aripa ilaçlarını kullanıyorum ,hergün 210 mg ilaç kullanıyorum ,doktor sana çürük verirler demişti ,komutanda kıta formunda askerliğe elverişli değildir demişti ,birliğe döndüğüm gün hastaneye kontrol için gönderirler mi ve 2.ve ya 3.heyete çıkışımda çürük raporunu verirler mi sıkıntılarım aşırı derecede devam ediyor askeriyede kendimi kaybediyorum .

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4.917
    Verilen Beğeniler
    1.629
    Blog Mesajları
    1

Askerlik şubesi bu işe karışmak istemez. Büyük olasılıkla birliğine git, onlar sevk etsin diyecektir. Yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Zaten 2. kez hava değişimi alırsanız 3. de sizi çürüğe çıkartırlar.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Evet birliğine katıl onlar sevk eder dediler komutanla konuştum gidince gönderecek orada diyorlar ki illa heyete girmen için hastaneye yatman gerekir diyorlar illa hastaneye mi yatıracaklar yoksa yatırmadan heyete mi sokacaklar acaba ,inşallah hayırlısı artık teşekkür ederim.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Kısa dönem askerim 1.heyete girişimde smklı 30 gün hava değişimi vermişlerdi 2.defa heyete girdim bu sefer smk lı 60 gün yani 2 ay hava değişimi verdiler okbden doktor gelirken önceki epiriz raporlarını filan getir dedi 3.heyete çıkışımda çürük verirler mi toplamda 90 gün hava değişimi almış oldum ,bu sefer çürük alabilir miyim?

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4.917
    Verilen Beğeniler
    1.629
    Blog Mesajları
    1

İstisnai bir durum olmadıkça bir dahaki sefere çürük alırsınız.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Teşekkür ederim hayırlısı artık umarım öyle olur üçüncüde verirler.

Üye
    Konyalımeram Avatarı

Son Giriş
    08.01-2020
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de anksiyete ve ileri dereceden kekemelik var 1 ay hava değişimini malatya da askerlik yaparlar usta birliğinde aldim. Sonra hava değişimi bitince Konyadaki subeye gittim sevk aldim Meram egitim arastirma hastanesine sevk etti ordaki doktor psikiyatri hastanesine yatirdi 15 gun yattim ordaki heyet 1 ay smkli hava degisimi verdi bitti. Tekrar sevk aldim konya Meram egitim arastirma hastanesine gittim 1 ay smkli hava değişimi verdi.Cuma gunu kontrole gittim doktor 1 ay daha smkli hava degisimi verdi Ocağın 31de heyete girecen ordaki doktorlar hava değişimine imza atacak dedi ve bu hava degisimi bitince askerlige elverissiz verilir dedi hayirlisi artik .Toplam son alacağım hava değişimi dahil 4 ay hava değişimi oldu 15gun hastane yattim.Ayni hastaneden 3 ay hava değişimi almış oldum.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Merhabalar kısa dönem askerim ,askerde rahatsızlandım 8 gün psikiyatri kliniğinde yattım doktor obsesif kompulsif bozukluk tanısı ile smklı olarak 30 gün hava değişimi verdi ,ikinci heyette de smklı olarak 2 ay hava değişimi verildi ,şuanda 2.hava değişimindeyim askerlik şubesindeki memur burada beni hastaneye sevk edeceğini söyledi,sıkıntılarım devam ediyor ,iki sorum var
    1.Yaşadığım şehirde doktor heyete çıkarıp çürük verse birliğim bu kararı kabul eder mi?
    2.3.heyette çürük verirler mi ? Teşekkür ederim

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.924
    Verilen Beğeniler
    1.566

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Okb psikiyatri de inatçı ve tedavi edilmekte oldukça zorlanılan bir takıntı hastalığıdır.siz doktorun dediği gibi epikiriz ve var olan bütün evrakları götürün ,%80 muaf olursunuz.Ayrıca okb mutlaka iyi bir hekim ve iyi bir tedavi ile mutlaka tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktır.
    Geçmiş olsun...

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Teşekkür ederim çürük verilirse de tedavime devam edeceğim ,sağolun.

Şuan 2.hava değişimindeyim şube yaşadığım şehirdeki hastaneye sevk edecek burada heyete girsem çürük verseler birliğim kabul eder mi yoksa illa askerliğimi yaptığım şehirdenmi almam gerekiyor?

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.924
    Verilen Beğeniler
    1.566

@ozkan09 Size hava değişimi verilirken Smk denilmiş, yani hava değişimi bitiminde kontrol demişler,Şubenin sevk ettiği hastanenin verdiği karar geçerlidir...

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Teşekkür ederim Allah yardımcım olsun artık hayırlısı.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Merhabalar askerde 8 gün psikiyatri kliniğinde yattım ''F42 -OBSESİF-KOMPULSİF BOZUKLUK'' tanısıyla önce 1 ay smk lı sonra 2 ay smk lı olmak üzere toplamda 90 gün hava değişimi verildi ,sıkıntılarım devam ediyor ağır ilaçlar kullanıyorum ,3.heyette çürük verirler mi ,kısa dönem asker olduğum halde toplamda 90 gün hava değişimi almış oldum ,artık 3.heyette çürüğea ayırıp muaf mı yaparlar ,doktor gelirken epikiriz raporunu ve diğer raporlarını getir dedi bu sefer çürük verirler mi? Teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.281
    Verilen Beğeniler
    3.825

@ozkan09

Muafiyet verilecektir kardeşim.

Üye
    ozkan09 Avatarı

Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İnşallah abi sağolasın .

Sayfa 1 / 3 123 SonSon