Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    redkit34 Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar gatadan psikiyatriden tedavi görüyorum ve heyetin verdiği karar böyledir askerlikten muaf olabilirmiyim ?

RUHSAL MUAYENE: ayakta yaşında özbakımı normal etrafına ilgisi tabi mizacı sıkıntılı mimik ve jestleri mizacına uygun sosyabilitesi şikayetçi konusması normal ses tonu normal uyku azalmıs iştah normal bilinç acık dikkat ve bellek normal algıda kusur tariflemiyor yönelimi tam zeka kilinik olarak normal öznel-nesnel yargılama normal fikir akış hızı normal olup amacına varıyor fikir içeriğinde birlik içi stresörlere yoğunlaşma mevcut duygulanımı hafif anksiyöz davranıilarında self mutilatif davranışlar mevcut.

ÖYKÜSÜNDEN: premorbidinde B kümesi kişilik özellikleri olduğu ayaktan psikiyatrik tedaviler aldığı kişilik yapısının alloplastik uyuma yönelik etkisiyle askerlik hizmetine uyum sorunları yaşadığı işlevselliğinin olmadığı anlaşılmaktadır.

KITA ANKETFORMUNDA:arkadaşlarına uzak ve soğuk olduğu amirlerine karşı ilgisiz olduğu sivilde çeşitli suçlara karıştığı davranışlarının samimi olmadığı birliğine uyum sorunları yaşadığı askerlik yapamayacağı belirtilmektedir.

TANI:
    1-F43.2 Uyum bozuklukları

KARAR:
    17/C
    C/17 Bir ay hava değişimi uygundur.

Üye
    faster1953 Avatarı

Gerçek Adı
    SAMET ALBAYRAK
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim banada aynı tanı ve karar kodu verildi şuan ktmdeyim pzt hastaneye sevk etcez dediler durum hakkında bilgi veririm

Üye
    redkit34 Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdikleri raporda yukarda yazdıklarım hariç başka bişey yazmıyor tekrardan kıta anketve işlevsellik formuyla gelincegi felan rapor bitince tekrardan gataya gidebilmem için ne yapmam gerekiyor bu konu hakkında bi geçmişi olan veya bilgisi olan varmı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

@faster1953

Ne oldu sonuc kardeşm ?

Üye
    faster1953 Avatarı

Gerçek Adı
    SAMET ALBAYRAK
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ktmde oldugum için sadece ilaç verdiler kardeşim birligime gidince kıta anket formu doldurup askeri hastneye sevk etcekler seninkide aynı kardeşim hava degişimin bitince birligine döncen revire cıkcan hastalıgının geçmedini belirtcen tekrar hastaneye sevk isticen kıta anket formu doldurup hastaneye göndercekler

Üye
    redkit34 Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@faster1953

ben şuan hava değişimindeyim kardeşm kıta anketini felan hava değişimini almadan önce götürdüm ve hava değişimi verdi 1 ay bitince ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum askerlik şubesinden direk sevk alıpmı gataya gitmem lazım yoksa birliğimden tekrar kıta anket formuyla beraber sevk alıpmı gitmem lazım gataya herseferinde kıta anket götürmemizmi gerekiyor 1 ay hava değişimi olmasına rahmen kıta anket olmadan işlem yapmıyorlar gatada bildiğim kadarıyla arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Üye
    faster1953 Avatarı

Gerçek Adı
    SAMET ALBAYRAK
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hava degişimin bitmeye yakın şubenden gataya sevk alabilirsin ama kıta anket formsuz işlem yapmıyolar bende gittim gataya hava degişimim bitmeye yakın birligine katıl kıta anket formuyla gel dedi