Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ısparta da uzun dönem askerim 24 günlükken kıl dönmesi ameliyatı oldum. askere gitmeden öncede ailevi sorunlar vardı ana baba boşanma davası vardı ve hala var. yaklaşık 3 sene önce 1 sene içinde 2 kuzenim ve anneannem vefat etti ardından boşanma davası çıktı. bu sürede ailemin davası yüzünden çok sıkıntı çektim hala da çekiyorum. aklım hep evde kaçmayı düşündüm ama yapamadım.

kıl dönmesi hava degişimdeyim be dün ankara hava hastanesinde psikiyariye çıktım uyum bozuklugu raporu verdi aynen şöyle yazıyor.

UYUM BOZUKLUGU. AKTİF SUİCİDAL SAPTANMADI. HASTANIN BİRLİGE KATILMASINA MÜTEAKİP ASKERİ İŞLEVSELLİGİNİN DETAYLI OLARAK DEGERLENDİRİLDİGİ KITA İŞLEVSELLİK DEGERLENDİRME VE KITA KANAATİ FORMU İLE KARAR AMAÇLI KITASI HASTANESİ PSİKİYATRİ SERVİSİNE MÜRACATI UYGUNDUR. yazmıs.

sizce durum ne olur. askeriyede daralıyorum tek başıma dolaşıyorum kmseyle muhatap olamıyorum bu durumdan dolayı. yardımcı olursanız sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    @karakartal1903

Bu ifadelerden bir şey anlaşılmıyor Metin. Hem birliğindeki komutanların değerlendirmesi hem de orada gideceğin hastanedeki doktorların değerlendirmesi belirleyici olacak. Sıkıntılarının devam ettiğini görürlerse bir istirahat daha vereceklerdir...

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

abi hava degişim toplamda kaç gün ?
    şuan sadece kıl dönmesinden hava degişmi aldım 30 gün. psikolojiden hava degişimi veriyolar yani demi ?

Üye
    mami3535 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

toplamda hava değişimi askerlikten sayılan 1 ay 1 aydan fazlası ekleniyoo neyden alırsan al izin 1 ay

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@karakartal1903

Muhammet arkadaşımızın dediği gibi, alacağın ekstra izinler askerliğini uzatır...

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

salı günü birligime teslim olucam sabahdan. salı günü içinde kıta formu doldurumu ve askeri hastane psikiyatriye gönderirler mi ?

Üye
    must_rock Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Metin kardeşim bölük komutanınla görüştün mü? Psikiyatriste ne anlattin aktif suicide saptanmamiş Ugrasacak sin çok git gel yaptırcaklar Allah yardımcın olsun

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben sivildeykende psikiyatriye gittim. lustral ve laroksil verip durdu yaklaşık 1 sene kullandım git gel oldu. askere giderkende sıkıntılarım vardı. askere gittim kıl dönmesi ameliyatı oldum hava degişiminde psikiyatriye gittim uyum bozuklugu raporu verdi birlige yolladı. birlige gittim 1 hafta sonra rdm ye ve revire gönderdi. ve bu arada askeriyede cinsel istimara, lahmacuncu kapalı diye koluma tekme yedim, komutan kediyi sevdi elinde kıl kaldı diye kafama sürüp temizledi elini vs çok şey yasadım. benm o evrakları usta birligime yolladır hakkariye. ben şuan dagıtım iznindeyim sevk aldım yarına ve mevki hastanesine çıkıcam psikologa. kıta işlevsellik formunu felan ankara doktoruna yollarmı hakkaridekiler. nolur yardım edin intiharın eşigine geldim.

Üye
    gmz.gmz Avatarı

Son Giriş
    31.01-2016
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim içini ferah tut. yazdıklarını görünce çok bir şey bildiğimden değil ama yazma ihtiyacı hissettim. Şuana kadar yaşamış olduğun şeyleri,başta cinsel istismar olmak üzere, komutanlarına ve sevk edildiğin hastanedeki doktora mutlaka ama mutlaka anlat.Yaşadıklarını ifade edemiyor olman çok normal ama yapmak zorundasın,kendini ifade etmek zorundasın. bunun içinde özellikle komutanlarınla kontak halinde ol ve hiç yılmadan uğraş. uyum bozukluğu zaten almışsın üstelik işin içinde cinsel istismar gibi korkunç bir gerçek varsa komutanların da elinden geleni yapacaktır. Yeterki güçlü ol ve kendini ifade edebil.Allah yar ve yardımcın olsun.

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yardımın için öncelikle teşekkür ederim. Beni bitiren şey zaten o cinsel istismar oldu. Icim icimi yiyor aileme diyemedim. Surda 3 günüm kaldı hakkariye gitmeme ama yok gitmek dahi istemiyorum. Alt üst ettiler. Gata ya sevk alamiyorm vermiyorlar niyeyse. Burda is bitsin istiyorum. Hakkariye gidince kim bilir nr zaman cagiricak sevk edicek.. dayanamiyorum artık. Acemide o yasadiklarim beni bitirdi yıktı. Gata ya sevk verilirse hastaneye yatma veya muaf verilme durumu olurmu ?

dün mevki asker hastanesine gittim. olan biteni anlattım ve bana yine kagıt parçası verdi birlige git dedi. kagıtta Kesin Tanı Z60.9 Sosyal çevreyle ilgili tanımlanmamış problem yazdı. bunun anlamı nedir bilen varmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@karakartal1903

"Kesin Tanı Z60.9 Sosyal çevreyle ilgili tanımlanmamış problem" ne sonuç getirir bilemiyorum. Muaifyet sağlamasından ziyade birliğindeki rütbelileri bilgilendirme notu gibi duruyor.

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar suan van ktmdeyim birliğe gitmeden doktor beni ankara gata ya sevk etti ve uyum bozukluğu raporu verdi f43.2. Kita anket formu, kita işlevsellik formu
    Nüfus Cüzdanı fotokopisi
    Ve bi kac evrek daha istedi evrakların gelmesini bekliyorum. Bi hava değişim hakkimi kıl dönmesi ameliyatından dolayi kullandim. Durumum gerçekten çok kötü sizce sonuç ne olur muaf ederler mi ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

@karakartal1903

Bilmek mümkün değil. Umarım olumlu bir sonuç çıkar...

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Uyum bozukluğu tedavisi düzenlendi. 10 gun istirahati ( sıhhi izin olarak evinde gecirmesinde tıbbi sakinca yoktur, problemlerinin halli için önerilir.) Kitasina katılmasi sikayetlerinin devamı halinde sıralı sicil amirleri tarafından imzalanmis fotoğrafli onaylı askeri işlevsellik değerlendirme ve kita kanaat formu fotoğrafli onaylı sevk yazısı ( sevk zincirine uygun olarak ) ile Kıtası Hastanesi psikiyatri Polikliniği müracaati uygundur arz ederim.
    Rapora bunu yazdı arkadaşlar ne olur sonuç. Bi hava değişim hakkimi kullandim bide simdi istirahat aldım 10 gün. Artık ne olur sonuç ? Ilac da yazdı selectra kapsül 50 mg.
    Bu istirahat da hastaneye tekrar çıkabilir miyim ?

Üye
    mami3535 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @karakartal1903

şikayetlerin tekrar devam edersee tekrar gidicen askeri hastaneye fotoğraflı sevkle bu sefer ya yine hava değişimi yada elverişssiz kardeş

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Başlığın Etiketleri