Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @derbeder47

iki defa askerliğe elverişli değildir raporu alınmaz. bahsettiğin raporlar farklıdır belki sen anlatamıyorsun. askerlik yaparken hastalanmanı gerektiren askerlikten kaynaklı bir olay oldu mu? Psikolojini bozan bir sorun?
    askerlik sırasında psikolojisi bozulan ya da hastalanan çok er var ve askerliği bitmemişken sonradan askerliğe elverişli bulunmayıp ilişiği kesilen. bu forumda bu örneklere çokça rastlayabilirsin. askerlik sırasında her hastalanana çürük aldı diye geçip vazife malüllüğü aylıgı baglanmıyor. askerlik yaparken görev sırasında askerliğin tesiri ve etkisiyle hastalandığının belgelenmesiyle mümkün bunlar. şizofreni raporun olabilir. ama bu hastalıgının askerlik yaparken görev esnasında oluştuğunun belgelenmesi gerekir.
    bu işler de çok uzun surer. istersen şuradan vereceğim linki incele:http://www.engelliler.biz/forum/aske...-belgeler.html
    bu aylıga çok umut bagladığını görüyorum. tek umut haline getirme lütfen bu aylıgı.
    bu aylıgın baglanacagını düşünmüyorum çünkü.

Üye
    derbeder47 Avatarı

Gerçek Adı
    Nizamettin
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalem hanım zaman Ayırıp değerli yorumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim
    yalnız diyeceğim ben bütün resmi kurumlara dilekçe göndermiştim ve Aynı zamanda
    tüm kurumlardanda cevap geldi karakuvvetlerinden bana bütün raporlarını nüfus kayıt
    örneği vesaire hepsini bize gönder denildi bana birde bana gelen kağıtta kanun hükmünü söylüyor diyorki Askerliğe
    elverişli değildir Raporu Alanlara sgk maaş bağlamakta Aynı zamanda mehmetçik vakfıda yardım yapmaktadır diye

Aynı zamanda mehmetçik vakfındanda cevap geldi raporlarını gönder diye bende sgk başkanlığına mehmetçik vakfına
    raporlarımı teslim ettim sonuç bekliyorum tekrardan şunu söyliyim Askere gitmeden Askerlik yapmadan verilen çürük
    raporuyla hiç bir hak idda edilemez Ama benimki farklı ben vatani görevimi yaparken 9 dokuz Aylık Askerlikten sonra
    Askerliğe elverişli değildir raporu Aldım dolayısıyla bana vazife malülü Aylığı bağlanması lazım hakkım olanda bu saygılar.

Üye
    derbeder47 Avatarı

Gerçek Adı
    Nizamettin
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kalem hanım evet ben iki defa Askerliğe elverişli değildir raporu Aldım birincisi
    2008 yılında konya hava hastanesinden Aldım ikinciside 2009 yılında diyarbakır Asker hastanesinden Aldım
    sebebide şu bana Askerlik şubesindeki memur söyledi o yıllarda bazı erlere sahte çürük raporu verilmiş
    Genelkurmay başkanlığıda soruşturma yapmış tüm çürük raporu Alanlar tekrar hastanelere sevk edilip
    değerlendirmeye Alınmış dolayısıyla bende ikinci defa Askerliğe elverişli değildir raporu Aldım
    sivildende Ağır engelli şizofreni hastası olduğumu gösterir raporum var buda oldu üç inşaallah
    emekli olurum dua etmeniz dileğiyle saygılar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12