Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enesmeert Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese iyi günler.
    Şırnak'ta askerim psikolojim burda baya bozuldu 6 ay oldu.izine gittim intihar ettim Haydarpaşa gatada 4 gün yattim kapalı ruh ve sınır hastalıklarında yaşayan iyi bilir orayı.
    izin dönüşü Üsteğmenim baya baskı kurdu vatan haını,serefsız vs. Tokat yedim küfür yedim intihar ettim 5 gün hastanede yattim ve orda sol böbreğimin 2 cm büyüdüğü söylendi.
    30 gün f43.2 den hava değişimi aldım.şimdi tugaydakı yerim değişti bölük komutanim beni yollayacagını söyledi rdmcı de öyle. bölük komutanim annemle defalarca görüştü ve o üsteğmen yüzünden babam bana sırtını çevirdi inanmadı bana kaçmak istediğimi düşündü 2 aydır görüşmuyorum (anne baba ayrı).
    15 güne sevk olucam ılac tedavisi başladı bugün biri bana yol gostersın Allah rızası için kafayı yıcem burda arkadaşım yok herkesle kavga edip duruyorum en ufak şeyleri bile büyütüyorum lütfen yardımcı olun bu 15 gün sonraki sevkte askerlik biter mı ?

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    06.02-2017
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

enesmeert;
    bende askerde çürüğe ayrıldım..
    psikolojik sorunlar yüzünden.
    önce hastanede yatırdılar.
    sonra hava değişimine yolladılar.
    en son bölük komutanımdan kıta anket formu isteyip çürüğe çıkardılar.

ailenle olan sorunları düşünme,dönünce oturur konuşur durumu anlatırsın.herşey düzelir..önemli olan senin sağlığın..

Üye
    enesmeert Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya usta o konular bir şekilde halledilir fakat askerlik sıkıntı.Yaşadıklarımı unutamıyorum sanki tekrardan yasayacakmısım gıbı. Boluk komutanim durumu biliyor kita anket formuma elverişsiz yazacak rdmcı de oyle. Benden tugay komutanının yanı tuğgeneralin bile haberi var sıkıntılı bir asker olarak tanınıyorum intihar olayı yüzünden maalesef.onunda kesin emri var ne ıstesem oluyor Allah razı olsun ama gitmekten başka istediğim hiç bir şey yok kafamda bitti yanı kamuflaj bile gıymıyorum tıksınıyorum yanı vatan haini değilim askerlikten kacmadım erken gelmek için tecil bile ettırmedım ama nefret ettirdiler..

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    06.02-2017
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@enesmeert

askerlik farklı bir boyut.herkesin psikolojisi askerliğe uygun olmuyor..zaten bu nedenle uygun olmayanları çürüğe ayırıyorlar.
    sen çürük hastalıklı olduğun için değil,askerliğe uygun psikolojik bir altyapın olmadığı için çürüğe ayırıyorlar.

herkes askerlik yapabilseydi kimseyi çürüğe ayırmazlardı değilmi?

vatan haini diyenlerin hepsine kulaklarını tıka.duymamazlıktan gel...... dan aşağı kasım paşa.
    vatan haini aramak gerekiyorsa , asıl vatan haini insanları askerlikten soğutanlardır..

sen kendine ve iyi olmaya bak.
    al teskereni hayata dön..

boşver bu hayat senin..kimsenin hayatına abuk subuk müdehalelerde bulunmasına izin verme

Üye
    enesmeert Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kurtulmak için cabalıyorum inşallah istediğim gıbı olur tekrar hava değişimi vermesınler de bitse direk zaten kita anket formunda elverişsiz yazacak bakalım zaman neyi gösterecek..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    272
    Verilen Beğeniler
    434

@enesmeert

Muaf oldum umarım?

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:21
    Yaşadığı Yer
    KÜBA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

onlar namuslu olsaydı askerlik zorunlu olmazdı askerde pisikolojin bozuldu bunun hesabını kim verecek yarım adam oldun

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@enesmeert

çekeceksin vuracaksın şerefsizi onu adamdan sayan devletin ben..

Üye
    buraq367 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Can Burak
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam benımde oyle oldu aılem bıle ınanmadı boswer takma kafana kımseye muhtac degılsın sen babanda olsa ıster ınansın ıster ınanmasın ben 1 yıl odu alalı ama hala ruyalarımda askerlık yapıyorum ruyamda dahı aynı olayları yasıyorum hala atamadım o pıs psıkolojıyı ustumden bılınc altına yerlesıo cunku banada dedıler oyle yok vatan haını fılan mılan ama ben askere okulumu bırakıp gıttım cok ısteklıydım ama kendılerı bu vatan ıcın napmıs bır sor savasta elverıslı dıyor kagıtta savas cıksa benı almasalar bıle gıder kendim savasırım dusmanla o derece boswer takma kımseyı