TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 90 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sabırlı09 Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET AYDEMİR
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar;

Kuzenim Askerlikte Edirne'den f-43-2 uyum bozuklugundan dolayı 1 ay smk lı hava değişimi aldı.

Sonrasında Memleketi aydın nazilli askerlik şubesine gittiğimizde hava değişimim bitmeden gelmemizi istediler ve tekrardan bu kez Nazilli devlet hastanesi psikiyatri polik. sevk ettiler.Buradanda 2 ay hava değişimi aldık ve sonrasında kıta hastanesinde tedavisi uygundur yazıyor..

Askerlik şubesine götürdüğümüzde şube kuzenimin tek başına kendisini ifade edemeyecek olmasından dolayı tekrardan Nazilli devlet hast. sevk ettiler.ve hastane tekrardan 2.ay hava değişimi verdi.

şuan toplamda 3 tane hava değişimi var.1 ay 2 ay 2 ay olmak üzere.(toplam 5 ay)
    15 haziranda hava değişimi süresi doluyor ve şube tekrardan gelin yine nazilli devlet hastanesine sevkinizi yapacağız diyor.hastane de bizim buradan "elverişli değildir" raporunu vermemiz imkansız kıtasından alacak diyor.
    bir sorunda birliği edirne idi şimdi değişmiş şanlıurfa olmuş..bizi şu an askerlik şubemiz 15 haziranda hastaneye sevk yapacaklar eğer ki bir sonuç çıkmaz ise mecburen şanlıurfaya gönderecekler.

sorum şudur bizim şanlıurfa'ya gitmeden bizim nazilli devlet hastanesinden muaf raporumu alabilme şansımız nedir?
    veyahut izmir hatay asker hastanesine gitsek muaf raporunu alabilir miyiz.
    veyahut şanlıurfada'ki yeni birliği ile görüşsek bize oraya gitmeden nasıl yardımcı olurlar?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.856
    Verilen Beğeniler
    3.401

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @sabırlı09

Cevap verilmemiş sorunuza... Ne yaptınız?

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bulent abi merhaba;

Ben sirnakta askerim bana uyum bozuklugu teşisi konuldu ilac tadavisi basladi, sonrasinda problemlerim devam ettigi icin tekrar boluk danisman doktoru ile gorustum kita anket formu ile beni tekrar hastaneye sevk ettiler. Simdide 21 gun hava degisimi verdiler. Ancak doktor gorusmesinde bu sekilde curuk alamazsin dedi. Anacak sizofrenlere veriyoruz dedi. Ben 32 yasindayim ve esimle bosanmanin esigine geldik. Yaklasik 17 yillik uyusturucu gecmisim bulunmakta ve artik gercekten dayanabilecek seviyede degilm.

Abi birinci sorum c/17 smk 21 gun hava degisimi yazmislar bu smk ne anlama geliyor?

İkinci sorum sence curuk alabilir miyim?

Simdiden tesekkurler

Üye
    Yigo Avatarı

Son Giriş
    04.03-2018
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@halil3573

C/17 demek almış olduğun hava değişiminin kodu.
    Smk ise hava değişimin bittiğinde tekrar hastaneye gitmen gerektiğini gösteriyor.

Burda en önemlisi bölük komutanın kıta anket formuna ve kıta işlevsellik formuna senin hakkında yazacaklarıdır askerlik yapar diyorsa işin biraz zor. Ama yapamaz diyorsa bir hava değişimi ve ardından muhtemelen çürük alırsın.

Dua et.

@sabırlı09 benzer bir durum benimde basımdan gecti beninde birligim degisti.

Mecburen birligine gideceksiniz 1 gün dahi olsa birliğine gidecek asker ki oradaki komutanları askerinizi hastaneye sevk edebilsin kıta anket formu ve işlevsellik formu düzenleyebilsin.

Hiçbir komutan görmediği bir hastaya bu formları düzenlemez, hastanelerde o formlar olmada çürük veremez.

Özetle birliğe gidecek ve kıta hastanesine sevk olacak zaten bu kadar hava değişimiyle çürük alır.
    Ama mecburen birliğe birlikten kıta hastanesine bir haftaya yakın uğraşacaksınız.

Sevk zinciri diye bir durum var ve bildiğim kadarıyla bunun dışına çıkılmıyor.

Hastaya Allah şifa sizlerede sabır versin.

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Yigo
    Tesekkurler simdi hava degisimine gidiyorum. Ve piskolojik durumum gercekten iyi degil. Sizce memlekitimden bir universite hastanesinden alacagim bir doktor yazi yada gorusunun bir katkisi olabilir mi?
    Komutanda hava degisimine giderken problemlerini coz de gel tekrar piskolojin bozuk bir sekilde karsima cikma dedi ne yapcam bilemiyorum

Üye
    Yigo Avatarı

Son Giriş
    04.03-2018
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sivilde kafana göre hastaneye gidip alacağın raporun resmi olarak bağlayıcılığı yoktur fakat, konutaninin ve doktorların gözünde olumlu bi etki bırakabilir.

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cok tesekkurler bilgi icin

Üye
    Tevez51 Avatarı

Gerçek Adı
    Batu
    Son Giriş
    28.06-2018
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,

Konya'da askerliğim süresin de rahatsızlığım dan dolayı psikiyatr hastaneye sevk edildim sonra ilaç tedavisi yapıldı bu süre zarfın da ananem vefat etti ve annem ve babam ayrı ben annem de kalıyorum kadın evde tek kaldığı için telaşa kapıldım tekrar kıta anket formu ile çıktık bölük komutanı askerliğe elverişşizdir yazmış

kıta hastanesin de 10 günlük bir yatış sonrası 21 gün hava değişimi aldım istanbul'da askerlik şubesinden hastane sevkimi istedim verdiler gittim herhangi bir psikiyatr doktoruna göründüm orada ben askerlere bakmıyorum ki ama dedi neyse konuştu benle sonra babam ile

f41.1 anksiyeti saptandı yazıyor önceki hava değişimi kağıdın da f43.2 uyum bozukluğu yazıyordu babam doktora burada bir müdahale yapamıyor muyuz çocuk kötü oluyor askere gidince falan dedi ben birşey yapamam burdan dedi oradaki askeri hastane karar vericek dedi benim istanbul da kartal devlet lütfi kırdar dan herhangi bir yatış veya gata sevkimi falan isteyemez miyim ? illaha konya eğitim ve araştırma hastanesine mi gidip kıta kanaat ile görünmem gerek ?

https://i.hizliresim.com/nOaZag.jpg

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.856
    Verilen Beğeniler
    3.401

@Tevez51

Birliğine dönmem lazım kardeşim. Oradayken hastaneye sevk olmalısın...

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrar merhaba;
    Ben sehrimdeki devlet hastanesinde uzman bir doktora muayne oldum. İlac yazdi kisilik bozuklugu ve depresif bidoplaz diye 2 tesih koydu. Ayrica askeri islevselliginin degerlendirilmesi icin saglik kuruluna sevki uygundur diyede bir ibare yazdi. Birligime teslim oldudugumda takim assubayi ben askerlige elverislidir yazarim dedi. Benim durumum gun gectikce daha kotu oluyor sizce bu durumda curuk alabilmem soz konusumu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.856
    Verilen Beğeniler
    3.401

@halil3573

Dışardan rapor alınca astsubay huysuzlanmış olabilir. İnat etmeden, gittiğinde hastaneye sevk al ve doktora yeniden durumu izah et. O ikna olursa heyete çıkartabilir.

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi cok saol peki bende ayrica sol kulak 57 db alti sesleri duymuyor ve 27 derece kifoz var bunlarin birlestirilme gibi bir durum soz konusumudur?

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa
    Abi cuma gunu kita anket formu ile piskiatriye ciktim, kita anketimi cok olumlu doldurmuslar. Doktara anlattim izah ettim oda kita islevsellik formu istedi heyete cikacagim galiba. Benin sorum su olacak bana once 1 ay ilac tedavisi uyguladilar sonrasinda 21 gun hava degisimi simdi heyetin bana curuk verme durumu varmidir? Yoksa tekrar mi hava degisimi olur bir fikriniz var mi

Üye
    halil3573 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi bir daha hava devisimi verdiler

Üye
    Emino1903 Avatarı

Son Giriş
    09.04-2018
    Saat
    07:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bülent abi merhaba abi bana uyum bozukluğundan 21 gün hava değişimi verdiler birliiime dönüşte tekrar doktora gittim ilaç verdiler ilaçlar ciddi yan etki yaptı ayaklarda tutmama hissi yarattı tekrar revire çıkıp tekrar hastaneye sevk ettiler bu sefer asker elverişsizlik belgesi ve kıta anket formu ile hastaneye gittim doktor ankara gataya sevk etti orası çürük verir dedi eğer hava değişimi verirse dönüşte ben vereceğim dedi sence durum me olur ankarada ve doktora sıkıntılarımı anlatırken bana inanmadığını düşüniyorum sence benimle ilgilenirlermi teşekkürler şimdiden abi

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon