TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 33 / 33 İlkİlk ... 232930313233
Toplam 491 mesajın 481-491 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Qwerkj Avatarı

Son Giriş
    11.01-2022
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OğuzHan112 abi bugün hastaneden askerliğe elverişli değildir diye rapor hazırladılar 3.kez gittim hava değişiminde idim zaten komutan direk sevk etti izindeyken tekrar eden uyum bozukluğu diye yazdılar doktor muaf ettiler belge MSB tarafından imzalanıp hastaneye gelecekmiş. 17sinde gelir dediler süreç nedir bundan sonra söyler misin pek bilgi vermediler. Bitti mi yani artık sadece onu alıp teslim mi edeceğim.

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.959
    Verilen Beğeniler
    1.598

@Qwerkj
    Askerliğe elverişsiz kararı verilmiş.
    Birlik seni Evine ailene gönderir,, rapor önce şübeye sonra sana gelir,...

Üye
    eskiyim ben Avatarı

Son Giriş
    17.01-2022
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Askerliğe elverişsizdir raporu eline verilmez.

@OğuzHan112 dediği gibi onaydan sonra dosya eline gelir. Birlik seni anında eve göndermelidir (TSK İç Hizmet Yönetmeliği Madde 281)

Üye
    Qwerkj Avatarı

Son Giriş
    11.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler sağolun. Tam olarak 17si dediler ondan önce çıkma imkanı oluyor mu yoksa tam o tarihte mi çıkıyor. E devlet üzerinden de alabilirsiniz demişlerdi.

Üye
    eskiyim ben Avatarı

Son Giriş
    17.01-2022
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

E-Devlette E-İmzalı TSK Sağlık Raporu adı altında bir hizmet var, oradan takip edebilirsiniz. Süresi ile ilgili bir yorum yapamam.

Saygılarımla.
    Konu eskiyim ben tarafından değiştirilmiştir (09.01-2022 Saat 00:42 ). Gerekçe: Süre ile ilgili

Üye
    Qwerkj Avatarı

Son Giriş
    11.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@eskiyim E Devlette askerlik durum belgesi sorulama bölümü mü yoksa Sağlık Raporu hizmeti diye bir bölüm görünmüyorda. Dediğiniz büyük ihtimal durum belgesi sorgulama sanırım.

Üye
    isimsiz845 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar, bugün komutanla konuştum bana elverişsiz kağıdı hazırlayacağını ve heyet e çıkmam gerektiğini söyledi. Bu arada bi kereleğine 15günlük hava değişimi aldım anksiyete den. Bu ayın 21inde psikiyatri randevum var psikiystriye ne demeliyim ve heyet e ne zaman çıkabilirim ve sonuç ne zaman çıkar yani ben eve en çabuk Kaç güne giderim uğraştırır mı? Yardım ederseniz sevinirim

Üye
    Qwerkj Avatarı

Son Giriş
    11.01-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@isimsiz845 hastaneye gidiyorsun psikoloğa görünüyorsun pek dinlemez kısa kısa dinler yazar. Büyük ihtimal seninde uyum bozukluğu yanında komutan gitmezse büyük ihtimal 2. Hava değişimi alırsın 3.ye gittiğinde muaf tutar. Komutan da giderse direk muafta tutabilir kıta anket formu önemli en çok ona göre karar veriyorlar komutanın kanaatine göre. Sonra ilaç kullandın mı onlara dikkat ederler. Heyet genelde Perşembe günleri oluyor bazı yerlerde bazı yerlerde de perşembe cuma. Eğer elverişsiz derse de rapor MSB Ankara’ya gidiyor 1 hafta içinde e imza atılıp kontrol edilip hastaneye ve askerlik şubene geri geliyor. Heyetin kararı elverişsiz kararı sonrası sen sıhhi izinli sayılıyorsun askerlik yapmıyorsun evinde oluyorsun. Bu şekilde sistem her yere göre değişir tabi bildiğim kadarını anlattım.

Üye
    balcıba Avatarı

Son Giriş
    13.01-2022
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    Bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben şuan hava değişimindeyim. İkinci 6 ayı yapmaktayım. GATA’da 3 hafta psikolojik tedavi gördüm. Askerlik yapmak istemediğimi söyledim. Psikolojim hiç iyi değil. Sonuç ne olur

Üye
    isimsiz845 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, Anksiyete den bir kez hava değişimi aldm ve birliğime geri döndüm fakat bölük komutanı burada yapamadığını görünce beni çağırıp sana askerlik yapamaz dilekçesi hazırlıcam heyet e çıkacaksın çürük alcaksın dedi. Heyet e bir hava değişimi ile çıkmam mümkün mü? Yoksa 2 veya 3 hava değişimi şart mı? Bir de Anksiyete den heyet e nasıl çıkıyoruz kaç doktor oluyor. Diyelim heyet e çıktım bunun sonucu ne zaman belli olur. Elverişsiz sonucu çıkarsa aynı gün eve gidebilir miyim yoksa işlemler uzun sürüyor mu 1 hafta Ya da daha uzun kadar. Teşekkür ederim

Üye
    Black334 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar 2kez hava değişimi alan biri 3.kez komutanlar elverişlidir yazarsa muaf alabilir mi? Doktorda mı bitiyor bu komutanda mı? Daha önceleri elverişli değildir yazılı olsa bu sefer yazmazsa sevk edilince uyum bozuklugundan doktor ne yapar?

Sayfa 33 / 33 İlkİlk ... 232930313233