Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Allah razı olsun kardeşim. yarın öglen saatinde birligime gidicem yarın sevk ederlermi. Gökçeada askeriyim. nereye sevk eder sizce

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 1martta gittim askeri hastaneye. Ilacin dozunu yukseltti ve birliğe yolladi. bi ay sonra gel tekrar dedi. Bu defa rapora anksiyete bozukluğu yazdı. Inşallah salı günü gidicem tekrar ne olur sizce durum ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

@karakartal1903

Rahatsızlıkların devam ediyorsa muafiyet için heyete sevk eder.

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Abi 1 nisanda çıktım hastaneye adam yüzüme bakmadan rdm tarafından moral motivasyonu artırılmak amacıyla görüşmesi uygundur yazdi. Kontorlle felan çağırdı. Haba değişimi de vermedi.
    Komutana şikayeti söyledim haftaya Çanakkale devlet hastanesine sevk edicekler. Ama buda kita işlevsellik formu anket formu felan da olucak. Ilacin faydası olmadığı soyledim. Hic bi değişiklik yok dedim.
    Devlet Hastanesi de ilac yazıp yolluyomus. Duramiyorum artık firar esigine geldim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

@karakartal1903

Doktorun ikna olması lazım kardeşim. Aman firar felan etme! Askerliğin uzar, yazıktır... İlaçları kullan, bölük komutanlarınla konuşup sana destek olmalarını iste, baktın ki hala baş edemiyorsun, yeniden doktorunla konuş.

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Abi sikayetin devam ettigini söylüyorum kac defa dedim yapamadigimi uyuyamadigimi hepsini anlattım.
    Askeri hastane doktoru izinliymis devlete yonlendiricekler. Ençok zoruma giden bu birlikde yalan soyleyerek çürük alan onlarca adam var. Rdm doktoru dahil herkes anlıyor yalan söylediğini ama dogru diyen insana bi işlem yapmiyolar. Gerçekden dayanılmaz hal almaya başladı. Birde iki hafta önce enistem vefat etti geçen haftada bi arkadas şehit oldu bunlar daha da yipratti beni. Bu ana kadar yaşadıklarımı anlatmak da çok güçlük çekiyorum

Üye
    karakartal1903 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Abi pazartesi günü hastaneye gidiyorum. Ama söyle bi durum var. Bu hastanedeki doktor bi ay önce bana hiç bi ilaç randevu vermeden yolladi. Sadece rsm tarafından takip yazdi. Bende burdaki komutanima ankara gata dan aldigim raporu verdim. Orda işlevsellik, kita anket resimli mühürlü evrakla gitmesi uygundur yazmıştı. Beni bu evraklarla yolluyorlar. Elverişli değildir yazıldi evraga. Sence bu doktor çürük verir mi ve evrakları kabul edermi ?

Üye
    BLS Avatarı

Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3 aylık askerim ve askere geldiğim ilk günden beri uyku uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum doğru düzgün ve sürekli tedirginim yabancı insanlar dolu hep yatakhanede yatarken çok korkuyorum uyuyamıyorum daha öncede yurtta kalmıştım sorun yaşamıştım ogünden beri kaldı bu bende sanki eşyalarımı çalacaklar bana bişey yapacaklar diye hissediyorum. Ailemden ayrı kalamıyorum ağlıyorum artık çünkü daralıyorum bazen nefes alamıyorum göğsüme bişey oluyor yanıyor sanki aklım annemde ve babamda benim dışımda bakacak kimseleri yok burda uzakta oldukça onları yalnız bıraktıkça deliriyorum

bir kaç kere kendime sıkmak geçti aklımdan okadar bunaldım ki, buna babamın rahatsızlanmasıda etken oldu kulak kristalleri oynamış bayağı zorluk çekiyorşuan babam ve ben uzaktayım yardımcı olamıyorum babama bişey olursa Ben kendimi suçlu hissediyorum elimden bişey gelmiyor bu yüzden yaşamak istemiyorum, dün böbrek taşından ameliyat olduğum için hava değişimine gitmiştim 20 gün oldu bitti ve dün akşam geldim birliğime, sanmıştım ki hava değişiminr gidince bunlar geçer ama yok buraya tekrar geleceğimi bildiğim için devam etti ve dün geldim yine uyuyamadım dün sabahtan beri bişey yiyemedim ve sürekli midem bulanıyor artık bu psikolojik sorun beni öldürecek lütfen yardım edin bana çürük alıp ailemin yanında olmak istiyorum bir yol gösterin bana lütfen bu şekilde bu yaşta kendi hayatıma son vermekten korkuyorum lütfen yardım edin..

Üye
    Cancan12 Avatarı

Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa abi ben gatadan 15 gun hava degisimi aldim sonra hava degisimi donusunde birdaha 21 gun aldim hava degisimi kagidimda medikal tedavisi duzenlendi birlige katilisinda sikayetlerinin devamllinda resim onayli sevk askeri islevsellik kita kanaat formu ile bolge hastanesi psikiyatri poliklinigine sevki uygundur

en gec 1 ay icinde sevki uygundur kullandigi ilaclardan dolayi nobet tutamaz silah kullanamaz gorev yapamaz yaziyo 3 gun sonra gene sevkim var sonuc ne olur

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri