Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bighunter Avatarı

Son Giriş
    14.01-2016
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese iyi günler benim sağ kulağımda küçükken geçirdiğim ateşli hastalık yüzünden sinirler ölmüş, sol kulağımda bi problem yok askerliğim geldi muaf olurmuyum acaba. Bide mamak askerlik şubesine gideceğim orda ne demem gerek bilgisi olanlar beni aydınlatirsa çok mutlu olurum olmazsa tecil ettirmeyi düşünüyorum.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

askerlik yapıp yapamayacağınıza dair hastaneye sevkiniz olcek önce işlem şöyle yürüyor ilk olarak sizi bağlı olduğunuz sağlık ocağına sevk ediyorlar ordaki doktora kulağını söyliceksin doktor hastaneye sevkini istiyor sonra askerlik şubesine gidip askeri hastaneye sevkin yapılıyor orda işitme testlerine falan girceksin elinde hastalığınla ilgili bir evrak varsa onuda götür sonra heyete girceksin heyet askerlik yapıpı yapamayacağına dair karar veriyor ve elinize yazını veriyor bu kadar

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

şubeye git ve askerlik muaf belgesi almak istediğini söyle ordan sizi yönlendirirler .tecil ettirmeyin muaflık belgesi isteyin çoğu iş yeri engelliden askerlik muaf belgesi talep eder. muaf belgesini alırsınız aynı durumdaydım ben muafım şu an.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Askerlikten kulağınızda problem olduğunu muaflık istediğinizi belirtiniz.
    1. işlem yapacaklar rutin işlemler.
    2. En yakın askeri hastanesi gönderecekler: Etlik GATA olabilir yada Dışkapıdaki Mevkii hastanesi olabilir. Kapalı zarf verecekler size; gidip teslim edeceksiniz.
    not: teslim ederken evden gidip gelebileceğinizi belirtiniz yoksa sizi koğuş tıkarlar. kalk borusu yat borusu yoksa dayak faslı
    3. Er durumda iseniz işini zor. Sıra sona atılıyor. Sabretmek zorundasınız: Yedek Subay olabilecek durumda iseniz iş bir günde biter.
    4. KBB Doktoruna muayene ve ODYO testi sonucu iş bitiyor.
    5. size heyet raporu verecekler CÜRÜK yazarsa askerliği yırtarsınız...
    6. Heyet raporu askeri birliğine yada MAMAK bürona teslim edeceksiniznot: sistemler bilgisayara döndüğü için 5-6 şıklar uygulanmayabilir. ama siz yine de elinizde ek rapor isteyiniz...