Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirgül Avatarı

Son Giriş
    02.05-2009
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biliyorum belki yadırgaya bilirsiniz ama bu benim suçum degil kurtulmaya çalışıyorum ben bir eşcinseldim ve tövbe ettim şimdi 31 yaşındayım ve askere gitmedim muaf oldum ve bunu kimselere diyemiyorum bazı işyerlerinde karşıma çıkıyor dulupta işimden olacam diye çok korkuyorum ne gibi önlemler almam gerek ben de askerlik fobiside var sanırım kısacası bu korkuyla yaşamk istemiyorum yeni bir işe başlayacam ve oradan da terhis belgesi isteyecekler bana lütfen yardım edermisiniz allah razı olsun hepinizden

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba.ben okuyunca seni kesinlikle yargılamadım.zaten bunada kimsenin hakkı yok.türkiyede engelli olmak kadar,ben eşcinselim diyebilmekte zor.hatta imkansız.bana göre yapılacak en doğru şey, bu konularda çok iyi olan psikoloğa gidip terapiler alman...

Üye
    demirgül Avatarı

Son Giriş
    02.05-2009
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yakın ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür edrim toplumumuz pisikolaga gidene biraz ters bakıyorlar ama gitmeyi ben de istiyorum umarım cesaretimi toplar toplmaz giderim benim tek derdim ben den işyerinden belge isteyince karşılık olarak ne verecegim ama yinede bu denli güzel karşılanmak hoştu sevgiler

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazı özel işyerlerinde sizin bu özel durumunuzdan dolayı askerlikten muaf olduğunuz için sorun çıkartanlar olabilir.eğitim durumunuz uygunsa KPSS ye girip kazanırsanız devlet işiniz olur.o zaman kimse sizi işten çıkaramaz.yada biraz olsun birikiminiz varsa belki başka bir şehirde kendinizi geçindirecek bir iş yeri açabilirsiniz...

psikoloğa gittiğinizi neden söylüyorsunuz ki o zaman.kimse duymadan da bazı şeyler yapılabilir.yeterki güçlü olun.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Arkadaşım seni neden yadırgayalım. Hiç olu mu? Öyle şey… Kesinlikle böyle bir şekilde düşünmemelisin. Belki önyargılı bakış açısıyla seni yadırgayanlar olmuştur. Bunlar seni hiçbir zaman hayatta kopartmasın. Bu konuda kendine olan güvenini asla kaybetmemelisin. Bütün bunlar seni hayattan koparmak yerine mücadele ederek hayata daha sıkı bağlayan olaylar olsun.

Hayata her zaman bağlı kalın…

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Muafiyet belgesinde muafiyet gerekçesi yazılıyor mu? Bilmediğim için soruyorum... Ne bilim, madem eşcinselliğinizi gizlemek gereği hissediyorsunuz, "bir gözüm görmüyor" ya da ne biliim, "bir böbreğim yok" deyin. Olmuyor mu böyle?

Konu dışı:

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sahaf1972 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salıh
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    06:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Bahçelievler /van merkez,
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

terhıs belgesı alman şartmı askerlık şubesınde askerlıkle ilişkısı yoktur belgesını de aldığın zamanda gecerlı olması lazım dıye duşunuyorum benım bırkac arkadaşlarım o şekıl işe gırdıler işverenlerı sorun cıkarmadılar hala çalişıyorlar eşcınsellık konusuna gelınce bu duyguyu herkonuda olduğu gıbı bunuda zorluklarını yaşayanlar bılır sabırlar dılerım

Üye
    TIBET26 Avatarı

Gerçek Adı
    Tuncay can
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba bende senın gibi eşcinsel birisiyim benimde askerliğim iptal edildi. hiç korkma eger askerlik şubesinden senden belge isterlerse git askerlik şubene belgeyi alabilirsin kesinlikle belgede senin bir eşcinsel oldugun yazmıyo. çünkü bende senın gibi oldugum için işyerine girince özel bir rahatsızlıgım oldugunu söylüyorum bu yüzden yapamadıgımı söylüyorum gidip askerlik şubesinden belgeyi alıyorum. belgedede askerlikten muaftır yazıyo.kesinlikle eşcinseldir diye yazmıyoo. sakın korkma